لمس دلیل Kacey Musgraves فروش مرحله او لباس


Kacey Musgraves Is Donating Stage Her Clothes
Kacey Musgraves انجام معجزه در جشنواره 2019. C Flanigan/imageSPACE/شاتر

Kacey Musgraves نیاز به کمک شما! در پی گردباد ویرانگر که پاره پاره از طریق ایالت تنسی در سهشنبه, مارس 3 ستاره کشور در حال جمع آوری پول برای حمایت از تلاش های امدادی با فروش لباس و لوازم جانبی و لباس های مرحله در Instagram resaler مرحله به گنجه.

31 هنرمند در ابتدا تیمی با لباس نمایندگی برای جمع آوری پول به نفع تنسی شهری جنگل حفظ. اما پس از فاجعه طوفان Musgraves تصمیم گرفت که گردباد تلاش های امدادی باید به اولویت.

“دل شکسته شرق نشویل” او نوشت: در یک Instagram داستان پست در روز سه شنبه. “من زندگی می کردند در این سمت از شهر (در این محله تا همین اواخر) برای سال. بسیاری از دوستان به شدت تحت تاثیر قرار. خدا را شکر درست می شود و به فکر کسانی که نیستند.”

او ادامه داد: “درآمد حاصل از گنجه فروش من دیروز اعلام شد برای رفتن به TN جنگل حفظ و در حالی که برای من مهم است نشویل گردباد تلاش های امدادی نیاز به کمک ، فروش است که هنوز هم در رفتن امروز و چیزهای بیشتر در حال اضافه شده اگر شما می خواهید برای کمک به.”

با توجه به مرحله به گنجه Instagram, خوراک چند قطعه شبیه آنها هنوز هم در دسترس برای خرید از جمله مجموعه ای از 3 حلقه های عظیم برای $150 محصول jumpsuit برای $400 و فنری دو تکه راه راه برای $150.

این hitmaker در اصل به او گفت 1.9 میلیون Instagram followers در مورد فروش های یک سری عکس در Instagram خوراک پوشیدن دو قطعه گل و برگ.

“من با داشتن یک عمده گنجه فروش TONIGHT @stagetocloset 💜” به “مبارک برو “دور” خواننده زیر نویس پست. “Sooo بسیاری از روزمره من لباس و کفش و لوازم جانبی و عملکرد به نظر می رسد شما دیده می شود (مانند این محصول 2 قطعه تنظیم من در اینجا) هستند تا برای grabs و درآمد حاصل از کمک خواهد کرد که به نفع تنسی شهری جنگل حفظ.”

مرحله به گنجه اضافه خواهد شد و حتی بیشتر موارد برای خرید در روز شنبه, آوریل 4 در 6 p. m. CT. اگر شما علاقه مند در یک مورد ارسال یک عکس از آیتم شما می خواهید برای خرید به مرحله به گنجه از طریق پیام مستقیم و خود را شامل نام و ایمیل و آدرس حمل و نقل.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im