دولت ترامپ پیش بینی کاهش شدید تقاضا برای ویزای ایالات متحده برای سال های آینده


ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

دولت ترامپ پیش بینی می کند که سال ها تقاضای بین المللی برای ویزای ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش یابد، و برنامه ریزی برای کاهش شدید بودجه به خدمات ویزا در سراسر جهان در نتیجه، با توجه به یادداشت داخلی دیده شده توسط ProPublica.

طرح های ساخته شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده در یادداشتی به امضای مایک پمپئو وزیر امور خارجه در روز دوشنبه در تضاد با چشم انداز گلگون که بارها توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ بیان شده است. به تازگی به عنوان 5 اوت، ترامپ پیش بینی کرد که ویروس کوروناویروس “از بین خواهد رفت” و یک واکسن قبل از پایان سال در دسترس خواهد بود. اما در داخل، یادداشت نشان می دهد، دولت در حال برنامه ریزی برای همه گیر به شدت کاهش سفر بین المللی به ایالات متحده را از طریق حداقل 2022.

یادداشت کاهش تند، به ویژه، به ویزای غیر مهاجر. ترامپ محدودیت هایی را در برخی از دسته های ویزای غیر مهاجر صادر کرده است، با استناد به اثرات اقتصادی همه گیر، اما اکثریت ویزای غیر مهاجرتی که توسط وزارت امور خارجه پردازش می شود، ویزای موقت برای سفر تجاری و گردشگری است.

یادداشت به چند روش آژانس در حال کاهش هزینه ها، از جمله گسترش یخ استخدام، که آن را اذعان خواهد کرد توانایی کنسولگری ها برای پردازش برنامه های ویزا تاثیر می گذارد.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه، نول کلی، از اظهار نظر در مورد ارتباطات داخلی خود داری کرد.

هزینه های جمع آوری شده برای روند درخواست ویزا از مردم امیدوار به بازدید و یا انتقال به ایالات متحده، و همچنین هزینه های درخواست گذرنامه پرداخت شده توسط شهروندان ایالات متحده، در حدود 3.5 میلیارد دلار در سال به وزارت امور خارجه است. آن هزینه ها برای عملیات کنسولی ایالات متحده در سراسر جهان پرداخت می شود. ايان براونلي، مسئول ارشد وزارت امور خارجه ماه گذشته به کميته کنگره گفت که در سال گذشته، توقف نزديک به خدمات ويزا و پاسپورت باعث مي شود که امسال 1.4 ميليارد دلار پايين بيايند.

سفر بین المللی در بهار امسال به عنوان گسترش ویروس کوروناویروس سقوط کرد. تعداد افرادی که از طریق پاسگاه های امنیتی اداره امنیت حمل و نقل اداره می شوند، در برخی از روزها در ماه آوریل، در مقایسه با سال قبل، با توجه به داده های TSA، ۹۵٪ کاهش یافته است. بسیاری از کنسولگری ها در سراسر جهان به طور کامل برای بسیاری از بهار و تابستان تعطیل شد، و یا برای همه به جز قرار ملاقات های اضطراری بسته شد. بین خاموش شدن عملیات و سقوط تقاضا، مصوبات ویزا از بیش از ۶۷۰۰۰۰ در ژانویه به حدود ۴۵۰۰۰ در ماه آوریل کاهش یافت (با شماره های مشابه در ماه های مه و ژوئن، آخرین ماه که وزارت امور خارجه آمار در دسترس دارد).

در همین حال، تفاوت های گسترده ای بین دموکرات ها، جمهوری خواهان و کاخ سفید در مقیاس و دامنه بودجه امدادی جدید کوروناویروس امید های زیادی برای هر گونه کمک اضافی برای ایجاد اختلال های عظیم ایجاد شده توسط ویروس کورونارا کم رنگ شده است. که هم بر پیش بینی های وزارت امور خارجه از تقاضای آینده و هم چشم انداز آن برای کمک مستقیم کنگره برای جبران این کوتاهی تاثیر می گذارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de