ایالات متحده که در آن یک Coronavirus سنبله می تواند فاجعه طلسم

چرا شما باید مراقبت از

این کشورهای غربی باید حداقل ظرفیت بیمارستان برای یک بحران بالقوه است.

به گزارش تاخت و تاز شهر نیویورک بیمارستان های فراوان با منابع پایانی و حداقل دو شهرستان پرستاران در حال مرگ در کنار بیماران آنها برای اولین بار درمان, آن را به ارزش به خاطر سپردن است که در بسیاری از راه های بزرگ اپل بود بیشتر آماده نقطه در ایالات متحده برای یک بحران مانند این. پس از همه, تهدید شیوع مطرح شده به متراکم نیویورکی بود که هرگز انتزاعی — و آن نمی صدمه دیده است که آنها تا به حال همسایه شمالی تورنتو شیوع سارس از سال 2003 به عنوان یک همسایه یادآوری.

با 4.6 پزشکان و 2.7 تخت به ازای هر 1000 نفر در نیویورک شد و در رتبه دوم بیشترین آمادگی برای پاسخگویی به بیمارستان ظرفیت در یک شیوع در یک تجزیه و تحلیل توسط بیمه مقايسه پلت فرم QuoteWizard. نیویورک نیز, Syra Madad — NYC بهداشت و بیمارستان و مدیر ارشد آن systemwide ویژه پاتوژن برنامه ستاره از Netflix بکشد همه گیر docuseries — کار از طرف آنها حتی ایمیل هشدارها و آمادگی استراتژی برای همکاران در اوایل ژانویه در حالی که در 17 ساعت کار تحویل او فرزند سوم.

در عین حال اگر نیویورک می شود, گیر افتاد, تخت, پا با وجود تخصص و سرمایه گذاری در بیمارستان زیرساخت متحده به طور قابل توجهی کمتر منابع باید به خصوص نگران به عنوان coronavirus موارد خود برسد انتظار می رود اوج بیش از چند هفته آینده.

یوتا آیداهو و نوادا هستند که دست کم همه گیر آماده شده که آن را می آید به سرانه بیمارستان ظرفیت.

که با توجه به QuoteWizard مطالعه که تجزیه و تحلیل قیصر بنیاد خانواده داده ها بر روی تخت بیمارستان و پزشکان در هر 1000 نفر است. آن نهایی رده بندی کامپوزیت نمره متحده آمادگی در هر دو زمینه. و در حالی که غرب ویرجینیا و پنسیلوانیا هر دو رتبه بندی در سه همراه با نیویورک برای اینکه بیشتر آماده برای دیدار با آمدن تقاضا برای تخت بیمارستان و پزشکان سه مذکور کشورهای غربی باید نگران.

یوتا بود 2.11 پزشکان و 1.82 تخت به ازای هر 1000 نفر در حالی که آیداهو بود 1.69 و 1.98 بود. نوادا به حال دو پزشک و دو تخت به ازای هر هزار نفر به گرد کردن پایین ، تعداد کسانی که به خوبی زیر را در سراسر کشور میانگین 2.96 پزشکان و 2.4 تخت بیمارستان. و برای بسیاری از این اماکن بدترین می تواند در عین حال آمده است. دانشگاه واشنگتن منتشر کرده است یک مدل پیش بینی اوج استفاده از منابع توسط دولت و این هر سه در اوج بین مارس تا 14 آوریل 25. در ضمن دانشگاه یوتا متخصص پیشنهاد کرده است دولت خود را به اوج هنوز هم می تواند “ماه” به دور است.

Coronavirus testing in Idaho

“این می تواند یک فاجعه می گوید:” Adam Johnson, یک تحلیلگر داده در QuoteWizard که در انجام این مطالعه. “از یک سو به نظر می رسد که کروناویروس در حال گسترش است کمتر به سرعت به مناطق روستایی از شهری ، اما از سوی دیگر اگر یک بیماری همه گیر می کند و استراحت کردن در این مکان, آنها به احتمال زیاد خواهد شد به مراتب کمتر مجهز برای مقابله با آن به دلیل کمبود تخت بیمارستان و پزشکان است.

وجود دارد برخی از دلایل شک و تردید در هر مطالعه از جمله این یکی. مجموعه داده “به نظر می رسد گرایش به سمت مکان با بالاتر تراکم جمعیت” جانسون می گوید. بنابراین در حالی که آن را برای تنظیم جمعیت آن به نظر می رسد که کشورهای با جمعیت شهری بهتر در این مدل است.

هنوز شماره را نشان می دهد اختلاف در کشورهای غربی بین تعداد زیادی از مردم که ممکن است نیاز به درمان می شود و منابع در دسترس است. نه از 10 حداقل آماده متحده در کشورهای غربی از نیومکزیکو و آریزونا به اورگان و واشنگتن (تگزاس است دیگر).

اکثر کشورهای غربی نیز به کندی پاسخ می دهند. در یک گزارش منتشر شده توسط WalletHub چگونه به شدت متحده در پاسخ به کروناویروس نوادا و یوتا رتبه 41 و 43 بود. آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی با صدور اقامت-صفحه اصلی سفارش در مارس 25, اما این آسیب ممکن است در حال حاضر انجام شده است: دو روز بعد یک دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه نشان داد که آیداهو را دیدنی Blaine County, شناخته شده به عنوان یک اسکی نقطه داغ برای مشاهیر داشت بالاترین سرانه میزان عفونت در خارج از شهر نیویورک در منطقه است.

Temporary Homeless Shelter Opens At Cashman Center In Las Vegas

اجتماعی فاصله باقی خواهد ماند بحرانی رفتن به جلو … در حالی که بسیاری از این کشورها نیست و به طور کامل غرق در عین حال آنها هنوز هم ممکن است شانس برای جلوگیری از بدترین نتایج اگر ساکنان خانه ماندن و جلوگیری از گسترش این بیماری است. این مورد در اورگان است که تهاجمی تر از بسیاری از کشورهای غربی در آن پاسخ و ارسال 140 هواکش مازاد به شهر نیویورک است. “اورگان ندارد همه چیز ما نیاز به مبارزه COVID-19 — ما باید بیشتر PPE و تست — اما ما می تواند کمک به امروز با هواکش. ما همه در این با هم ایم” رژیم صهیونیستی. کیت براون هنگامی که توضیح این تصمیم در مارس 4.

“مسطح منحنی بسیار مهم است بنابراین شما نمی بینید تعداد بیماران فقط افزایش به یک نقطه که در آن به طور کامل تحت الشعاع سیستم بیمارستان” جانسون می گوید. در غیر این صورت این کشورها ممکن است “شرایطی مانند در سیاتل که در آن آنها نیاز به راه اندازی یک تریاژ ایستگاه در وسط یک زمین فوتبال و یا در نیویورک که در آن چادر پزشکی در حال راه اندازی در پارک مرکزی.” اینها همه غیر قابل تصور مناظر برای اکثر آمریکایی ها حتی کمی بیش از یک ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de