مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘Sayonara’ سیاست خارجی

چرا شما باید مراقبت از

رئیس جمهور آمریکا در پاره کردن همه چیز. پیدا کردن راه حل های جدید? نه آنقدر.

در حالی که حضور سالانه بین المللی کنفرانس امنیتی مونیخ در اوایل این سال من شنیده تهمت مقامات دولت بگویید تردید مخاطبان است که ایالات متحده هنوز هم پیشرو در جهان است. یک مقام اروپایی رو به من کرد و گفت: “آنها باید جایگزین ‘v’ برای ‘d’ از آنجا که آن را احساس می کند بیشتر شبیه به این دولت خروج از جهان است.”

آن را سخت به درک که در آن این نظر را از آمد. مغلوب ساختن پیشی جستن, بعد از همه, دارای یک رکورد از بیرون کشیدن از موسسات و موافقت نامه ها و ترک چیزی جز یک سوراخ خمیازه — یک خلاء است که منجر به ادامه کاهش جهانی اعتماد به نفس در ایالات متحده آمریکا است.

در اینجا پنج مورد تهمت برداشت و بعد چه اتفاقی افتاد.

1. مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP). سه روز پس از مصرف در سال 2017 تهمت کشیده شدند که ایالات متحده و 11 کشور دیگر مذاکره کرده بود بیش از چند سال و امضا شده در اواخر سال 2016. آن متشکل از 40 درصد از بازار جهانی تولید ناخالص داخلی و پوشش همه چیز را از قوانین کار به مقررات زیست محیطی. در حالی که کامل نیست — سازش هرگز, هستند — تجارت تحلیلگران به طور کلی توافق دارند که این امر باید تقویت آمریکایی صادرات و رشد به ویژه برای کشاورزی و ماشین آلات و خودرو و پلاستیک.

بعدش چی شد ؟ 11 دیگر امضا کنندگان تشکیل خود پیمان بدون واشنگتن خواستار آن جامع و مترقی توافق برای مشارکت ترانس پاسیفیک. آنها axed دو دوجین مقررات است که ایالات متحده در حال مبارزه برای و که آنها مخالف است. در ضمن چین بخشی از این قرارداد انداخت و وزن خود را در پشت یک مقایسه پیمان 15 کشور منطقه ای جامع همکاری اقتصادی که در آسیا و اقیانوس آرام اعضا شامل یک سوم از جمعیت زمین و تولید. مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود از هم جدا دادن در بخشی از چیزی تولید یک ترکیب 50 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی بخشش اهرم فشار بر چین جرقه یک جنگ تجاری با پکن و جبران خسارت کشاورزان برای تولید را از دست داد و تحت TPP.

2. پاریس آب و هوا خبر داد. در ماه نوامبر گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز عمل به طور رسمی برداشت از این توافق به عنوان او تا به حال متعهد به انجام در سال 2017. این توافقنامه تصویب شده است توسط 189 197 امضا کنندگان; ایالات متحده تنها کشور می روم. تهمت متهم دانشمندان آب و هوا از فشار دادن یک “دستور کار سیاسی است.”

بعدش چی شد ؟ با آمریکا رفته چین — با وجود پسرفت در آن آب و هوا تعهدات — به دست اورد شهرت در این گروه به عنوان دانشمندان آب و هوا ادامه گفت: جهان باید کاهش انتشار کربن در نیم سال 2030 برای جلوگیری از اثرات غیر قابل برگشت در محیط زیست است. چین آماده است به نفع اگر انرژی سبز طول می کشد خاموش از آنجا که آن را تبدیل به بزرگترین تولید کننده انرژی خورشیدی و انرژی باد و بزرگترین سرمایه گذار در پروژه های انرژی سبز. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد هیچ علاقه ای در باد های خورشیدی و دیگر انرژیهای تجدید پذیر در ادامه به جای موعظه فضائل زغال سنگ.

3. درباره ایران. در سال 2018 و تهمت کشیده از این توافقنامه مذاکره در 2015 توسط ایالات متحده آمریکا, انگلستان, آلمان, فرانسه, ایران, روسیه و چین است. ایران توافق را تا 98 درصد آن اورانیوم غنی شده 14,000 از آن از 20000 سانتریفیوژ غنی سازی ماشین آلات پلاگین آن راکتور آب سنگین برای تولید پلوتونیوم و غنی سازی هیچ اورانیوم بالای 3.67 درصد قبل از سال 2030 (غنی سازی حدود 90 درصد مورد نیاز است برای یک سلاح). آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: ایران در پیروی از تهمت شکایت کرده است که این توافقنامه را پوشش نمی دهد ایران فعالیت های تروریستی و اجازه برخی از هسته ای خود را به کار رزومه کاری 10 تا 25 سال است. او خواستار یک توافق سخت تر.

بعدش چی شد ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه بدست یک توافق سخت تر — وجود یک “حداکثر فشار” کمپین تحریم ها و دیگر اقدامات. به جای ایران بیش از سه برابر آن ذخایر غنی شده اورانیوم نقض محدودیت های آن در آب سنگین برای پلوتونیوم است و در حال حاضر کمتر از یک سال از بمب. در ضمن ما سه عمده آمریکا در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد و توافق با روسیه و چین مایل به حفظ پیمان زنده است.

4. این Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان. مغلوب ساختن پیشی جستن خارج در ماه اوت گذشته از این 1987 پیمان با روسیه است. به عادلانه باشد یکی از جدید روسیه موشک قرار داده و آن را در نقض و مسکو رد که به اتهام. این برگ 2011 جدید پیمان استارت (بین قاره ای کاهش برد موشک) به عنوان تنها باقی مانده سلاح های هسته ای کاهش توافق با روسیه است. این مجموعه به پایان می رسد در هفت ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد ساده ترین راه که برای خرید زمان مذاکره با تمدید برای مدت پنج سال با یک امضای ساده.

بعدش چی شد ؟ روسیه و چین را تصرف تبلیغات بالا زمین, شارژ ایالات متحده با بی مبالاتی. ما متحدان اروپایی اذعان کرد روسیه را نقض اما همچنین نگران است که با هیچ تئاتر-محدوده معاهده بین المللی کنترل تسلیحات رژیم را تضعیف و امنیت اروپا به خطر انداخته است. برای هر دو این پیمان و جدید شروع به تهمت می خواهد را در چین اما پکن که بسیار کوچکتر آرسنال صراحت حاضر — و هیچ چیز در مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد نشان می دهد توانایی مدیریت چنین مجموعه مذاکره است. عدم احیای یک نسخه جدید شروع خواهد تضعیف بین المللی منع گسترش هسته ای رژیم در آن کشور غیر هسته ای وعده مشروط آمریکا و روسیه به تعهدات دو جانبه ادامه کاهش است.

5. سازمان بهداشت جهانی (WHO). ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را برای پایان دادن به 72 سال از ایالات متحده, عضویت, در, که, با استناد به ادعای او این است که سازمان مورد علاقه چین است.

بعدش چی شد ؟ جمهوری خواه و رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا گفت: خروج می تواند تداخل با آزمایش های بالینی برای coronavirus واکسن و آمریکا توانایی برای جلوگیری آینده ویروس ها قبل از رسیدن به ایالات متحده است. چین در مورد اعالن وفاداری خود را به چه کسانی و متعهد 2 میلیارد دلار (آن مشخص نیست چقدر از این تبلیغات است). انجمن پزشکی آمریکا “به شدت خواست” مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید آیا به عنوان یک تعداد از اعضای بین المللی از جمله اتحادیه اروپا است.

این موارد نشان می دهد ایراد اساسی با مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار در سیاست خارجی. خود گناه است و نه آن ترک موافقت نامه ها که بسیاری از آنها ناقص و نیاز به بهبود. آن گناهی است که انجام این کار با هیچ ایده طرح یا فرایند به جای آنها اما تنها یک چشم انداز مبهم که محو چهره ی سخت و پر زحمت برای به دست آوردن چیزی انجام می شود.

نتیجه خالص است به شدت کاهش یافته ایالات متحده توانایی تاثیر حوادث و جهانی نزدیک دست دادن اعتماد به نفس در رهبری جهانی ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>