مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار فدرال کارگران در Coronavirus خطر سناتوران می گویند


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سناتور دموکرات هستند سوال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد این که آیا آن انجام شده است به اندازه کافی برای محافظت از کارگران فدرال در طول coronavirus بیماری همه گیر. در نامه ارسالی دوشنبه به کاخ سفید به سناتورها خواستار اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های اجرایی و آنها استناد ProPublica پوشش جزئیات چگونه سازمان آمده اند ،

دولت را به “اقتدار و مسئولیت خود را به مطمئن شوید که آژانس های فدرال باید موثر و سیاست های روشن برای محافظت از این کارکنان” نوشت: سنسور. الیزابت وارن D-Mass., برنی ساندرز من-Vt., و 20 دیگر قانونگذاران.

در میان مسائل مطرح شده توسط سناتور شد, خدمات پستی را شکست آشکار به بگویید که آیا کارکنان به آنها نمایانده coronavirus. به عنوان ProPublica گزارش شده بسیاری از کارگران می گویند آنها اطلاع در مورد بیمار همکاران با وجود خدمات پستی را وعده به انجام این کار.

نامه ارسال شده به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه و همچنین دفتر مدیریت پرسنل — در زمان دولت به وظیفه برای حرکت سریع تر اجازه می دهد تا کارکنان فدرال به کار از خانه: دولت “در معرض خطر ایمنی کارکنان فدرال با انتظار طولانی به موضوع قوی telework ارشاد.” به عنوان نامه یادداشت وزارت امور جانبازان محروم اداری کارکنان از کار از خانه یک سیاست بود که معکوس یک روز پس از Marketplace و جدید مکزیک در عمق گزارش آن.

سناتور گفت: سازمان هنوز هم به طور مداوم زیر را از طریق سیاست اجازه دادن به کارکنان برای کار از خانه: “تقریبا یک ماه پس از آن در محل قرار داده شد این راهنمایی است و هنوز منجر به یکنواخت یا تغییر سریع به telework در سراسر سازمان است.”

یک سخنگوی VA گفت که آژانس به حداکثر رساندن telework زمانی که ممکن است و که در آن شیوه های ایمنی “کمک کرده اند محدود جانبازان اداره بهداشت و درمان COVID-19 کارمند عفونت نرخ به کمتر از 1% از نیروی کار است.” پستی سرویس سخنگوی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در این نامه نگرانی نیست فقط در مورد دولت ضبط حفاظت از کارکنان فدرال بلکه آنچه در این طرح در حال رفتن به جلو. کاخ سفید با صدور یادداشتی در هفته گذشته تشویق آژانس های فدرال اجازه می دهد تا کارکنان به کار در کم خطر مناطق.

“کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی های جدی در مورد این دستورالعمل و هشدار داد که هنوز هم وجود دارد کافی نیست تست ردیابی و یا تجهیزات حفاظت فردی به دانستن آنچه که در آن و زمانی که آن را بی خطر است برای استراحت خاص اجتماعی فاصله و قرنطینه دستورالعمل” سناتور نوشت.

یک سخنگوی با دفتر مدیریت و بودجه در پاسخ در بیانیه ای اعلام کرد: “سازمان داده شده روشن و ثابت ارشاد در طول این بحران به حداکثر رساندن telework و آنها در حال حاضر به بازگشت به عملیات عادی به عنوان شرایط حکم در سراسر هر دولت است.”

کاخ سفید هدایت هدایت سازمان ها به استفاده از یک سری از معیار بر اساس coronavirus کاهش و پزشکی آمادگی خود را در دفاتر مکان برای تصمیم گیری زمانی که به بازگشت به عملیات عادی. آژانس رهبران آن می گوید باید “ارائه دولت فدرال رهبری و حرکت به عنوان یک انگیزه به سوی گسترده تر ملی و بازگشت به حالت عادی.”

سناتورها خواسته دولت برای پاسخ به 12 سوال در مورد اجرای آن از telework و دیگر پروتکل های ایمنی در سراسر سازمان های فدرال. از آنها خواسته برای پاسخ توسط مه 11.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>