این “جنگ ستارگان” Star پیشرو لندن ضد نژادپرستی شارژ

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او تصمیم گرفته است در این مبارزه مهم تر از کار بازیگری خود را.

با پوشیدن یک ژاکت خاکستری سیاه ژاکت و دستکش چرم, John Boyega, gazed در جمعیت است که تا به حال مونتاژ در هاید پارک در لندن در ژوئن 3. او به عنوان کشف و ضبط بلند گو حرف زدن او تشخص لحظه: شکستن قرار گرفتن الهام و هر دو به دنبال آرامش و عدالت برای مارس 25 مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

“سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت; ما همواره مهم بوده است!” Boyega, فریاد, اشک نورد پایین گونه ها.

این صدا ممکن است مانند یک صحنه از سال 2017 فیلم دیترویتکه Boyega, ستاره دار در مورد 1967 شورش در دیترویت — اما خوش به لندن در سال 2020 است.

Boyega ادامه داد: “ما نمی دانیم که چه جورج فلوید می تواند به دست آورد, ما نمی دانیم که چه ساندرا مطلوب می تواند به دست آورد اما امروز ما در حال رفتن به مطمئن شوید که نمی تواند یک بیگانه به فکر ما جوان هستند.”

“و در حال حاضر زمان است. I ain’t انتظار” از 28 ساله اعلام کرد.

هفته قبل از این تجمع Boyega که گل رز به ستارگی در آخرین جنگ ستارگان سه گانه, شروع, محل سکونت خود اعتراض مبارزه علیه نژادپرستانه عضو شورای نظارت مدت در توییتر.

من نه مرد به لرزاند. من مطرح شده به هیچ ضعیف مردم است.

John Boyega,

در مه 27, Boyega, توییتی “من واقعا لعنتی نفرت نژادپرستان.” کاربران او را متهم کرد از “پریدن بر روی ارابه موسیقی” و trolled او. “شما حتی یک آمریکایی” برخی گفتند.

Boyega است که به سختی این نوع به پایین.

“در عین حال من به خانواده و دوستان وجود دارد که می تواند هر یک از قربانیان اگر همه چیز را تغییر ندهید. در عین حال من در آنجا شش ماه از سال و من نمی خواهم به کار در ترس” او پاسخ داد و اضافه کرد: “شما نمی دانید چیزی در مورد من. بنابراین نگه داشتن خود را dutty [عامیانه برای “کثیف”] دهان بسته است.”

در “حقیقت در مورد نژادپرستی در انگلیس” منتشر شده در , خلاق, نقد و بررسی, نویسنده, Jude Yawson می نویسد: “وجود داشته باشد به عنوان یک تاریخی آگاهانه و یا سیاه و آسیایی, نفر در بریتانیا به وجود دانستن است که اکثریت سفید خود را به همتایان ایمان نمیآورند خود را در تاریخ…. آنها را مجبور به آمدن به شرایط با ‘otherized’ در تقریبا در هر راه در حالی که تماشای تكیه جامعه باید آزادی از تاریخ است که آنها نمی کنند.”

اما Boyega حاضر به otherized کنه.

در یک Instagram زندگی او ساخته شده است: “من نه مرد به لرزاند. من مطرح شده به هیچ ضعیف مردم است.”

متولد در نظر منطقه ای در جنوب لندن به پدر و مادر از نیجریه تبار Boyega کردم اولین اقدام نقش به عنوان یک پلنگ در یک کلاس مدرسه بازی. پس از آموزش در لندن هویت مدرسه بازیگری او از طریق لندن تئاتر صحنه و شکست را به فیلم در سال 2011 را حمله به بلوک. هالیوود تلفن آمد و جهان آمد به می دانم که Boyega, فین به عنوان یک stormtrooper در 2015 را نیروی بیدار.

Universal's

این روزها Boyega معتقد است که آن را حیاتی به ایستادن برای زندگی قبل از هر چیز دیگری است. “من نمی دانم اگر من قصد دارم به یک حرفه ای پس از این ، که گفت:” هاید پارک جمعیت.

هری Chotiner یک کمکی استادیار فیلم مطالعات در دانشگاه نیویورک معتقد است “در یک زمان وجود دارد زمانی که او می شده اند حق [در داشتن چنین شک و تردید] اما در حال حاضر این است که زمان به خصوص حداقل در آمریکا”

انگلستان دیده است و بازیگران از رنگ صحبت کردن در مجلس در مورد نژاد پرستی در, سرگرمی, اشاره, جامعه شناس نانسی وانگ یون نویسنده حلقه نابرابری: بازیگران هالیوود و نژاد پرستی. “این است که در مورد توجه به این که در صنعت فیلم بریتانیا, همه چیز توسط دولت کنترل می شود,” او می گوید.

البته وجود نژاد پرستی در هالیوود, یون می گوید اما آن را عمدتا متصل به قدرت است که مردان سفید خوب بکار بردن در استودیو و “این تغییر بسیار آرام است.”

“اگر هر چیزی Boyega در حال حاضر بیشتر می شود مطلوب” Chotiner می گوید و اضافه می کند “نه تنها هالیوود در حال حاضر می دانم که او یک بازیگر بزرگ اما همچنین که او یک فرد بزرگ فکر کردن در مورد جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>