‘از آسمان کاهش یافته است’ به صورت نیویورک محل سکونت لوکس بازار

فرانسیس Katzen, یکی از جدید نیویورک بالا املاک لوکس کارگزاران ساخته شده بود سریع شروع به در سال است. سپس coronavirus زده.

در هفته Katzen دیدم 80 میلیون دلار در فروش تبخیر به عنوان بیماری همه گیر قرار دادن شهر در مستند. او پس از به دست آورد برخی از کسانی که از جمله 20 میلیون دلار معامله در مرکز شهر پنت هاوس که بسته شده هفته گذشته. اما اکثر خریداران فرار کرده اند.

“آسمان کاهش یافته است می گوید:” Katzen مسکونی در بروکر real estate agent داگلاس Elliman. “ما وجود دارد.”

برای نیویورک توسعه دهندگان ترس است که در طولانی مدت همه گیر shutdown نه تنها ترساندن خریداران بالقوه بلکه بی درنگ کسانی که در حال حاضر به موافقت معاملات — اما هنوز بسته آنها را به راه رفتن دور. که به نوبه خود می تواند باعث دهندگان به دنبال مراجعه به توسعه دهندگان سقوط فروش عطف املای خود را در موافقت نامه وام. “وجود دارد رفتن به جهان از درد” یکی از New York توسعه دهنده پیش بینی کرد.

وجود دارد رفتن به یک دسته از پروژه های شکست خورده در سراسر نیویورک.

کوین Maloney, اموال, بازارهای, گروه

دیگران باقی می ماند امیدوار این بیماری همه گیر به زودی فروکش و بازار را دوباره بجای اول برگشتن با مقید کردن قدرت بعد در سال است. که ممکن است یک سوال از علوم بیش از املاک و مستغلات.

در این میان بسیاری از خریداران معمولی از آپارتمان لوکس باید خود ضربه خورده است از آشفتگی بازار. یک خریدار بالقوه یک تعاونی آپارتمان در شرق فوقانی جانبی تا به حال پیشنهاد خود را رد کرد در روزهای اخیر با توجه به چندین کارگزاران پس از امور مالی خود را دیگر راضی co-op هیئت استانداردهای.

ویروس آمار فقط زمانی که نیویورک لوکس در بازار به نظر می رسد برای به دست آوردن جای پا خود پس از یک yearslong رکود در آورده با یک تقاضا از عرضه و همچنین از بین رفتن چین و روسیه خریداران با توجه به تنش های سیاسی. توسعه دهندگان نیز دست و پنجه نرم کردن با یک افزایش در سال گذشته در این شهر به اصطلاح عمارت مالیاتی و همچنین دیگر تغییرات مالیات. چندین کاهش قیمت در سه ماهه چهارم سال 10 درصد و یا بیشتر و فعالیت شات تا در سال جدید است.

به طور کلی تعداد فروش در منهتن در ماه فوریه بود که 54 درصد بالاتر از یک سال پیش ساخت آن را قوی ترین ماه فوریه از سال 2010 با توجه به هسته ای, نیویورک آژانس املاک و مستغلات.

اما با مه آمد lockdown برای جلوگیری از گسترش این ویروس با نیویورک توقف همه اما ضروری است پروژه های ساخت و ساز. آن را نیز ممنوع ملک viewings. که محدودیت بود و پس از آن برداشته — اگر چه چند عوامل یا وبزرگترین نشان داده اند بسیار تمایل به خطر سلامت خود را در میان یک بیماری همه گیر. اگر آنها را به وسیله بسیاری از ترک شهر برای خانه دوم در جای دیگر.

“شما مجاز به ساخت و شما مجاز به فروش … پس همه چیز بزرگ!” quips به یک ملک اجرایی است.

گرت Derderian, نویسنده اصلی گزارش می گوید: تمایلات است به احتمال زیاد به بدتر به عنوان تولید ناخالص داخلی و بیکاری اعداد گزارش شده در آوریل و مه. در نهایت او می گوید: در این مدت از بحران خواهد تعیین میزان خسارت — هر دو به اقتصاد واقعی و شهر بازار املاک: “این میلیون دلار سوال: چه مدت طول خواهد این گذشته است؟”

چند فرصت طلب خریداران braved بازار امید از توقیف یک معامله با توجه به Katzen. اما بسیاری از دیگران دور مانده او اذعان دارد. “مردم دنبال, مردم,” او می گوید: “و آن را احساس نمی کند خوب به صرف پول در حال حاضر.”

Woman in infinity pool rooftop with Manhattan skyline view.

برای توسعه دهندگان که به طور معمول بسیار قوی به عدم توانایی در ساخت و ساز کامل و یا نزدیک معاملات می تواند طلسم عذاب: قرارداد فروش به طور معمول شامل بند که اجازه می دهد تا خریداران به راه رفتن دور با سپرده های خود را اگر یک ساختمان شده است به پایان رسید و مهلت خاص. است که شناخته شده به عنوان “خارج از تاریخ” است و اجرا توسط ایالت نیویورک دادستان کل.

حتی قبل از coronavirus pandemic, چند, نیویورک, پروژه های لوکس شدند و سالها در پشت برنامه. کمبود نیروی کار و تجهیزات ایجاد شده توسط رونق ساخت و ساز کاهش ساخت و ساز به عنوان پیچیدگی احداث نسل جدید “فوق العاده بلند” برج که به شکل منهتن افق بیش از دهه گذشته است.

یکی از این پروژه 111 غرب 57 خیابان که در آن قیمت برای 46 واحد اجرا از 17 میلیون دلار به بیش از 50 میلیون دلار است. جلوگیری از گسترش آن در خارج از تاریخ است هفته دور با توجه به مردم در جریان این موضوع است.

“فقط در مورد هر محل سکونت لوکس در نیویورک — که آیا آن را کامل و یا تقریبا کامل و یا تا حدودی کامل — آن را در همان قایق در حال حاضر: آن را منجمد می گوید:” کوین Maloney که بازار املاک گروه یکی از 111 غرب 57 توسعه دهندگان.

Maloney جانباز توسعه دهنده اتحاد پیمایش این بحران پس انداز و وام از اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 9/11 حملات تروریستی و بحران مالی 2008 و در میان دیگر بازار شوک. او معتقد است که خریداران و توسعه دهندگان و وام دهندگان در نهایت به پیدا کردن زمینه های مشترک — اما تنها پس از به حد کامل از بحران تبدیل شده است واضح تر.

حتی پس از Maloney پیش بینی وجود خواهد داشت آسیب پایدار دارد: “رفتن به یک دسته از پروژه های شکست خورده در سراسر نیویورک.”

فقط پایین خیابان از 111 غرب 57 یکی دیگر از فوق العاده-ساختمان بلند شناخته شده به عنوان پارک مرکزی برج است که نشان دهنده یکی از شهرستان بزرگترین املاک لوکس شرط. این برج دارای 179 واحد که توسعه دهنده آن Extell توسعه تلاش شد تا به فروش و حتی قبل از بحران با توجه به کارگزاران.

Extell کاهش یافته است به نظر سرعت
فروش. هفته گذشته آن را ساخته ظریف اما احتمالا گفتن حرکت می کند زمانی که آن را منتشر
برخی از لیست ساختمان های در وب سایت خود را. از جمله قیمت بالا
فروش گرفته شده به بخش خصوصی.

“آنها در حال گرفتن از جان گذشته” یک کارگزار می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>