حقیقت را در مورد چرا تیلور سویفت از دست رفته Grammys 2020

خانواده اول است. تیلور سویفت هرگز قفل شده است و برای او بسیار پیش بینی سال 2020 Grammys عملکرد و مسئولیت های خانوادگی خود را نگه داشته و دور از نشان می دهد به طور کامل ما را هفتگی می تواند تایید.

“تیلور بود که در ساندنس [جشنواره در ایالت یوتا] چند روز قبل از مراسم گرمی برای والاتر از مستند” یک منبع می گوید ما به طور انحصاری است. “او هرگز تایید به انجام در Grammys.”

خودی می افزاید: “او نمی تواند در حضور در مراسم گرمی چون او از گذراندن وقت با خانواده و مادر او که یک تومور مغزی و سرطان بازگشته است.”

سویفت, 30 باز در مورد او مادر تومور در مصاحبه با تنوع منتشر شده در ژانویه 21.

“هر کس دوست دارد خود را مادر همه مهم است ، اما برای من او واقعا نیروی هدایت. تقریبا در هر تصمیم گیری های من, من صحبت کردن در مورد آن را برای اولین بار. بنابراین بدیهی است که این واقعا یک معامله بزرگ به صحبت در مورد بیماری” که برنده جایزه گرمی شده است. “علائم آنچه که یک فرد می رود از طریق زمانی که آنها یک تومور مغزی است چیزی شبیه به آنچه که ما تا کنون بوده است از طریق با سرطان او قبل از. پس از آن فقط یک زمان واقعا سخت برای ما به عنوان یک خانواده است.”

Taylor Swift Reveals Her Mother Was Diagnosed With a Brain Tumor Amid Breast Cancer Battle
تیلور سوئیفت و مادرش, Andrea. Jim Smeal/BEI/شاتر

یک منبع دوم می گوید ما هفتگی به طور انحصاری که “عاشق” خواننده منتقل جوایز نشان می دهد پس از Grammys مدیر عامل دبورا Dugan بود “اخراج برای آوردن مسائل مورد غیر قانونی تبعیض جنسیتی آزار جنسی غیر قانونی قصاص و نابرابر پرداخت.”

Dugan بود که هر دو مدیر عامل و رئیس جمهور پاکستان با ارسال نامه ای به ضبط آکادمی کمیته اجرایی خواستار “شفافیت و پاسخگویی” هنگامی که درخواست آنها برای آزادی او از داوری بند رولینگ استون منتشر شده در پنج شنبه, ژانویه 29.

رئيس جمهور سابق قرار بود در مرخصی اداری یک هفته قبل از 62 annual Grammy Awards پس از او شکایت در مورد ضبط آکادمی بودن “باشگاه پسران” و ادعا کرد که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط آکادمی خارج مشاور جو Kratzکه رد این ادعا است.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط مااین گربه های بازیگر نامزد سه جایزه گرمی و تنظیم شد و به انجام در یکشنبه, ژانویه 26, مراسم, اما به جای آن تصمیم به انتخاب کردن.

سویفت دلایل واقعی برای پرش نشان می دهد پس از اخباری که سویفت گفته از دست رفته موسیقی بزرگترین شب به خاطر او می خواست به مطمئن شوید که او می خواهم برنده قبل از ظاهر شدن در صحنه است.

سویفت تکرار تعطیل کسانی که شایعات در بیانیه ای به آمریکا در پنج شنبه, 30 ژانویه گفت: “این اظهارات ساخته شده توسط ناشناس ناشناس ‘منابع’ هستند کاملا 100 درصد غلط و خنده دار.” هرزه گفت: “او فقط رفتن نیست به Grammys. شما نیاز به آرام کردن.”

ضبط آکادمی گفت: ما در روز پنج شنبه که سویفت دلیل برای از دست رفته نشان می دهد هیچ ربطی به تیم او گفته چک کردن اینکه آیا او می خواهم برنده شدن یا نه.

“ضبط آکادمی است غافل از این گفتگو در نظر گرفتن محل” این شرکت در بیانیه ای گفت به ما. “آن نیز کاملا در تضاد با تعاملات ما با تیلور در طول سال است.”

پیش از نشان دادن برخی از طرفداران شد تعجب به کشف کنند که “قرمز” خواننده دریافت تا چند نامزد, اما خواننده خودش به نظر نمی رسد مرحله به مرحله.

“عاشق نامزد برای آهنگ سال در مراسم گرمی!!!” “بی باک” اواز خوان نوشت: در Instagram داستان پس از نامزد بودند نشان داد در نوامبر 20. “نوشت: این یکی به تنهایی در یک لحظه آرام و دیدن آن مفتخر آهنگ از رده سال توسط همسالان من معنی خیلی مرسی … 3 noms بچه ها!!!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>