پارچه اجتماعی از ایالات متحده Fraying به شدت اگر نه Unravelling

قسمت امروز به روز رسانی سیستم است که به بررسی این موضوع — داده ها نشان دادن این unravelling ، عوامل باعث آن ، و عواقب ناشی از آن — خواهد شد در 2:00 ET در کانال یوتیوب رهگیری برای اولین بار.

سال ۲۰۲۰ یکی از مبهم ترین سال های تاریخ مدرن آمریکا بوده است. برای پیدا کردن وقایع از راه دور به عنوان بی ثبات کننده و دگرگون کننده، یکی باید به بحران مالی سال 2008 و حملات 11 سپتامبر و سیاه زخم در سال 2001 برگردیم، هر چند آن شوک های سیستمیک، عمیق به عنوان آنها بودند، منزوی شدند (یکی بحران امنیت ملی، دیگری یک بحران مالی) و در نتیجه از نظر دامنه محدود تر از بی ثباتی چند بحران در حال حاضر شکل دادن به سیاست و فرهنگ ایالات متحده است.

از زمان پایان جنگ جهانی دوم، تنها رقیب نزدیک به لحظه کنونی، ناآرامی های چند جانبه دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۱۹۷۰ است: ترورهای زنجیره ای رهبران سیاسی، حقوق مدنی دسته جمعی و اعتراضات ضد جنگ، شورش های پایدار، خشم بر سر یک جنگ شوم در اینندوچینا، استعفای یک رئیس جمهور گرفتار فساد.

اما آن اتفاقات در طول یک دهه بر یکدیگر آشکار و ساخته شد. در مقابل بسیار مهم، تلاقی کنونی بحران ها – هر یک از اهمیت تاریخی در حق خود: همه گیر جهانی، تعطیلی اقتصادی و اجتماعی، بیکاری توده ای، یک جنبش اعتراضی پایدار که سطوح فزاینده ای از خشونت و نوسانات را تحریک می کند، و یک انتخابات ریاست جمهوری به طور مرکزی بر یکی از تفرقه انگیزترین چهره های سیاسی متمرکز است که آمریکا می داند چه کسی اتفاقاً رئیس جمهور فعلی است – همزمان اتفاق می افتد ، که یکی در بالای دیگری در چند ماه منفجر شده است.

کمین در زیر تیتر به طور توجیهی اختصاص داده شده به این داستان های بزرگ از سال 2020 داده های بسیار نگران کننده است که منعکس کننده تشدید آسیب شناسی در جمعیت ایالات متحده — نه بیماری های اخلاقی و یا allegorical اما روانی ، عاطفی ، روانی و علمی اثبات بیماری. بسیاری از مردم خوش شانس به اندازه کافی برای زنده ماندن این همه گیر با سلامت جسمی خود را دست نخورده می دانند anecdotally — از مشاهده دیگران و خود را — که این بحران های سیاسی و اجتماعی مشکلات عاطفی و چالش های روانی به وجود آورد.

اما داده ها با این وجود خیره کننده هستند، هم از نظر عمق بحران های سلامت اجتماعی و هم از نظر روانی که نشان می دهند و هم فراگیر بودن آن ها. شاید مصورترین مطالعه یکی از منتشر شده توسط مرکز کنترل بیماری ها (CDC) در اوایل ماه جاری، بر اساس یک بررسی گسترده سلامت روانی از آمریکایی ها در اواخر ماه ژوئن بود.

یکی از پرسش های محققان این بود که آیا کسی «خودکشی را در ۳۰ روز گذشته به طور جدی در نظر گرفته است»— نه به طور زودگذر آن را به عنوان یک فانتزی لحظه ای در نظر گرفته و نه هرگز در طول زندگی خود به آن فکر کرده است، بلکه خودکشی را حداقل یک بار در ۳۰ روز گذشته به طور جدی در نظر گرفته است. seriously considered suicide نتایج سرسام آور است.

برای آمریکایی ها بین 18-24 سال، 25.5٪ — فقط بیش از 1 از هر 4 جوان آمریکایی — گفت که آنها تا به حال. برای گروه بسیار بزرگتر از آمریکایی ها سنین 25-44، درصد تا حدودی پایین تر بود اما هنوز هم بسیار هشدار دهنده: 16٪. در مجموع ۱۸٫۶٪ اسپانیایی-آمریکایی ها و ۱۵٪ آمریکایی های آفریقایی تبار گفته اند که در یک ماه گذشته خودکشی را به طور جدی در نظر گرفته اند. دو گروه با بیشترین درصد که بله گفت: آمریکایی ها با کمتر از مدرک دبیرستان و مراقبان بدون حقوق، که هر دو 30٪ – و یا تقریبا 1 از هر 3 – که در مثبت پاسخ داد. ۱۰٪ کامل از جمعیت آمریکا به طور کلی در ماه ژوئن به طور جدی به خودکشی فکر کرده بودند.

در یک جامعه سالم از راه دور، جامعه ای که نیازهای عاطفی اساسی را برای جمعیت خود فراهم می کند، خودکشی و ایده شناسی جدی خودکشی از رویدادهای نادری هستند. این آناتما به اساسی ترین غریزه انسان است: میل به زندگی. جامعه ای که در آن چنین سوای گسترده ای از جمعیت به طور جدی آن را به عنوان یک گزینه در نظر می گیرد، جامعه ای است که هر چیزی جز سالم است، جامعه ای که آشکارا در فراهم کردن ضرورت های اساسی برای یک زندگی برآورده کننده به شهروندان خود کوتاهی می کند.

داده های نگران کننده CDC بسیار فراتر از خواسته های خودکشی جدی گسترش می یابد. همچنین مشخص شد که «40.9 درصد از پاسخگویان حداقل یک وضعیت نامطلوب سلامت روانی یا رفتاری را گزارش کرده اند، از جمله علائم اختلال اضطراب یا اختلال افسردگی (9/30 درصد)، علائم یک اختلال مرتبط با تروما و استرس زا (TSRD) مربوط به همه گیر (3/26 درصد)، و شروع یا افزایش مصرف مواد برای مقابله با استرس یا احساسات مربوط به COVID-19 (3/13 درصد).” برای جوان ترین بخش از جمعیت بزرگسالان، سنین 18 تا more than half 24 سال، به طور قابل توجهی بیش از نیمی (62.9٪) گزارش رنج می برند از اختلالات افسردگی یا اضطراب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im