اسنپ چت برای تنقلات در پردیس

آن را پایانی هفته و من در میان نوشتن یک مقاله پاسخ به بدترین موقع تا کنون: “آنچه که انسان شناسی?” متعجب? من فکر می کردم که آنچه که من قرار بود به یادگیری ؟ در میان نا امیدی من معده ام twinged با گرسنگی, اما آخرین چیزی که من می خواستم یکی دیگر از کاسه خیس ماکارونی از یادرفته سالن ناهار خوری. آنچه من طلب: مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی از خانواده های مورد علاقه من متعلق به رستوران در محوطه دانشگاه. بنابراین من رسیده برای گوشی من.

Snackpass یک برنامه جدید است که به ارمغان می آورد گرسنه دانشجویان نزدیک به مورد علاقه خود را در نزدیکی و رستوران با تخفیف برخی از. و ورود خود را به موقع است: 59 درصد از مواد غذایی سفارشات از millennials برای بایگانی اطلاعات با توجه به گزارش های Technomic. این توضیح می دهد که محبوبیت Grubhub و DoorDash. اما بر خلاف این گزینه های تحویل آن نیز هزینه اضافی هزینه Snackpass اجازه می دهد تا کاربران را انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را هنگامی که آن را آماده و هزینه های مشابه و یا پایین تر از منوی قیمت. آن را تبدیل به یک گزینه محبوب در آن بومی دانشگاه ییل و لطف اخیر تزریق پول نقد آن را به زودی می تواند در آینده به یک پردیس در نزدیکی شما.

شما همچنین می توانید استفاده از آن را به درخواست کاربران برای takeout تاریخ از طریق مستقیم از ویژگی های پیام رسانی.

در اینجا چگونه کار می کند. شما سفارش و پرداخت از طریق برنامه سازمان دیده بان شمارش معکوس تا زمانی که مواد غذایی خود را آماده و سپس آن را انتخاب کنید. که در آن است. و بر خلاف دیگر takeout برنامه های آن را نیز یک پلت فرم رسانه های اجتماعی و مجازی کارت پانچ. هر بار که شما سفارش در Snackpass شما می توانید یک نقطه برای خودتان و یک نقطه برای یک دوست نسبت به مواد غذایی که در رستوران. فکر می کنم از آن به عنوان Snapchat برای تنقلات. شما همچنین می توانید استفاده از آن را به درخواست کاربران برای takeout تاریخ از طریق مستقیم از ویژگی های پیام رسانی و یا ارسال هدیه takeout وعده غذایی به یک دوست بیمار.

این برنامه توسط سه تن از دانشجویان در دانشگاه ییل — Kevin قهوهای مایل به زرد, Jonathan کامرون و جیمی مارشال — در سال 2016. “کوین بود به کمک یکی از دوستان که موفق یک مغازه پیتزا محلی ساخت یک وب سایت برای بهتر رسیدن به محلی جامعه دانشجویی” توضیح می دهد که مارشال. قهوهای مایل به زرد و سپس برنامه ریزی Snackpass به عنوان یک پلت فرم است که کمک خواهد کرد رستوران بازار به دانش آموزان در حالی که همچنین ایجاد یک سیستم پاداش برای مشتریان وفادار. پس از بازاریابی برنامه از طریق کلمه از دهان در جامعه دانشجویی 80 درصد از این جمعیت دانشجویی در دانشگاه ییل بود که با استفاده از آن.

IMG_7883

و آن را محبوب بوده است. با توجه به کلودیا Haimovici, رشد, مدیر بازاریابی در Snackpass و 75 درصد از بدن دانش آموز با استفاده از این برنامه در 11 دانشگاه که در آن برنامه حضور دارد و با وجود بیش از 100 دانشگاه در لیست انتظار.

لئو گارسیا, دانشگاه هاروارد, دانشجو, کاربر با استفاده از این برنامه به دلیل آن را متناسب به برنامه پر مشغله خود را. “من عاشق داشتن توانایی انتخاب کنید تا مواد غذایی به عنوان به زودی به عنوان آن را آماده به جای داشتن به صبر در اطراف برای تحویل فرد است.”

shutterstock_491538553

سرمایه گذاران را نیز گرفته شده توجه کنید. در طول سه سال Snackpass رفته از طریق سه دور از دانه بودجه و دریافت 23 میلیون دلار از امثال Y ترکیب (که بودجه Airbnb DoorDash ق و Dropbox) و دور اول سرمایه (که بودجه Uber Warby Parker و رور). وقتی که می آید به درآمد شرکت می شود یک کمیسیون کوچک از رستوران برای هر سفارش.

هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود. مانند وقتی که می آید به اواخر شب ناهار خوری. در 2 هستم, گزینه های می تواند محدود شود. “بسیاری از رستوران ها در برنامه زود در شب به طوری که در یک نقطه خاص شما دیگر نمی توانید با استفاده از این برنامه می گوید:” سامانتا قمار دانشجویی در دانشگاه هاروارد. برخی از کاربران می خواهم یک گزینه تحویل در امتداد خطوط بارگذاری می خورد یا DoorDash بنابراین شما لازم نیست که به ترک اتاق خود را. این یک انتقاد Haimovici به خوبی می داند. “ما تمرکز بر روی takeout از آنجا که دانشجویان همیشه در راه رفتن و از کلاس.” اما با بودجه اخیر این شرکت است که به دنبال برای اضافه کردن یک گزینه تحویل — و نیز به گسترش این برنامه به بیش از 100 اضافی دانشگاه.

هنگامی که من به پایان رسید من مقاله من تحت درمان خودم که در شام. حتی بهتر است ؟ آن را با تخفیف بود. که برای من مهم نیست از خارج شدن از رختخواب برای رفتن به آن را دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>