از ‘سکوت’ کمبود اکسیژن در COVID بیماران که Spooking پزشکان

چرا شما باید مراقبت از

برزیل پزشکان در حال دست و پنجه نرم کردن با کمی درک تاثیر این ویروس: کمبود اکسیژن خون را می کند که باعث تنگی نفس می شود.

  • برزیل شاهد رشد تعداد موارد بیماران مبارزه با “سکوت هیپوکسی” که منجر به کمبود اکسیژن خون است اما نه تنگی نفس.
  • افراد مبتلا به این بیماری اغلب نمی به دنبال کمک های پزشکی تا زمانی که وضعیت آنها بحرانی است.
  • برزیل در حال حاضر ضبط بزرگترین خوشه در مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

مقامات بهداشتی در برزیل در حال سفارش انبوه نظارت اکسیژن خون در میان coronavirus بیماران به دلیل نصب به نگرانی در مورد داشتن سطح خطرناکی پایین حتی اگر علائم خفیف هستند.

پزشکان در سراسر جهان ابراز داشته اند زنگ بیش از “سکوت هیپوکسی” — کمبود اکسیژن خون می کند که همیشه باعث
تنگی نفس و می تواند در نتیجه مردم به دنبال کمک های پزشکی تا
وضعیت آنها بحرانی است.

با برزیل گریبانگیر توسط یکی از جهان
بدترین ویروس شیوع بیماری و مرگ و میر است که کارشناسان می گویند احتمالا عنوان برای
100,000 جامعه خدمات بهداشتی و درمانی و سازمان های غیر دولتی در سائو پائولو و ریو را آغاز کرده اند
نظارت بر سطح اکسیژن در میان بیماران در شهرها شلوغ favelas.

ریو دو ژانیرو دولت خدمات بهداشت می گوید آن را تغییر دهید و سفارشات خود را به پزشکان گفتن آنها را به اعتراف به بیمارستان بیماران با علائم خفیف در مراحل اولیه این بیماری به جای ارسال آنها برای منزوی کردن در خانه به عنوان قبل از. آن را زیر یک شبیه حرکت با شهر مقامات بهداشتی در São Paulo است.

این تغییرات در مقایسه با روش استاندارد در کشورهای دیگر مانند انگلستان ، آمریکا و فرانسه که در آن مردم با علائم خفیف هستند گفت: به خود منزوی در خانه و به دنبال توجه پزشکی تنها اگر آنها شروع به تجربه مشکلات شدید مانند اشکال در تنفس و مایل به آبی ،

[سکوت هیپوکسی است] کاملا به تازگی مشاهده شده بلکه کاملا به طور قابل توجهی در مورد.

جرمی Rossman, virologist دانشگاه کنت

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است افراد دچار سرفه و تب در خانه باقی می ماند اما به دنبال کمک اگر آنها دچار اشکال در تنفس.

نشانه هایی از خطر بالقوه ای که
روش برداشت شده است تا توسط پزشکان و محققان در کشورهای مختلف
حداقل از اواسط ماه آوریل است.

سکوت هیپوکسی است “کاملا به تازگی مشاهده شده بلکه کاملا به طور قابل توجهی مورد می گوید:” جرمی Rossman مدرس در ویروس شناسی در دانشگاه کنت. اگر چه گفتن مردم به خود منزوی در خانه کمک می کند تا جلوگیری از گسترش این ویروس در برخی از موارد بیماری های جدی هستند که “از دست رفته” تا زمانی که مردم هستند “به شدت ناخوش” او می گوید.

یک COVID-19 راهنمای منتشر شده توسط انگلستان خدمات سلامت در ماه آوریل هشدار داد که “سکوت هیپوکسی’ شایع است” هر چند بیمه خدمات درمانی نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات برای حمایت از این ادعا است. راهنمای منتشر شده توسط یک گروه است که نشان دهنده لندن پزشکان گفت: صترلزرس — ساده clip-on-the-انگشت دستگاه که اندازه گیری اکسیژن می تواند “یک ابزار بسیار مفید در کمک به نظارت و ارزیابی بیماران است.”

در برزیل Esper Kallas یک بیماری عفونی پزشک متخصص و استاد دانشگاه از بیمارستان سائو پائولو می گوید که اواسط آوریل “ما در حال شروع به دیدن بسیاری از مردم پس از رسیدن به بیمارستان زمانی که آنها در حال حاضر بسیار بیمار است. بسیاری از آنها نمی دانند که آنها تا به حال هیپوکسی و نمی شد احساس هر گونه کمبود نفس است.”

او این بحث را با یک همکار در بیمارستان M بویلر میریم در یکی از فقیرترین محله های سائو پائولو که در آن بسیاری از COVID-19 بيمار در حال مرگ بودند در عرض دو روز بستری بودن در بیمارستان است. آنها تصمیم گرفت که به بیماران خود را هر جا که ممکن است خود را برای نظارت بر سطح اکسیژن خون در خانه با یک پالس اکسیمتر — به طور معمول در دسترس برای حدود $30.

Pércio de Souza از موسسه Estáter یک بنیاد خصوصی بوده و مهیج برای مداخله در موارد COVID-19 از طریق بستری در بیمارستان یا منزل اکسیژن نظارت است. اما با دولت فدرال در بی نظمی و رئیس جمهور Jair Bolsonaro مبارزه با مستندات توسط فرمانداران دولت او متمرکز در دولت های محلی و جامعه مدنی.

یک پروژه در حال trialed توسط SAS, Brasil, مراقبت های بهداشتی سازمان غیر دولتی است که با استفاده از موتور سواران به ارائه oximeters به فقیر نشین در سائو پائولو و ریو دو ژانیرو گاهی اوقات آنها را ترک با بیماران همراه با تلفن همراه به طوری که آنها می توانید اندازه گیری های متعدد در روز و به اشتراک گذاری آنها را با یک دکتر.

آدریانا پتک بنیانگذار SAS برزیل می گوید آنها را پیدا کردم اشباع اکسیژن خون کاهش نیمی از 1400 موارد آنها را دیده ام در جردیم کلمبو, یک, São Paulo favela.

او می گوید: برخی از بیماران در محله فقیرنشین “پیدا کردن آن سخت به درک آنچه در کمپین سلامت عمومی آنها را می خواهید به انجام, و بسیاری از آنها می ترسند به دنبال کمک و در نهایت پس از رسیدن [در خدمات بهداشتی و درمانی] هنگامی که آن را خیلی دیر است.” او می افزاید: “به آنها دسترسی به oximeters ضروری است برای جلوگیری از قابل اجتناب مرگ و میر.”

در جای دیگر در غیاب روشن تر مشاوره از سیاستگذاران برخی از بیمارستان ها و گروه پزشکی در کشورهای دیگر در حال مشاوره COVID-19 بيمار خود را برای نظارت بر سطح اکسیژن خون.

بیمارستان ها در چندین ایالت آمریکا را آغاز کرده اند به COVID-19 بيمار صترلزرس در تلاش برای آزاد کردن تخت بیمارستان برای بسیاری از ناخوشی. در این ماه هر دو مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و دولت انگلیس توصیه می شود که خانه های پرستاری با استفاده از oximeters به مانیتور علامتی ساکنان.

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im