این نوجوانان که سازمان 10000 نفر در اعتراض

چرا شما باید مراقبت از

زیرا این دانش آموزان هستند فقط گرفتن آغاز شده است.

شش دختران نوجوان اولین متصل در توییتر در پاسخ به یک تماس اقدام در پی پلیس به قتل جورج فلوید. آنها یکی دیگر را نمی دانم اما هر یک می دانستم که او می خواست می شود یک بخشی از این جنبش است. به زودی چت گروهی به رهبری نشویل تنسی آموزان بالا — سنین 14 تا 16 — تصمیم به سازماندهی یک اعتراض. آنها شروع به پرسیدن اطراف برای حمایت و کمک های مالی.

محلی فصل از زندگی ماده خواسته است که سازمان آنها بخشی از. “ما مثل, ‘سازمان ؟ ما لازم نیست که یکی از آن.’ بنابراین ما فقط ساخته شده تا یکی می گوید:” اما رز اسمیت توضیح ایجاد Teens4Equality سازمان و Instagram صفحه که او راه اندازی شد با کندی سبز جید فولر نیا کالینز, Zee توماس و Mikayla اسمیت.

اعتراض تبدیل به یکی از بزرگترین ها در این کشور پس از مرگ فلوید, با حداقل 10 ، 000 نفر پر کردن خیابان ها از نشویل — فراتر از نوجوانان وحشی ترین انتظارات.

فقط به عنوان پارک فلوریدا دبیرستان تیراندازی منجر به ظهور جوان کنترل اسلحه فعالان نوجوانان در سراسر کشور مصرف شده است کمر در تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی از نشویل به اوفالن میسوری به واشنگتن که در آن 19-پارک بازمانده Aalayah Eastmond آوردن او سازماندهی تجربه به مبارزه با. پس از تیراندازی او می گوید: “من به رسمیت شناخته شده عدم تعادل بین صداها و سفید و صدای همکلاسی های من پس از آن احساس وظیفه من به صحبت کردن … برای تمام جوانان که مانند من است.” امروز که تمرکز ضروری است به عنوان او کار می کند برای سازماندهی فعالان و فشار قانون اطراف صدای جوان بودند.

“اگر چه [فعالین] ممکن است همیشه باید این منابع را به انجام برخی از چیزهایی که ما پیدا کردن یک راه برای آن را به اتفاق می افتد” Eastmond می گوید.

نشویل نوجوانان صورت گرفت که بداهه روح به قلب است. حتی با کمک از زندگی ماده و دیگر سازمان برای گرفتن کلمه آنها انتظار کوچکتر مشارکت حدود 800 تا 1000 نفر فولر می گوید. اما به عنوان ژوئن 4, اعتراض کردم در جریان “بیشتر مردم فقط پیچ در پیچ پایین خیابان. آن دیوانه بود,” او می گوید. خوشبختانه بچه آماده شد با داوطلبان کمک های حقوقی و پزشکان.

در میان توده ها بود الیزابت Dossett یک بوستون مهاجرت مبتنی بر فعال. “این فوق العاده خوبی سازمان یافته” Dossett می گوید. “ارتباط بسیار روشن مردم [بودند] از دادن آب است.” او احساس روح جامعه و زده شد که چگونه بسیاری از کودکان و نوجوانان و خانواده ها وجود دارد. “نشویل واقعا تفکیک شهر و آن قدرتمند برای دیدن جوامع با هم آمدن در این لحظه” او می افزاید.

ما نیاز به تعمیر سیستم در حال حاضر به طوری که [بچه های ما] لازم نیست که در اعتراض به این.

جید فولر

در حالی که نوجوانان نمی محکوم کردن خشونت در برخی تظاهرات جامعه احساس از اعتراض آنها را سازماندهی به معنای آنها مراقب باشید برای جلوگیری از درگیری با ماموران. بنابراین دوباره آنها اقتباس هوشمندانه به آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است. “هر زمان که ما می بینیم پلیس ضد شورش ما فقط جایگزین” سبز توضیح می دهد. “ما فکر می کنیم این نوع از آنها به نام گارد ملی در 14 و 15 ساله” اسمیت می گوید با خنده و اشاره کرد که چندین نفر از افسران پلیس kneeled اما “تنها زمانی که اخبار نشان داد.”

با این بینش و طنز, نوجوانان نیز آورده انرژی است. در زوم تماس آنها پروژه تعهد و خشم اغلب قطع یکی دیگر را با اطلاعات تاریخی و مربوط به آمار است. آنها بحث خود را در برنامه به عنوان آنها را از “پادکست به نقطه تلویزیون مصاحبه به عکس شلیک — نه به صدای خود راضی” فولر می گوید. “نه به صدای خود راضی” دیگران صدای سنج ایجاد کردن.

در زمان دختران یاد در مورد روزهای ساده تر. “من می خواهم یک زندگی آرام…. دو هفته پس من بازی Fortnite!” ابراز تاسف سبز. اما تمایل برای آینده ای بهتر اهمیت بیشتری نسبت به زمان از دست رفته پیمایش از طریق Infinite فر در رختخواب.

هر یک از آنها به ارمغان آورد یک دیدگاه متفاوت به جدول اما همه آنها یک ارتباط شخصی با مبارزه برای عدالت نژادی. “من یک [جوان] برادر و واقعا نگرانی من است که سال آینده من میخوام باید به صحبت کردن با او در مورد چه باید بکنید هنگامی که شما روبرو می شوند یک افسر پلیس” سبز می گوید. “من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن. من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد از دست دادن او را به برخی از افراد که می گویند که آنها قرار است به محافظت و خدمت به همه مردم آمریکا است.”

“همه ما تغذیه می گوید:” اسمیت. می افزاید: فولر “ما نیاز به تعمیر سیستم در حال حاضر به طوری که [بچه های ما] لازم نیست که در اعتراض به این.” Eastmond موافق است: “ما تحمل BS و ما فقط واقعا خسته از حماقت است که در جهان اتفاق می افتد. اگر هیچ کس دیگری در حال رفتن به آن را انجام دهد به نوبه خود ما را به باتوم و این ناراحت کننده مکالمات و نگه داشتن مردم پاسخگو و رای مردم است. این چیزی است که این نسل است که واقعا در مورد.”

اعضای Teens4Equality گرفته اند باتون و در حال اجرا هستند. خود Instagram صفحه که دارای بیش از 25000 پیروان آنها به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات خواستار توجه به محلی مسائل ملی و بین المللی. و خود را در رویداد بعدی است که در حال حاضر در این نسخهها کار میکند: قرمز و سیاه و سفید و آبی و اعتراض در جولای 4 کامل با سیاه و سفید متعلق به فروشندگان کباب و یک رای دهندگان ثبت نام درایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im