کمترین ماراتن در تاریخ در زمان بیش از نیم قرن برای تکمیل

در 20 مارس سال 1967 76 ساله شیسو Kanakuri از ژاپن به اتمام ماراتن در استکهلم سوئد. اما نبود افراد مسن دونده سن بود که قابل توجه است. او زمان: 54 سال, 8 ماه, 6 روز, 5 ساعت, 32 دقیقه و 20.3 ثانیه است.

شما ببینید Kanakuri تا به حال سوار بر مسابقه دهه قبل در سال 1912 بازی های المپیک در سوئد. اما المپیک یکی از ورزشکاران به نمایندگی از ژاپن در اولین بازی های المپیک, به طرز مرموزی ناپدید شد میدوی را از طریق مسابقه. و به عنوان جهان آماده می شود سال 2020 بازی شروع در تاریخ 24 ژوئیه در Kanakuri شهر توکیو آن را هم خوب به یاد داشته باشید قابل توجه داستان پشت طولانی ترین ماراتن تا به حال اجرا.

تا آنجا که سوئد بود نگران Kanakuri شد یک فرد از دست رفته …

همه چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد در همه زمان ها در اوایل روز از ماراتن المپیک — و نه فقط افسانه ای feat از اولین دونده ماراتن رسول Pheidippides که زد دو روز از شهر ماراتن تا آتن را تحویل کلمه از پیروزی بر حمله به ایرانیان در 490 قبل از میلاد تنها به سقوط و مرگ از خستگی. در بخار داغ افتتاحیه سال 1896 بازی در آتن تنها نه از 17 دونده به پایان رسید و یکی از آنها (مقام سوم دان) را با پوشش بخشی از راه را در یک کالسکه (او رد صلاحیت شد).

از آن بدتر. “المپیک ماراتن در سنت لوئیس در سال 1904 یک فاجعه بود و از ابتدا می گوید:” نویسنده ریچارد Benyo سابق سردبیر ماراتن و فراتر از آن “و احتمالا باید لغو شده است.” این رویداد در حال وقوع در 90-درجه حرارت اجرا شد ناهموار گرد و غبار جاده های تحت پوشش است که در آن شرکت کنندگان مجبور به طفره رفتن پیاده واگن و حتی چرخ اتومبیل است. وجود دارد تنها دو آب متوقف می شود. تنها نیمی از دونده ها به پایان رسید یکی از آنها بود که کوبا یک پستچی به نام فلیکس کروجل که تا به حال خود را از دست داده پول سفر در یک بازی تاس بود و به hitchhike به بازی. با وجود پوشیدن برش شلوار و کفش خیابان و توقف در یک باغ میدوی به خوردن سیب و چرت زدن های کوبا موفق به پایان چهارم.

توسط 1912 زمانی که ژاپن با ارسال آن برای اولین بار “تیم” (دو ورزشکار از جمله Kanakuri) به استکهلم, آن را هنوز هم مصیبت فقط برای رسیدن به بازی. مردان تحمل 18 روز سفر از جمله 10 روز در راه آهن ترانس سیبری که در آن Kanakuri 20 ساله دانشجو از توکیو بالاتر عادی مدرسه سعی کرد به تناسب اندام در حال اجرا توسط محافل در اطراف هر ایستگاه آنها در متوقف بر سفر طولانی.

همه چیز را ساده تر هنگامی که آنها به استکهلم. دما بعد از ماراتن — 14 ژوئیه 1912 — در حدود 90 درجه و حتی قبل از Kanakuri (در سنتی دو پنجه کفش بوم) تا در صف خط شروع شد در حال حاضر فرسوده از سفر طولانی. اما او مصمم به نمایندگی از کشور خود را. حدود 17 مایل علامت خسته Kanakuri سقوط از گرمازدگي. او در گرفته بود توسط یک خانواده محلی و خوابش بر روی نیمکت خود را. بر awaking the humiliated ورزشکار تصمیم گرفتند برای بازگشت به هتل خود را و سپس به ژاپن بدون اطلاع مقامات مسابقه. کمی او را می دانم که او DNF شد هیچ anomaly: نیمی از نژاد کسانی که تا به حال ساخته شده آن را به پایان.

تا آنجا که سوئد بود نگران Kanakuri شد یک فرد از دست رفته یکی که محل نگهداری می شود کشف تا 50 سال بعد در سال 1962 زمانی که یک خبرنگار سوئدی دنبال او را در تمنا, ژاپن یک بازنشسته معلم جغرافیا بود که عمر خود را سپری محبوب در حال اجرا در کشور خود.

پنج سال بعد در دستور و بودجه برخی از سوئدی رهبران کسب و کار Kanakuri سپس 76 ارائه شد فرصتی برای بازگشت به استکهلم و پایان خود رها شده مسابقه. “اجازه می دهد او را به بازگشت به خود را به پایان برساند ماراتن می گوید:” Benyo “بود مهربان و گرم راه آوردن بسته به خود را در حال اجرا ماجراهای.”

Kanakuri توافق به پایان مسابقه در دوربین و حتی به سرعت از نهایی 100 متر برای اندازه گیری خوب و شکست طریق یک روبان. پس از اتمام کمترین ماراتن تا به حال اجرا از او خواسته شد به اظهار نظر در مورد غیر معمول feat. “این یک سفر طولانی” Kanakuri مشاهده شده است. “در طول راه ازدواج کردم, تا به حال شش فرزند و 10 نوه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>