این روح خواننده اطمینان رای دهندگان سیاه ماده

چرا شما باید مراقبت از

LaTosha قهوه ای در حال ساخت یک جنبش ملی در حالی که تبادل یک “رادیکال reimagining” آمریکا است.

  • از بنیانگذاران سیاه رای دهندگان ماده LaTosha قهوه ای است که با هدف قرار دادن مناطق روستایی سیاه جوامع در جنوب — اغلب نادیده گرفته شده توسط گروه های دیگر — برای افزایش مشارکت مردم است.
  • هدف این است که نه فقط مشارکت قهوه ای می گوید اما قدرت.

او می آید از یک خانواده از کشاورزان که کار خاک از کمربند سیاه و سفید در آلاباما در حال رشد سبزیجات و بله پنبه اگر چه پدربزرگ خود پول نقد واقعی محصول احتمالا مهتاب. او در سلما با سابقه ای که نمی تواند فراموش شود و فعالیت های آغاز شده در روزمره تنظیم: کار در یک فروشگاه لباس به عنوان یک جوان کالج ترک تحصیل پسر او فرفره به یک جعبه صابون هنگامی که مشتریان از او پرسید که چه او در خواندن پشت پیشخوان. از طریق آن همه او خواند: روحانی و آزادی آهنگ ها, انجیل, و آمریکا با این که “کثیف صدا” — گوشخراش و پر از احساسات او — دانشگاه آبرن معلمان تا به حال سعی کردم به تمیز کردن. “وجود دارد یک سنگینی به صدای من,” او می گوید و به کار او بیش از حد.

LaTosha قهوه ای است که از بنیانگذاران سیاه رای دهندگان ماده رفاه اجتماعی غیر انتفاعی تشکیل شده در سال 2016 به میان چیزهای دیگر, گسترش, آفریقایی, آمریکایی, نامزدی رای دهندگان. در زمانی که مردم از رنگ صورت یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی ادعای خود زندگی می کند و یک سیستم عدالت کیفری در نیاز مبرم به اصلاحات به عنوان تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید همچنان به موج در سراسر ایالات متحده قهوه ای باعث می شود غیر معمول پذیرش برای رهبر یک گروه که صریح ماموریت حداقل بر روی کاغذ حول محور ثبت نام رای دهندگان و افزایش مشارکت مردم است. “من باور نمی کنم رای گیری پایان همه, شود,” او می گوید و اضافه میکند: “هدف این است که هرگز مشارکت. هدف قدرت است.”

قهوه ای شده و وسواس و با قدرت از او یک کودک بود. در مک دونالد یا Kmart و یا هر کسب و کار دیگر او pestered مادر او را با همان سوال: کسی است که صاحب ؟

بنیانگذاران’ چشم انداز محدود بود. نمی تواند آنها را ببینید من رهبری است.

LaTosha قهوه ای

امروز 49 ساله می داند که کار او نیست به خوب بکار بردن قدرت اما برای توانمند سازی دیگران است. شده است که این عامل ماموریت از رای دهندگان مهم صندوق است که بودجه های محلی فعال و امداد و گروههای 10 متحده است. زمانی که coronavirus تعطیلی شروع به قهوه ای را سازمان توسعه COVID-19 صندوق است که پس از انباشته نزدیک به 400.000 دلار به دل کردن در مناطق با خطر بالا در سراسر جنوب مانند آلبانی جورجیا است. این صندوق همچنین شکایت دولت از جمله آلاباما را برای تحت فشار قرار دادن غرب فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را خیلی زود. هنگامی که جورج فلوید تظاهرات فوران سازمان اهدا بیش از 250.000 دلار به 20-plus وثیقه بودجه در سراسر کشور. دو بار در هفته زوم سالن های شهر باید به عنوان بسیاری به عنوان از 1 ، 000 شرکت کنندگان با قهوه ای میزبانی آنهایی که برای ساکنان گرجستان و پنسیلوانیا راست خود را قبل از انتخابات ژوئن.

Day two LA-72

پس از انتخابات آلاباما دموکرات داگ جونز به آمریکا در سال 2017, استراتژی, سیاه, رای دهندگان مهم است به دقت روستایی سیاه جوامع در جنوب که اغلب از دست رفته در هدف قرار دادن رای دهندگان غنی از مناطق شهری است. هنوز هم ممکن است آن را دشوار است برای گرفتن ساکنان به نوبه خود در تعداد زیادی از زمانی که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان سرخورده توسط سیستم انتخاباتی یک واقعیت است که براون به راحتی اذعان می کند به خصوص پس از حزب دموکرات نامزد جو بایدن کاندیدایی که خود را مخلوط رکورد در حقوق مدنی و عدالت کیفری مسائل.

بدون در نظر گرفتن ساختمان یک چشم انداز است فقط به عنوان مهم به عنوان ramping تا مشارکت قهوه ای می گوید. او نظر خودش را سیاه نگر و بنیانگذار جدید امریکا است. “بنیانگذاران’ چشم انداز محدود بود. آنها نمی توانستم رهبری من,” او می گوید. کار خود را — و کار دیگران مانند او — نیز باید ریشه در آنچه که او خواستار “رادیکال reimagining آمریکا است.” قهوه ای تصور تکنولوژی است که اجازه می دهد تا شرکت ها به کارگران پرداخت دستمزد زندگی برای 10 ساعت در هفته کاری و یک نیروی پلیس که قطره قطره آن اسلحه میدارد و ابزار برای جامعه شفا به جای. “اگر ما در حال سازماندهی ما می توانید انجام دهید که. ما می توانیم نه فقط به آنچه که اما تصور کنید چه می شود,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>