مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عراق خواستار خطرناک برای مسیحیان — تا زمانی که آن را می خواهد به آنها را از کشور اخراج


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

حتی به ایالات متحده مهاجرت مقامات را تحت فشار قرار دادند به اخراج صدها نفر از مسیحیان عراق در طول چند سال گذشته ادعا در دادگاه که آنها بعید است به هدف در میهن خود دیگر دست از تهمت و دولت اصرار داشت تنها مخالف گفت که مسیحیان در عراق صورت ترور و اخاذی است.

در سپتامبر گذشته ارشد تهمت منصوب در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی گفت: در کمیسیون دولت است که در بخشی از شمال عراق که در آن بسیاری از مسیحیان زندگی می کنند شبه نظامیان تراز وسط قرار دارد با ایران “با تهدید و ارعاب این خانواده ها به اندازه کافی شجاع به بازگشت گرفتن کسب و کارهای محلی و آشکارا تعهد و وفاداری به ایران است.”

در برخی از شهرها تعداد مسیحیان که پس از شکست دولت اسلامی “رسیده اند و تنها 1 تا 2 درصد به دلیل آزار و اذیت توسط این شبه نظامیان گفت:” مقام هالم فرگوسن. “در حالی که دولت عراق متعهد شده است برای مهار این شبه نظامیان آنها همچنان به کار با مصونیت از مجازات در بسیاری از مناطق با مقامات به ظاهر قادر و یا تمایلی به مقابله با آنها.”

همان روز یک کارشناس خاورمیانه به اتمام قسم خورده اعلامیه به درخواست وزارت امنیت داخلی برای استفاده در تلاش های خود برای اخراج عراقی ها. آمریکا سازمانی موسسه مایکل روبین استدلال کرد که با وجود سابقه اخیر از اشغال آمریکا حملات تروریستی و خشونت آمیز تصاحب بزرگ ردیف هایی از این کشور توسط شبه نظامیان دولت اسلامی عراق است که در حال حاضر با ثبات تر کشور به طور فزاینده ای حرفه ای با دولت است.

عراق می تواند در دولت حفاظت و “تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن” از انگیزه های سیاسی خشونت روبین نوشت.

“برای چند سال گذشته در عراق شیعیان اکثریت دولت و نیروهای امنیتی کار کرده اند به امن کلیساهای مسیحی و مسیحی محله” روبین نوشت. “این است که منتخب دولت عراق است که در حال حاضر در کنترل عراق است.”

وکلای دولت ارائه کرده اند روبین بیانیه — همراه با شبیه اعلامیه توسط دو نفر از کارشناسان دیگر به دادگاه در طول مهاجرت جلسات. روبین اعلام شد ارسال شده توسط DHS وکلا اخیرا در ماه گذشته.

ارزیابی توسط روبین و دیگر کارشناسان می تواند عواقب قابل توجهی است.

دولت به دنبال اخراج صدها نفر از عراقیها بسیاری از آنها مسیحیان که مهاجرت به ایالات متحده سال پیش. به اقامت در ایالات متحده بسیاری از عراقی ها باید ثابت کند که اگر آنها تبعید شدند, آنها به احتمال زیاد به شکنجه یا ضمنی اجازه از دولت عراق — یک استاندارد بالاتر از آنچه که استفاده می شود در نمونه موارد پناهندگی. است که به DHS یک انگیزه قوی برای تاکید عراق پیشرفت و به تصویر کشیدن دولت این کشور به عنوان صالح و مایل به محافظت از تمام مردم آن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه ژانویه و سخنرانی در میشیگان که او را به اعطای یک “پسوند” عراق مسیحیان رو اخراج اما DHS’ تلاش برای اخراج عراقی ها در حال انجام است و وکلا گفت.

در تصویب یک مسیحی عراق را اخراج در اواخر سال گذشته یک قاضی مهاجرت نوشت که او در بر داشت کارشناسان اظهارات “قانع کننده” و متقاعد شده بود که “دولت عراق تا پایین ترک خورده” در نقض حقوق بشر توسط اکثریت شیعه و مسلمان شبه نظامیان کمک کرد که شکست دادن دولت اسلامی اما نه منحل پس از مرگ آن است.

در یک ایمیل و پاسخ به سوالات روبین گفت که او موافق نیست با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های اخراج عراقی ها اما که او خواسته شده است که به صورت آگاهانه ارزیابی و سیاسی خود را در نظر.

“تنها سوال من تمرکز در هنگام کمک اعلامیه و یا زمانی که خواسته در دادگاه این است که آیا مسیحیان بازگشت به عراق هستند به احتمال زیاد به موضوع بازداشت, شکنجه و یا قتل پس از بازگشت خود و پاسخ به آن عینی است نه” روبین گفت.

روبین گفت که او قصد دارد به روز رسانی خود بیانیه ای را برای رسیدگی به ناآرامی های اخیر در عراق که در آن وجود داشته است گسترده تظاهرات و کشتار صدها عمدتا غیر مسلح داعش است.

دو دیگر کارشناسان که در زمان مشابه موقعیت خود را به عنوان روبین دنیس ناتالی و داگلاس Ollivant نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. ناتالی در حال حاضر یک مقام وزارت خارجه.

وزارت خارجه USAID DHS و کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و سفارت عراق در واشنگتن ارائه نمی دهد یک پاسخ یا.

در حالی که دولت عراق موفق شد با شکست دادن دولت اسلامی و پیروزی کنترل از قلمرو خود می کند و خود را درگیر در آزار و اذیت گروه های اقلیت های مذهبی و اقلیت های قومی باید کمی ایمان و دولت می تواند در محافظت از آنها در برابر بسیاری از فعال semiofficial گروه های مسلح ،

“به نظر من راستا بیشتر از نزدیک با USAID گفت:” استیون کوک, یک کارشناس خاورمیانه در شورای روابط خارجی که برای بازدید عراق در ماه دسامبر. “عراق به نظر می رسد در یک وضعیت ترمینال سقوط. با ادامه حضور افراط گرایان و غیر قابل اعتماد دولت مرکزی پیدا کنم آن را سخت به این باور است که مسیحیان در حال امن و مطمئن است.”

وکلا برای اخراجی نیز ثبت اظهارنامه از کارشناسان حقوق بشر این استدلال که اخراجی را در خطر بازداشت و سوء استفاده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت غالبا برجسته خطرات مواجه مسیحیان به حمایت از تصمیم خود برای اختصاص صدها میلیون دلار در کمک های خارجی برای آنها و دیگر اقلیت های مذهبی در عراق و سوریه است.

علت این است که به خصوص محبوب با مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار مسیحی پایه است که او به دنبال تحکیم پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. معاون رئیس جمهور مایک پنس به طور خاص ساخته شده است که این موضوع یک اولویت است. با شروع در سال 2017 دستیاران خود را تحت فشار USAID مستقیم بیشتر بودجه برای اقلیت های مذهبی در عراق از جمله مسیحیان ، یک ProPublica تحقیقات در سال گذشته نشان داد که تحت فشار از پنس و در خلاف USAID مقررات سیاسی منصوب شد و از نزدیک درگیر در تصمیم گیری کمک های مالی در عراق که رفت و به گروه های مسیحی.

در سپتامبر سال 2019 مصاحبه فرگوسن گفت: آمریکا بود “بسیار نا امید” با دولت عراق. “یکی می تواند استدلال می کنند که آنها نوع ایستاده در میان ادامه پاکسازی قومی در شمال عراق است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>