مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Waiving به مقرون به صرفه Coronavirus درمان

دولت فدرال شکست خورده است و شامل مالکیت معنوی و حمایت قیمت گذاری در حداقل چهار قرارداد به صورت مواد مخدر برای مبارزه با Covid-19. حقوقی پادمان به منظور اطمینان حاصل شود که محصولات توسعه یافته با بودجه فدرال مقرون به صرفه هستند و به طور گسترده ای در دسترس از دست رفته بودند از این قرارداد که به ارزش بیش از $1 میلیارد و منتشر شد همراه با اسناد و مدارک دیگر در هفته گذشته در پاسخ به آزادی اطلاعات درخواست. حذفیات آن را بیشتر احتمال دارد که به طور بالقوه نجات بخش درمان و واکسن ممکن است قیمت را از رسیدن به حتی به عنوان فزاینده مالی و بهداشت بحران افزایش نیاز برای مقرون به صرفه مواد مخدر.

استاندارد فدرال قرارداد اطمینان حاصل شود که اختراعات توسعه یافته با بودجه دولت هستند و در دسترس عموم “در شرایط معقول است.” اما چهار موافقت نامه برای Covid-19-محصولات مرتبط — سه که شد ساخته شده توسط یک بخش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی شناخته شده به عنوان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا و یکی از آن ساخته شده بود با وزارت دفاع — به ویژه حذف عبارت “در شرایط معقول است.” دولت با عقد قرارداد با شرکت های دارویی جانسن, Regeneron, Genentech و Ology Bioservices همچنین محدود کردن دولت در حقوق ثبت اختراع برای محصولات در حال توسعه برای Covid-19 حتی اگر آنها در حال استفاده از مالیات دهندگان دلار به انجام این کار.

جزئیات این قرارداد که منتشر شد به غیر انتفاعی حمایت از گروه دانش و محیط زیست, بین المللی, به عنوان یکی دیگر از شرکت های دارویی و Gilead Sciences, اعلام قیمت گذاری برای آن Covid-19 درمانی remdesivir. این دارو که توسعه یافته با حداقل $79 میلیون دلار بودجه فدرال خواهد شد و هزینه شرکت های بیمه خصوصی $520 برای یک ویال صدها بار آن هزینه تولید است که محققان در دانشگاه لیورپول باید حدود 93 سنت در هر دوز.

در نامه سرگشاده ای در قیمت گذاری روز دوشنبه منتشر جلعاد صندلی و مدیر عامل دانیل o’day گفت که “ما با نزدیک شدن به این با هدف کمک به عنوان بسیاری از بیماران که ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و مسئول ترین راه” و اشاره کرد که در “شرایط عادی” شرکت خواهد تعیین قیمت با توجه به مقدار مواد مخدر را فراهم می کند. بر اساس یک مطالعه نشان می دهد که در بیمارستان از بیماران که remdesivir چهار روز کوتاه تر به طور متوسط از کسانی که نمی کنند این دارو جلعاد تخمین زده است که ارزش به 12000 دلار.

اما به دلیل تولید کم هزینه جلعاد می تواند سود از remdesivir حتی اگر آن را در قیمت 1 دلار در روز, با توجه به تجزیه و تحلیل عمومی و شهروند است. به جای این مواد مخدر بود که نورد با کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هزینه بیمه بین $3,120 برای پنج روز دوره درمان و $5,720 برای یک دوره 10 روزه.

عمومی شهروند بلافاصله اعلام کرد قیمت گذاری “توهین آمیز است.” “این ظالمانه” گفت: Zain رضوی مواد مخدر-قیمت گذاری کارشناس که با این نسخهها کار برای حمایت از مصرف کننده ، “حتی در طول یک بیماری همه گیر صنعت داروسازی نمی تواند کمک کند اما قیمت gouge.” رضوی گفت که قیمت ممکن است تحت تاثیر قرار می شود که درمان و ضربه بیمه سخت ترین. “برخی از بیماران ممکن است را انتخاب کنید به جست و خیز, مراقبت از خود,” او گفت:. “دیگران ممکن است در قلاب برای هزاران دلار است.” بیمارستان ها نیز ممکن است مردد به استفاده از مواد مخدر به دلیل قیمت آن است.

“حتی در طول یک بیماری همه گیر صنعت داروسازی نمی تواند کمک کند اما قیمت gouge.”

ناظر گروه با اشاره به جلعاد اعلام به عنوان یک تصویر نیاز به سلطنت در شرکت های دارویی’ کنترل بر قیمت گذاری محصولات خود را. “این دقیقا همان است که چرا سیاستگذاران نباید آن را ترک تا به شرکت های دارویی به طور یک جانبه تنظیم قیمت مواد مخدر است که نمی خواهد وجود داشته باشد بدون مالیات دهندگان حمایت” گفت: الی Zupnick یک سخنگوی انجمن حمایت از بیماران بیش از داروسازی.

در عین حال به تازگی منتشر شده قرارداد نشان می دهد که در طول همه گیر برخی از سازمان های دولتی اجازه می دهد شرکت های دارویی و حتی بیشتر از حد معمول راه گریز در قیمت گذاری مواد مخدر. پنج قرارداد Covid-19-مربوط به محصولات است که بردا منتشر شد چهار را شامل نمی شود و قیمت گذاری و ثبت اختراع حمایت. و وجود دارد به احتمال زیاد نامه های دیگر که به دور از حقوق قانونی برای محدود کردن هزینه های مواد مخدر. بردا داده شد $3.5 میلیارد دلار برای خرج کردن در پزشکی اقدامات متقابل به Covid-19 تحت مراقبت عمل می کنند و وارد به حداقل 20 موافقت نامه با شرکت ها برای کار بر روی محصولات برای مبارزه با ویروس. (رهگیری ارائه درخواست قانون آزادی اطلاعات برای بسیاری از بردا دیگر قرارداد در مارس اما دریافت کرده است و نه هر گونه اسناد و مدارک.)

بردا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گزاف قیمت دارو شد و باعث ورشکستگی و مرگ و میر در ایالات متحده و قبل از همه گیر رسید. در حال حاضر حتی به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت را در صدر 2.5 میلیون و ده ها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست صنعت داروسازی به نظر می رسد حتی کمتر احتمال دارد به انتشار آن کنترل در قیمت گذاری. دو حزبی قانونی که مقابله با بحران متوقف شده در سنا به دلیل رهبر اکثریت میچ مک کانل که دریافت بیش از 1.6 میلیون در سهم از محصولات دارویی و بهداشتی شرکت خودداری کرده است برای آوردن این لایحه به رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که در سال 2018 است که کاهش هزینه داروهای تجویزی یکی از “بزرگترین اولویت” هیچ کاری برای پیشبرد این لایحه است. در عوض دولت او در حال حاضر در میان آن همه تلاش برای لغو Obamacare که می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها به از دست دادن دسترسی به مواد مخدر را به همراه سایر مزایای بیمه بهداشت و درمان.

با توجه به یک سال 1980 قانون شناخته شده به عنوان Bayh-Dole, قانون قرارداد برای اختراعات است که بنیادی از بودجه فدرال تحقیقات به دولت حق “مارس” و به بیش از مجوز برای یک محصول آن را اختراع کرد اگر شرکت نمی کند و آن را در دسترس در یک قیمت معقول و یا اگر مصرف بیش از مجوز “لازم است برای کاهش سلامت یا ایمنی نیاز دارد.” این قانون همچنین به دولت nonexclusive, قطعی مناسب برای تمرین یک اختراع آن را ایجاد می کند بدون پرداخت حق امتیاز.

اما سازمان می تواند در دامن این شرایط با استفاده از جایگزین پیمانکاری مدل شناخته شده به عنوان معاملات دیگر اقتدار موافقت نامه یا OTAs. در اصل استفاده می شود تنها در یک محدوده باریک از شرایط OTAs برای اولین بار معرفی شده در 1950s شد در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در برخی از آژانس های فدرال از جمله HHS و وزارت دفاع حتی قبل از این بیماری همه گیر. پس از ویروس آمار هر دو سازمان داده شد گسترش توانایی استفاده از توافق نامه. بردا صادر اول آن OTA در سال 2013 شده است و در حال گسترش پیر OTAs و صدور امکانات جدید برای Covid-19-محصولات مرتبط می باشد.

طرفداران توافق استدلال می کنند که آنها لازم را برای جلب شرکت های که ممکن است می خواهم به پیروی از الزامات مهم سنتی فدرال قرارداد برای کار با دولت است. اما آنها همچنین نوار دولت از ابزار است که می تواند Covid-19 داروهای در دسترس برای همه است.

یک توافق است که Genentech, یک شرکت تابعه از روشه دارو زده با بردا برای توسعه بالقوه Covid-19 درمان به نام توکلیزوماب نمی دهد, دولت حق مارس در و بیش از حق ثبت اختراع و همچنین مشخص می کند که دولت ندارد و حق امتیاز رایگان حق استفاده از اختراع که برگ های آن را با کمی مراجعه اگر شرکت نمی کند و تعیین قیمت عادلانه برای مواد مخدر است.

“وجود دارد هیچ محدودیتی در چه روشه می تواند شارژ آمریکایی ها تحت این قرارداد گفت:” جیمز عشق, مدیر, دانش, محیط زیست, بین المللی. “اما حتی اگر دولت نبود با روشه قیمت و می خواستم به استفاده از حق امتیاز رایگان مجوز به یک شرکت برای ایجاد یک نسخه کلی نیست و نمی تواند آن را انجام دهد.”

بردا توافق با Johnson & Johnson تابعه Janssen برای coronavirus واکسن نیز برگ دولت قادر به استفاده از محصول آن بودجه بدون پرداخت حق امتیاز که می تواند برش را به توانایی خود را برای اطمینان از عرضه کافی از این واکسن استفاده کنند. “اگر Johnson & Johnson نمی تواند به اندازه کافی از آن واکسن برای رفتن به اطراف پرسید:” دوست دارم. “پس از آن که دولت نمی خواهد بود قادر به استفاده از حق خود را اجازه می دهد تا شخص دیگری آن را به ما عرضه بیشتر و آن را سریع تر است.”

اوج قدرت به دور از دولت فدرال و به سمت دارویی و زیست فناوری به شرکت های پیمانکاری با آن اتفاق می افتد و حتی به عنوان مقدار دلار از قراردادهای رسیدن به بالاترین رکورد. Genentech را OTA با بردا دارای حد بالایی از $598 میلیون. Janssen این توافق برای هر دو واکسن و درمان Covid-19 به ارزش بیش از 900 میلیون دلار. و Regeneron را دریافت تا $305 میلیون از کار بر روی آنتی بادی برای درمان Covid-19.

“این مبالغ از پول” گفت: عشق. “شما می خواهم فکر می کنم به عنوان مقدار دلار بالا برود شرایط برای دولت خواهد بهتر نه بدتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>