این بحث نشان می دهد که تغییر تلویزیون آمریکا

چرا شما باید مراقبت از

چون تلویزیون پیشرفت آمده از مکان بعید.

  • میزبان بحث نشان دادن Nat King Cole Phil Donahue و اپرا وینفری هر تغییر چشم انداز از تلویزیون در راه خود را.
  • این کارلوس واتسون نشان می دهد آغاز بکار در روز دوشنبه.

در ماه های اخیر حوادث آمده اند توفنده از طریق ما مقابل درب مخربی هر مفهوم که ما قبلا برگزار شد در مورد آنچه که ما قرار است انجام دهد و جایی که ما قرار است برای رفتن از اینجا. این رسانه های جدید چشم انداز — جهان سرشار از هيجان و شورش و دستکش می آیند. و در حال حاضر از آن زمان برای یک تلویزیون نشان می دهد به افزایش آن لحظه.

این کارلوس واتسون نشان می دهد که unscripted unapologetic و بر خلاف هر چیزی که شما قبل از شنیده ام. آینده سخت بر روی پاشنه از OZY تعهد به تنظیم مجدد امریکا واتسون OZY را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت, آگهی های املاک و خام بحث در مورد رویداد های جاری, تاریخ و فرهنگ جالب و تاثیرگذار از مهمانان از سراسر جامعه و طیف سیاسی است.

در اینجا به افتخار اولین بازی از این کارلوس واتسون نشان می دهد در اوت. 3, 2020, ما در حال جشن گرفتن برخی از مهمترین فرآیندی تلویزیون نشان می دهد بحث در تاریخ ایالات متحده است.

فراموش نشدنی ‘Nat King Cole نشان می دهد’

شاید هیچ تلویزیون نشان می دهد و همیشه خواهد بود به عنوان مانع مخربی که از Nat King Cole نشان می دهد. در سال 1956 مجری بود و در اوج قدرت خود با ضربه آهنگ های مانند “مونالیزا” اما او تا به حال یکی دیگر از هدف: تبدیل شدن جکی رابینسون از تلویزیون است. “هیچ Negro یک تلویزیون نشان می دهد,” او گفت: , سیاه پوست, مجله. “من شکستن است که به پایین.” و او تبدیل شدن به اولین مرد سیاه و سفید به میزبانی تلویزیونی در سراسر کشور انواع نشان می دهد در آمریکا در پاییز سال 1956 هنگامی که از Nat King Cole نشان می دهد برای اولین بار در پنج شنبه شب در NBC.

نشان می دهد به خوبی در رتبه بندی, اما, NBC, تلاش برای یافتن ملی حامیان به دلیل ترس که محصولات خود خواهد بود تحریم در جنوب. “Madison Avenue” کول بعد پکتیا میباشد “ترس از تاریکی است.” نشان می دهد به طول انجامید فقط 13 ماه اما تولید بسیاری از لحظات به یاد ماندنی از جمله در یکی از آخرین نشان می دهد هنگامی که Cole — تنها دو سال پس از 14 سال امت تا به قتل رسیده بودند در می سی سی پی به اتهام معاشقه با یک زن سفید — پیوست شده توسط مهمان ستاره Betty Hutton سرگرم کننده و پیشگامانه موسیقی دوئت.

انقلابی ‘Phil Donahue نشان می دهد’

اولین قسمت از Phil Donahue نشان می دهدکه عرضه در ماه نوامبر سال 1967 در دیتون اوهایو تا به حال هیچ گوینده بدون نیمکت و هیچ گروه است. مخاطب فکر می کردند که در آینده به صورت های مختلف نشان می دهد. چه آنها شاهد عوض شد آغاز تلویزیونی انقلاب به عنوان یک زن 31 ساله محلی به گزارش خبرنگار صحبت با یک ملحد که فعال مشغول به کار بود به ممنوعیت نماز از مدارس دولتی است.

از شروع نشان می دهد 26-سال اجرا Donahue تحت فشار قرار دادند پاکت سرعت در اطراف استودیو مصاحبه با مخاطبان و پوشش قبلا بی سابقه از موضوعات از cross-dressing به زوج لزبین نژادی که کودکان توسط تلقیح مصنوعی. “قبل از اپرا حکومت می گوید:” کارلوس واتسون میزبان را کارلوس واتسون نشان می دهد, “وجود دارد Phil Donahue های تحریک آمیز در طول روز میزبان بحث نشان می دهد که آغاز شده جدید مکالمات به جای تکرار همان بحث.”

مورد در نقطه: این 1983 مصاحبه با سه نفر از اعضای Harlem Globetrotters تیم بسکتبال که به تازگی مجبور شده به زمین در وسط خیابان توسط پلیس مسلح در سانتا باربارا کالیفرنیا که به اشتباه معتقد بودند که آنها تا به حال سرقت از یک جواهر فروشی.

سرکش ‘اپرا وینفری نشان می دهد’

فقط زمانی که Donahue رسیده بود اوج در طول روز نشان می دهد بحث, موفقیت, همراه با یک تازه بدوران رسیده که خود را به سرقت برده ناهار و میلیون ها نفر از بینندگان. تازه کردن یک نامزدی جایزه اسکار را برای او اولین صفحه نمایش در رنگ بنفشاپرا وینفری سابق اخبار محلی لنگر در بالتیمور راه اندازی خود را در طول روز نشان می دهد بحث در پاییز سال 1986.

آن را از اولین دقیقه از قسمت اول که وینفری چیزی کاملا متفاوت و در عرض دو ماه نشان می دهد در گذشته بود Donahue در Nielsen ratings. او را به برای تبدیل کل بحث نشان می دهد نوع, تمرکز بر بهبود صمیمی مسائل شخصی و ارتباط با مخاطبان به عنوان میزبان قبلا. وقتی وینفری ضرب و شتم از او کینه جویی Donahue برای امی در سال 1987 او تشکر کرد و او را از مرحله بعد بخشنده Donahue نزدیک میز او را تبریک گفت و بی سر و صدا گفت: “شما آن را سزاوار شما سزاوار آن شما آن را سزاوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de