کوچک Biz دو شیب: Temp شرکت کردم ارزان دولت پول رو پرداخت توسط مشتریان برای همین کارگران


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

که میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک رنج می برند به این نقطه از رفتن زیر برخی در یک صنعت را در بر داشت یک راه برای بهره مند شوند: آژانس های دما.

شرکت ها به طور معمول به دنبال قرارداد موقت کارگران زیرا آنها نمی باید به آنها پرداخت مزایا و می توانید آنها را انتخاب کنید و اجازه دهید آنها را به راحتی. به صورت ناگهانی نیازهای آورده COVID-19 مانند انجام حرارت چک و مطابق با اصول بهداشتی محل های کار نیروی انسانی شرکت ها می توانند استخدام دامپزشک استخدام و تامین کارگران در چند روز اطلاع.

“این شگفت انگیز است اما ما تقاضا برای خدمات فقط از طریق پشت بام رفته گفت:” چارلز Tope, مدیر عامل شرکت مونتری کالیفرنیا مبتنی بر Employnet که با این نسخهها کار در صنایع اعم از مراقبت های بهداشتی به انبار.

پس از آن ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده که دما نیروی انسانی شرکت هایی مانند Employnet در میان بزرگترین سود از کسب و کار کوچک وام زیر چک حفاظت برنامه طراحی شده است برای کمک به سخت-آمار شرکت را پرداخت کارکنان خود را. بیش از 11,000 شرکت هایی صورت گرفت در مجموع بین $3.6 میلیارد دلار و 7.9 میلیارد دلار با حدود 4,600 از کسانی که بیش از 150.000 دلار در هر. (تا کنون به طور کلی 4.9 میلیون شرکت دریافت کرده اند حدود 518 میلیارد.)

و وجود دارد یک چیز عجیب و غریب در این شماره: 174 ادعا کرد که آنها ذخیره 500 شغل هر یک حداکثر بر اساس قانون به میزان هفت برابر بیشتر از سهم گیرندگان به طور کلی گفت که آنها در حفظ و 500 شغل است. اکثر temp شرکت ندارد که بسیاری از مردم خود را دائم کارکنان دفتر. توضیح? بسیاری از شمارش شد کارگران قرارداد توسط شرکت های دیگر به عنوان ذخیره مشاغل با توجه به وام دهندگان و کارشناسان صنعت و نیروی انسانی شرکت کنند.

این بدان معناست که بسیاری از temp شرکت قادر به دو برابر شیب پرداخت دو برابر برای همین کارگر, هنگامی که توسط مشتری و سپس دوباره توسط مالیات دهندگان. کارفرمایان اجازه داده شد به ادعای مقدار وام از 2.5 برابر آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد در سال 2019. وام تبدیل شده و اگر کمک های مالی شرکت ها صرف بیشتر پول در حقوق و بقیه در دیگر مشخص شده هزینه. زیرا دماهای فنی نیروی انسانی کارکنان شرکت حتی اگر آنها در حال کار برای شخص دیگری نیروی انسانی شرکت می تواند ادعا بخشش برای تمام دستمزد آنها پرداخت می شود.

این برنامه توسط اداره کسب و کار کوچک اداری است که در اوایل ماه جولای منتشر شد داده نشان دادن وام از بیش از 150.000 دلار در پنج محدوده. Employnet یک وام از $5 میلیون و 10 میلیون دلار بالاترین براکت در حالی که آوردن 3,500 جدید کارگران در حساب های مشتری Tope گفت. برای آن بخش Employnet ادعا کرد که آن را با استفاده از پول برای صرفه جویی در 490 شغل. Tope نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا آن نیاز PPP کمک.

دمای نیروی انسانی شیب دو به نظر می رسد قانونی است. “نیروی انسانی سازمان در نظر گرفته شده قانون مشترک کارفرمایان موقت و قرارداد کارگران آنها اختصاص به مشتریان تحت دیرینه IRS راهنمایی و احکام دادگاه گفت:” ادوارد لنز ارشد, مشاوره برای آمریکا نیروی انسانی ارتباط است. “از این رو آنها کارفرمایان برای PPP اهداف فقط به عنوان آنها را برای اهداف از قانون مراقبت مقرون به صرفه بیمه بهداشت و درمان دستور و بسیاری از قوانین دیگر است.”

اما آن را بالا می برد یک نگرانی است که دولت پول نداشت برای حفظ شغل که قرار بود به دست داشت از دماهای قرار بود به کار گرفته شود به هر حال.

“چه شما نمی خواهید به انجام است که با دادن پول به شرکت های که در حال انجام آنچه آنها در حال حاضر قصد انجام گفت:” دیوید ویل دین هلر مدرسه برای مدیریت و سیاست اجتماعی در دانشگاه برندایس و رئیس کار گروه مزد و ساعت را بدست آورد.

بسیاری از دماهای حتی نمی دانند که خود را به کارفرمایان کردم PPP وام. یک کارگر شاغل توسط JM نیروی انسانی راه حل ها در New Brunswick, New Jersey, که خواست نامش فاش نشود چرا که او می ترسید اقدامی تلافی جویانه برای صحبت کردن شده کار تمام وقت در سراسر این بیماری همه گیر در یک آزمایشگاه قرار دادن برچسب بر روی COVID آزمون. اگر چه او گفت که کارگران با ارائه مناسب تجهیزات حفاظت شخصی بسیاری بود هنوز بدست بیمار با این ویروس و نه تا به حال دریافت مرخصی استعلاجی به عنوان مورد نیاز توسط نیوجرسی قانون است.

“ما نمی دانم هر چیزی در مورد آن تا شاید آنها در حال نگه داشتن آن به خود گفت:” کارگر حدود 2 میلیون دلار به 5 میلیون دلار JM نیروی انسانی دریافت کرده بود. JM نیروی انسانی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بیشتر چه, تعداد شرکت های گرفتن وام ببخشند برای دماهای که هنوز هم در حال کار ممکن است بزرگتر از آن به نظر می رسد. به دلیل ناهنجاری در داده ها برخی از شرکت ها که نشان نمی دهد تا در SBA پایگاه داده به عنوان داشتن ادعا کرد که حداکثر 500 کارکنان ممکن است هنوز وام خود را ببخشند پس از پرداخت دماهای بودند که هنوز هم آوردن درآمد.

SBA نشان می دهد Hicksville نیویورک-بر اساس Homecare درمان LLC به عنوان مصرف $5 میلیون به 10 میلیون دلار وام و حفظ فقط یک کار است. از طریق ایمیل رسیده اما رئیس جمهور دیوید گراسمن گفت که درست نیست. “ما تنها استفاده از آن را به پرداخت 400+ temps کار برای مشتریان متعدد,” او گفت:.

PPP در میان سخاوتمندانه ترین برنامه های برای کسب و کار در مراقبت عمل می کنند. برنامه های وام برای متوسط و بزرگ کسب و کار املای در این لایحه به طور کلی نمی شد و بخشایش. این برنامه که هنوز حدود 130 میلیارد unspent کرده شناور میلیون ها نفر از کسب و کار از طریق یک اگزیستانسیالیسم تهدید زمان اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن کارگران شاغل حتی به عنوان محل کار تعطیل و مشتریان خشک شده بود.

اما ارزیابی از PPP توسط اقتصاددانان و سیاستگذاران مخلوط شده اند: در حالی که این برنامه به تزریق صدها میلیارد به اقتصاد آن نیست انجام کارآمد اغلب ارسال کمک های آن کمتر مورد نیاز است. وام رفت و از طریق بانک ها که به معنای خوبی متصل کسب و کار تا به حال به مراتب آسان تر زمان خود را به اشتراک بگذارید.

دولت طراحی شده و سرعت نقل مکان کرد در PPP چرا که بسیاری از کسب و کارهای کوچک کمتر دسترسی به سرمایه نسبت به متوسط و بزرگ کسب و کار. اما temp نیروی انسانی شرکت های کوچک حتی آنهایی که غیر عادی هستند: آنها باید دسترسی به تامین مالی از طریق شرکت های مقاطعه که پیشرفت پول نقد برای حقوق و دستمزد تا زمانی که مشتری می پردازد صورتحساب خود. عوامل از دست داده اند و کسب و کار به تازگی از شرکت های نیروی انسانی با خیط و پیت کردن با پول نقد از SBA.

“این پول گفت:” لری هلشتاين اجرا می شود که یک نیروی انسانی متمرکز شرکت مقاطعه به نام TemPay.

او را شکست چگونه ریاضی با این نسخهها کار برای یک شرکت نیروی انسانی. می گویند شرکت صورتحساب مشتری خود را از 15 دلار در ساعت می پردازد temp $10 در ساعت از جمله کمک برای بیمه درمانی و بازنشستگی حساب. هزینه های آن برای کارکنان (از جمله مالیات) به $2 ساعت قبل از سایر هزینه ها مثل اجاره. بنابراین حاشیه $3.

اما با PPP شرکت می شود اضافی 10 دلار برای پر کردن سوراخ temp کارگر حقوق و دستمزد. بنابراین در حال حاضر سود قبل از سربار افزایش به 13 دلار در ساعت در هر دما.

نه همه temp نیروی انسانی شرکت های در حال رشد به خصوص کسانی که در خدمت خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع. با توجه به اداره آمار نیروی کار, استخدام در نیروی انسانی صنعت سقوط نزدیک به 30% در ماه آوریل, پاک کردن 840,000 شغل (هر چند بسیاری از کسانی که بودند و پاره وقت).

با توجه به اقتصادی, خرید اینترنتی, آمریکا, نیروی انسانی, انجمن استدلال برای کمک بیشتر پرداخت 80.000 دلار در سه ماهه دوم به بالا-طراحی لابی شرکت اسکوایر Patton Boggs به فشار مورد آن است. همانطور که بحث شد و جریان به صورت خاص صنعت کمک مالی در مراقبت عمل, نیروی انسانی, انجمن خواسته برای $35 میلیارد دلار است.

“ما نیاز به درمان مانند شرکت های هواپیمایی و خود ما به رسمیت شناختن و حک کردن” گفت: Patton Boggs’ جک کینگستون یک عضو سابق کنگره از گرجستان در یک وبینار با اعضای انجمن در اوایل ماه آوریل. (لابی همچنین رله ترس با کنگره اقدام به اعطای 600 $در هر هفته در فوق بیمه بیکاری فرسایش آن جلوگیری می کند کارگران از بازگشت به شغل خود.)

ASA سپس استدلال کرد که در حالی که نیروی انسانی شرکت باید قادر به استفاده از دماهای برای محاسبه مبلغ وام خود را, آنها باید جریمه نمی شود اگر آنها موفق به حفظ آن temps. “نیروی انسانی شرکت هیچ کنترل بیش از اندازه خود را به طور موقت حقوقی واجد شرایط — کاهش موقت کارگران صرفا تعیین شده توسط مشتریان” نوشت: ASA مشاور عمومی Stephen دوایر در یک نظر بر روی PPP قوانین و مقررات. “بر این اساس ما درخواست می کنیم که صرفا برای مقاصد وام بخشش, نیروی انسانی شرکت های مجاز به حذف کارگران موقت آنها اختصاص به مشتریان در محاسبه کاهش یافته و یا حقوق و دستمزد.”

نیروی انسانی شرکت می تواند با تصویب پول به دماهای که قرار داده شده با مشتریان است که تحقق این هدف از این برنامه است. و برخی از به نظر می رسد انجام داده اند از جمله گیاه شبنم که اجرا می شود, Greenville, کارولینای جنوبی-انسانی مبتنی بر فن آوری های وارز. که درآمد کاهش 75%. مدل خود نگه داشتن طولانی مدت “temps” بنابراین او با استفاده از خود را $5 میلیون به 10 میلیون دلار PPP بررسی به پل حقوق خود را تا زمانی که کارخانه ها که در آن بسیاری از آنها را به کار گرفت ، “اولویت های ما بودند حفظ کارکنان مزایای ادامه و پس از آن مدیریت نرخ بیکاری برای کارکنان بنابراین ما نمی از دست دادن آنها” شبنم گفت.

اما شبنم شرکت است که به احتمال زیاد یک پرت گفته کارشناسان.

“من تا به حال گفتگو در مورد امکان شرکت های نیروی انسانی حفظ دما کارکنان خود payman هستم اما نه آگاه از هر گونه شرایطی که در آن واقع شده است در این مورد گفت:” فیونا Coombe مدیر حقوقی و قانونی تحقیقات در شرکت تحقیقاتی نیروی انسانی تحلیلگران صنعت.

کار سازمان نیز پیدا کردن آن غیر محتمل است که نیروی انسانی سازمان در حال نگه داشتن در دماهای حقوق و دستمزد حتی با هیچ شغل برای آنها را به انجام.

“در صدها نفر از مخاطبین شخصی مصاحبه و نظرسنجی با دما کارگران متمرکز coronavirus من هرگز شنیده از یک temp می شود به کار نمی گفت:” دیو DeSario مدیر غیر انتفاعی حمایت گروه Temp کارگر عدالت است. “من نمیفهمد اگر نیروی انسانی صنعت تا به حال هر گونه دفاع از آن خواهد بود که PPP استفاده شد به پرداخت کارکنان داخلی. اما تعداد کسانی که آنقدر کوچک در مقایسه با دماهای که این مقدار وام را ندارد.”

SBA قوانین نیز مورد علاقه و موقت سازمان در یکی دیگر از راه. برای بسیاری از صنایع و شرکت های واجد شرایط برای PPP وام با داشتن کمتر از 500 کارمند است. اما از آنجا که اکثر نیروی انسانی سازمان به مراتب بیش از 500 دماهای بر حقوق و دستمزد در هر زمان داده شده آنها بهره مند از SBA را جایگزین استاندارد: داشتن یک ملموس ارزش خالص کمتر از 15 میلیون دلار و کمتر از 5 میلیون دلار در درآمد خالص. پس نیروی انسانی شرکت ها معمولا کمی در راه از دارایی های ثابت و یا مالکیت معنوی یک شرکت با هزاران نفر از دماهای هنوز هم می تواند ارزش بسیار زیادی بر روی کاغذ. نتیجه: برخی بسیار بزرگ temp کسب و کار به نظر می رسد ساخته شده اند را کاهش دهد.

مونرو خدمات نیروی انسانی و منابع کلیدی Inc. هر دو رو وام بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار. آنها هر دو شرکت های تابعه از نیروی انسانی 360 راه حل یک نزدک معامله شرکت آورده است که در 260 میلیون دلار درآمد در سال 2019 در سراسر ایالات متحده و انگلستان است. سر خود را از ایالات متحده, نیروی انسانی, Paul Polito نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حداقل هفت franchisees از ManpowerGroup سومین نیروی انسانی شرکت در صورت دریافت چند دلار وام. سخنگوی ManpowerGroup اما بادام گفت که franchisees به طور مستقل و متعلق به اداره شده و در نتیجه واجد شرایط برای درخواست وام و که “هر نوع وجوه دریافت شده توسط franchises باقی می ماند که با نهاد محلی.”

اما نیروی انسانی نمی SBA لیست franchises واجد شرایط برای کسب و کار کوچک کمک و بادام نیست پاسخ به یک پرسش که چرا نه franchisees پاسخ به سوال در مورد وام های خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net