این مسابقه فوتبال به پایان رسید که یک جنگ داخلی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که این بازی زیبا دارای قدرت شفا.

بهترین عضو از ساحل عاج را “نسل طلایی” فوتبال ستاره ها صرف بیشتر از سال های شکل گیری در فرانسه و هرگز در لیگ محلی. اما هرگز وجود هر گونه شک در مورد دیدیه دروگبا را از کشور و احساس متقابل و با دوام به عنوان لیتر بطری های محبوب آبجو و یک روستا هستند و هر دو نام برای او.

پس کلمات خود را انجام وزن قابل توجهی در سال 2005 به عنوان غرب آفریقا میهن بود riven جنگ داخلی. در همان زمان محکم گره تیم ملی فوتبال, شناخته شده به عنوان فیل یکی از مهیب ترین باندهای تروریستی در این قاره. پیروزی خود را در برابر سودان به ادعای ساحل عاج در اولین سفر به جام جهانی فرستاده می شود مردم به خیابان ها در سراسر کشور به جشن می گیرند.

فقط به هموطنان بودند جوابی نیامد و در سرخوشی از پیروزی دروگبا برداشت یکی از میکروفن بودن محوری در او مجموعهای از روزنامه نگاران در ورزشگاه و اندرز به ساحل عاج طبقه حاکم. “لطفا برای ذخیره کردن سلاح های خود و برگزاری انتخابات. … ما می خواهید به آن لذت ببرید پس از متوقف کردن شلیک اسلحه خود را.” در عرض چند هفته از آن فیلم بازی بارها و بارها در ساحل عاج رسانه های شورشیان و دولت توافق برای یک آتش بس موقت.

و این فقط شروع شد.

برنده آن روز بود و نه سیاستمداران که در پشت آن اما فوتبال است.

ممدو گی, ساحل عاج, فوتبال, روزنامه نگار

دروگبا بود که یک پسر قلدر از یک مهاجم که به نوبه خود تیز از سرعت اغلب در سمت چپ مدافعان حیرت زده کرد. او فقط به عنوان راحت گل زدن با سر خود را به عنوان او خود را با سر و نماد بی رحمانه ترکیبی از استعداد و سرعت مکر و عزم و اراده است که فیل ها برخوردار است. او همچنین ساحل عاج از طریق و از طریق. “عشق او به فوتبال است که تنها مساوی با شور و شوق خود را برای سرزمین مادری خود می گوید:” جیم هارت نویسنده در این فوتبال بار.

توسط اواسط 2000s زمین خود بود roiled اول از دو جنگ با توجه به انتخابات بحث برانگیز و سیاسی-اجتماعی ناشی از مرگ دیرین دیکتاتور فلیکس Houphouët-Boigny در سال 1993. نیروهای شورشی به رهبری گیوم سورو کنترل شمال, در حالی که رئیس جمهور Laurent Gbagbo ملی دولت برگزار شد ، تنها نیروی وحدت بخش: فیل.

در سال 2006 دروگبا مسجل اول خود را در دو فوتبالیست آفریقایی از جوایز سال, پس از آن او کاهش یافته است یک بمب: مهم مقدماتی در برابر ماداگاسکار برگزار خواهد شد در شورشی سرمایه Bouaké برای تقویت آشتی ملی. اگر هر کس دیگری گفته بود این کلمات را به انجام همان وزن است.

ICOAST-REBELS-SORO

اما با توجه به کهنه ساحل عاج روزنامه نگار ورزشی ممدو گی, دروگبا تنها پيامبر و نه آغازگر این ایده به عنوان حاکم سیاستمداران به خوبی می دانستند قدرت بازی. “حزب تصمیم گرفت به یک گفتگوی مستقیم و ژاک Anouma رئيس جمهور سابق ساحل عاج فدراسیون فوتبال شد [نیز] مدیر مالی از ریاست جمهوری بسیار نزدیک به Gbagbo,” Gaye می گوید. “این جایی است که ایده پدید آمده و دروگبا اتفاق افتاده است به کاپیتان.”

این ورزشگاه در Bouaké بسته بندی شده بود به ظرفیت کامل با بسیاری از مردم با پوشیدن لباس نارنجی کشباف از ساحل عاج تیم. وجود دارد قابل لمس هیجان در هوا و اکثر شرکت کنندگان از جمله Gaye شد مشخصه عاطفی. شمالی در اعداد بزرگ به دلیل آن بوده است سال پس از آخرین آنها تا به حال این فرصت را به دیدن فیل از این کشور شده بود در دو. مردم از جنوب راندند ساعت برای دیدن بازی.

پرسنل امنیتی از هر دو گارد ویژه و نیروهای ائتلاف در حال حاضر در ورزشگاه. سرو خودش بود مهمان ویژه از افتخار و نشسته به اعضای Gbagbo دولت و جامعه بین المللی است. هر کس می خواست به شاهد تاریخی عینک و تماشای ساحل عاج تیم بسیاری از ستاره های بزرگ به خصوص دروگبا و برادران کولو و یحیی توره بودند که بازی کردن در زبان انگلیسی و فرانسه بالا بخش.

فیل ها را نا امید نیست: آنها ضرب و شتم ماداگاسکار تیم 5-0 و به عنوان Bouaké چندمین بار تمام شب را با شادی دروگبا وضعیت تغییر از سنت به خدا. “برنده آن روز بود و نه سیاستمداران که در پشت آن اما فوتبال می گوید:” Gaye که سوار دو ساعت به یاموسوکرو پس از این بازی به ماندن با خانواده چون هر هتل در Bouaké رزرو شده بود ، “هیچ حزب سیاسی می تواند پر کردن ورزشگاه مگر اینکه آنها کشتی, مردم, آنها, تی شرت, مواد غذایی و پول است. مردم پرداخت می شود برای خود و سوار خود را وجود دارد. آن باور نکردنی بود.”

این زمان صلح بیشتر بود دائم حتی اگر این امر می تواند پاره دوم جنگ داخلی پنج سال بعد. Gbagbo را در تاریخ به عنوان اولین رئیس دولت کشیده به دادگاه جنایی بین المللی در لاهه قبل از اینکه متهم به جنایت علیه بشریت است.

این اکتبر ساحل عاج است برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و بسیاری از بازیکنان در حال بازگشت سیاسی بشه. سرو رفت از مجلس به نخست وزیر و سپس رئیس مجلس بود به تازگی دست به 20 سال حکم به صورت غیابی برای پول شویی و اختلاس از بودجه در طول زمان خود را در اتاق. با اینحال او نامزد برتر در این سال به احتمال زیاد به یک اتحاد با رئیس جمهور سابق هانری کنن Bédié و Gbagbo برای به چالش کشیدن رئیس جمهور کنونی Alassane Ouattara. در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد خشونت.

دروگبا در ضمن به پایان رسید خود را حرفه ای بازی در سال 2018 آغاز شده و یک مدرسه در میان سایر خیریه ابتکارات در کشور خود. ماه گذشته خود فعالیت های سیاسی آغاز شد و با از دست دادن در انتخابات ریاست جمهوری در ساحل عاج فدراسیون فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de