بد بو, آسیایی, Superfruit ضرب و شتم رکود

ادی Nattapong Panastien که با این نسخهها کار در تدارکات و زندگی در تایلند شمالی شهر چیانگ مای در زمان حال در دست خود را به دلیل COVID-19. بنابراین در ماه گذشته او راه اندازی یک, راه اندازی, Bsamfruit دورین تحویل است که اختصاص داده شده به جنوب شرقی آسیا و علامت تجاری خاردار, گوشتی میوه های گرمسیری.

Nattapong دو طرف برادر خود در یک سالن ورزشی مالک و یک دوست که به یک رستوران. هر دو کسب و کار خود دستور داده شد به بسته تحت تایلند ضد coronavirus مستند.

“آن را بیش از حد خسته کننده برای ما به ماندن در خانه و انجام هیچ چیز” Nattapong می گوید بیش از یک تماس تصویری به چندین پزشک مردان پک و سبد میوه در پس زمینه. “ما پرسید:” چه کنیم؟” دورین جواب میده.”

آن است که تایلند را در فصل گرم با درجه حرارت بالا در 90s و هوا تند با عطر رسیدن انبه مژکی mangosteen و دورین — ظرافت ملقب به پادشاه میوه ها است.

تایلند لژیون دورین عاشقان نیاز به هیچ باعث به خرید. اما نقطه فروش منحصر به فرد از Nattapong کسب و کار است که کارکنان آن در حال buff بدنسازان — بیشتر در مردان با چند زن. این beefcake تصویر داده شده به کسب و کار ویروسی عنصر در میان تایلند که گشت و گذار در وب به عنوان آنها تحمل این کشور به تدریج کاهش مستند. Bsamfruit را در Facebook صفحه دارای بیش از 4000 پیروان که به آن به دیده بان مردان با شکم washboard بسته آنک پرس و جو در مورد قیمت و تحویل و یا ترک شهوانی نظرات.

من فکر می کنم دورین است تنها میوه ای است که COVID-19 نمی توانید هر چیزی را انجام دهید ،

Thiraphat Aunchai تایلند دورین تولید کنندگان’ کنفدراسیون

Nattapong پاپ آپ کسب و کار نشان می دهد که چگونه تایلند که معیشت بودند طرح میتوانست توسط coronavirus تصرف فرصت های جدید را به عنوان آنها می توانند. این نیز گواه به انعطاف پذیری تقاضا برای durian یک محصول به ظاهر غیر قابل نفوذ به این بیماری همه گیر و کشور را به بدترین رکود اقتصادی پس از سال 1997 آسیایی, بحران مالی است.

تایلند coronavirus caseload حدود 3,000 تایید عفونت تا کنون کوچک است برای یک کشور 69 میلیون. اما پایه پروازها و اختلال در زنجیره تامین باید با چکش گردشگری آن – و صادرات وابسته به اقتصاد است. در عین حال دورین است که با داشتن یکی از قوی ترین آن-تا کنون فروش فصول با توجه به تولید کنندگان در تایلند, بزرگترین دورین تولید کننده در چین بزرگترین بازار. “من فکر می کنم دورین است تنها میوه ای است که COVID-19 نمی توانم هر چیزی را می گوید:” Thiraphat Aunchai رئیس جمهور از تایلند دورین تولید کنندگان’ کنفدراسیون. قیمت میوه های تنظیم شده به افزایش حدود 15 درصد در این سال به لطف چینی فروشان, او می گوید و تولید کنندگان را حمل بیش از 100000 تن به چین است.

مردم به ندرت به شما بگوید که آنها بی تفاوت هستند به دورین. میوه, خامه, چرب طلایی لوب را گسسته و بوی. آسیای جنوب شرقی مملو از استرن علائم هشدار جریمه برای حمل میوه بر روی هواپیما و یا حمل و نقل عمومی و یا به اتاق های هتل ها. این شهر همچنین دارای یک طعم هر کس در تلاش برای توصیف از کارامل یا کاستارد برای پیاز خرد شده و یا فاضلاب و یا هر ترکیبی از موارد فوق.

آیا ladled بیش از یک موضوع مهم برنج, دسر استفاده می شود برای پر کردن شکلات یا خورده خود را در آن است به دست آورد طعم و مزه با کیفیت اعتیاد آور شبیه به که در میان طرفداران فلفل داغ.

94154145_116469383364119_3453826439596474368_n

چینی, شام, را, به خصوص گرفته شده به دورین در سال های اخیر باعث افزایش قیمت و یک اجرا در تقاضا در میان جنوب شرق آسیا تولید کنندگان است. ویتنام در ارتفاعات مرکزی و برخی از کشاورزان قهوه ناپاك گیاهان خود را به راه را برای durian برای دیدار با شناور تقاضا است.

در سال 2018 فصل مشتریان از Alibaba, چینی, e-commerce, تیتان جامعی رکورد 80,000 حق بیمه تایلندی Monthong آنک فقط در یک دقیقه. در مارس و آوریل زمانی که چین به خروج مستند و تایلند وارد آن e-tailer را Freshippo زنجیره ای مواد غذایی ثبت نام سه برابر سال در سال افزایش در فروش. “تقاضا برای آنک توسط مشتریان چینی شده است قوی” این شرکت اعلام کرد. آنک به طور معمول حمل به چین توسط زمین اما به دلیل همه گیر همه در حال ارسال از طریق دریا به دو برابر زمان آن طول می کشد برای رسیدن به بازار به 15 روز Alibaba گفت.

Nattapong از چیانگ مای, تجاری در حال حاضر به فکر افتتاح یک شعبه در بانکوک. او می گوید: یک گروه از تجار و بازرگانان علاقه مند به خرید نام تجاری خود را. او نیز به فکر گسترش کسب و کار به یک مرکز توزیع میوه از سایر نقاط تایلند هنگامی که زمان دورین فصل گذشته است. “این فقط یک بار در سال است که مردم می توانید سعی کنید دورین” او می گوید. “مهم نیست که چقدر از پول مردم برای پرداخت آنها می خواهم به آن را امتحان کنید.”

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im