دولت ترامپ قدرت تعیین کننده های سیاسی را در مورد تقسیم بودجه فدرال

در In the ماه های پایانی دوره اول خود، دولت ترامپ در حال برش کارکنان حرفه ای دولت از روند تقسیم بودجه فدرال، با توجه به یادداشت ی که توسط رهگیری بررسی شده، در 12 اوت توسط راسل مدیر مدیریت و بودجه به کارکنان فرستاده شده است.

OMB در مرکز شاخه اجرایی دولت قرار دارد و به عنوان یک پاکسازیخانه مالی برای هر آژانس و برنامه فدرال خدمت می کند. ۱۰۰ 100-year-old office سال است که دفتر بررسی قوانین تصویب شده توسط کنگره است که اجازه و مناسب هزینه های دولت فدرال، و سپس تقسیم پول به سازمان های مبتنی بر آن قوانین است. برای دهه ها، کارکنان شغلی OMB مسئول امضای قرارداد در قانونی بودن بخش بودجه به آژانس ها و پروژه ها بوده اند. انتصابسیاسی، در همین حال، در محدوده کارکنان حرفه ای تعیین شده کار می کرد. 

در رژیم جدید، با این حال، مدیران همکار برنامه – منصوبان سیاسی معروف به PADs – خود به پرداخت هزینه ها امضا می کنند. منطق پشت شیفت این است که تصمیم گیری های تقسیم اساسا تصمیم گیری های سیاستی هستند و بنابراین، باید مسئولیت دستیاران سیاسی که به طور ابهت در برابر رای دهندگان پاسخگو هستند، به جای این که بوروکرات های دولتی از چنین پاسخ دهی دموکراتیک مصون باشند.

Meg Reilly، یک انتصاب سیاسی در OMB تحت دولت اوباما، گفت که نگران کننده است که به افراد بدون آموزش و تخصص فکر می کنم – و یا فرهنگ از fealty قانونی است که در میان کارکنان حرفه ای در OMB وجود دارد – داشتن قدرت بیش از آن اعداد. او با این عنوان که کارکنان شغلی و تعیین کننده های سیاسی در OMB به طور فیزیکی در ساختمان های مختلف کار می کنند، یک نمایش جغرافیایی خلیج بین نقش های خود را می گوید.

دولت ترامپ، از طریق OMB، پیش از این برای دور کردن یا لغو تصمیم گیری توسط منصوبان شغلی کار کرده است، که بیشتر مشهورترین آن ها با زندانی کردن کمک های نظامی آمریکا به اوکراین در سال ۲۰۱۹ است، در همان زمان که دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت اوکراین را برای تحقیق دربارهجو بایدن – رسوایی که منجر به استیضاح ترامپ و تبرئه نهایی شد- فشار می آورد. با توجه به اداره اداره سرشماری و اداره پستی ایالات متحده – که هر دو آن را به عمد برای تضعیف سود سیاسی کار کرده است — دلیلی وجود دارد که گمان می کنم که منصوبان آن را نمی خواهد مسئول قدرت تازه پیدا شده رسیدگی کند. محدود کردن بودجه یا تأخیر در پرداخت تا دیرتر در سال می تواند پیامدهای چشمگیری برای دولت های در حال مبارزه یا برای آژانس هایی مانند اداره سرشماری داشته باشد که در حال حاضر در نتیجه همه گیر شدن با تاخیرهای عمده ای مواجه شده و شمارش سرشمار سال ۲۰۲۰ را زود به پایان برد، یا سرویس پستی که موجی از سیاست ها و تاخیرهای جدید را در زیر نظر ژنرال لوئیس دی جوی که به تازگی منصوب شده بود، دیده است. که به کمپین ترامپ کمک کننده ی بزرگ است.

یادداشت Vought همچنین به او توانایی اعمال قدرت تصمیم گیری خود را می دهد. در این یادداشت نوشته شده است: «هیئت نمایندگی هر هیئت قبلی از این مقام را لغو می کند و تا تجدید نظر یا لغو آن در محل باقی خواهد ماند» مدیر های همکار برنامه ممکن است این اختیار را به صورت نوشتاری به طور لازم دوباره به آن ها بسپارید. هیئت نمایندگی اختیارات مدیر را برای اعمال اختیار تفویض شده محدود نمی کند.»

Vought یک عمل محافظه کار دیراست و دستیار ارشد کمیته مطالعات جمهوری خواه بود، ائتلافی از جمهوری خواهان راست مجلس که آینه کنگره مترقی قفقاز است. او همچنین از جانباز اقدام میراث، بازوی سیاسی صریح بنیاد میراث، یک بخش فکر محافظه کار است. او به عنوان معاون مدیر OMB در سال ۲۰۱۸ به لطف رأی گیری قطع کراوات توسط مایک پنس معاون رئیس جمهور تأیید شد. او در ژانویه ۲۰۱۹، زمانی که ترامپ مدیر وقت OMB میک مولوانی را به عنوان رئیس ستاد خود استخدام کرد، سرپرستی را بر دست گرفت. او در نهایت به عنوان کارگردان ماه گذشته تایید شد — ساخت این یادداشت یکی از اولین حرکت خود را در ظرفیت رسمی خود را به عنوان کارگردان.

در جریان جلسه تأیید او، دموکرات ها در مورد موضع خود در مورد عقب نگه داشتن بودجه فدرال از ایالت های که رای گیری غایب را در آغوش می گیرند، به چالش کشیدند، همراه با دیگر تصمیمات سیاسی شده خرج کردن. سن ران وایدن، دی اور، پرسید که اگر از طرف ترامپ دستور داده شود که دولت های تشویق یرای گیری را به مجازات ببخشد، چه خواهد کرد. Vought گفت: “من یک بررسی از برنامه ها و چه اقتدار اختیاری ما بود، اما من آن را در محدوده قانون انجام دهد، “Vought گفت: دادن زمین کمی.

Vought یک چهره جنجال ی در کاپیتول هیل است، که از احضاریه دموکرات های کنگره سرپیچی کرده، و از پاسخ به سوالات ی در مورد خودداری از دریافت بودجه از اوکراین خودداری کرده است. دفتر پاسخگویی دولت broke the law گزارشی منتشر کرد که می گفت OMB تحت حکومت Vought قانون را در کنار نگه داشتن بودجه ها زیر پا می نهد. و يواشي شخصيت سازي رو رد کرد که گائو به سرعت ردش کرد “اظهارات OMB هیچ پایه و اساس در قانون، “GAO گزارش داد.

Reilly گفت که تغییر در مورد بیش از تنها سیاسی شدن تصمیمات تطمییر است. OMBکارکنان حرفه ای کارشناسان در زمینه های بسیار خاص خود هستند، بسیاری با درجه های پیشرفته و دههها تجربه، او گفت. “انتصابات سیاسی برای پیشبرد اهداف ایدئولوژیک یک ریاست جمهوری وجود دارند؛ از لحاظ تاریخی، آنها راه هایی برای انجام این کار در درون توصیه های عملی و سیاسی کارشناسان حرفه ای پیدا می کنند. انتصابات سیاسی تقریباً هیچ وقت عمق دانش یا داده های تاریخی مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد یک بودجه خاص را به خود اختصاص نمی دهد. این ایده که چنین تصمیماتی از کارشناسان غیر حزبی به سمت گرانقدران هوای عادلانه در کاخ سفید تغییر مکان خواهد داد، هشدار دهنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>