جذاب هدیه مورد علاقه خود را Podophiliac

چرا شما باید مراقبت از

چون پا محصولات سرد هستند بدون توجه به آنچه شما به.

شما احتمالا در اینجا تفکر یکی از دو چیز است: “چه podophiliac?” یا “من شده است به جستجو برای این هدیه راهنمای برای همیشه!” برای کسانی که نمی دانم, یک podophiliac است کسی که podophilia نام یک پا. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف هدایا که اعتصاب علاقه podophiliac: محصولات برای تمیز کردن پا, تزئین, فوت فتیش, نقاشی ناخن, و بیشتر. چون از این موارد تطبیق پذیری بسیاری از آنها را به عنوان هدیه عملی برای کسانی است که به خصوص در مورد فوت است. بنابراین آیا شما در حال مرور برای هدیه مورد علاقه خود را podophiliac — و یا فقط برای خودتان — راز خود را امن با ما است.

آلی گرم شدن روغن ماساژ

هیچ راه بهتری برای گرم کردن یک لحظه و یا استراحت شریک زندگی خود را از با یک جوانی ماساژ پا. گرم شدن روغن ماساژ برای تسکین درد عضلات و مطمئن شوید که خود را به پای سکسی ماساژ دادن مهارت های خود را به سطح بعدی. نه تنها که این محصول ساخته شده از مواد آلی و غیر سمی مواد تشکیل دهنده.

انگشتر

آیا شما یک قانون شکن به دنبال قرار دادن یک پیچ و تاب و سنتی تعامل? شکستن و دور از هنجار و پاپ سوال مهم دیگر خود را با یک انگشتر. ساخته شده از نقره استرلینگ و به شکل یک پاپیونی این حلقه one-size-fits-all امکان تنظیم خواهد شد اطمینان حاصل شود آن را متناسب با هر پا در هر پا.

وسط پاشنه چکمه های ران بالا

این ظریف slip-on چکمه را به احساس مانند یک پوست دوم در حالی که ارائه شما که پر زرق و برق, پاشنه بلند نگاه شما طلب. این کتاب در حال زانو بالا و مقدار زیادی گرم برای زمستان.

“با تشکر برای نگه داشتن پا در شب” کارت

این مینیمالیستی “با تشکر برای نگه داشتن پا در شب” کارت هدیه ای زیبا برای هر زمان از سال است. آن را خالی در داخل و آن را بزرگ برای تمام انواع موارد. هر چند این کارت می تواند با توجه به هر کسی بدون در نظر گرفتن جنسی خود را اولویت این کارت مضاعف شکلک در همکاران می خواهم که پا کمی بیشتر از دیگران است.

توری بر روی زانو, جوراب

تا کنون در نظر گرفته خرید شریک زندگی خود را, لباس زیر زنانه برای خود ، کشنده و ذوق این محض زانو بالا جوراب ها زنانه تر از نسخه های کلاسیک, تور ماهیگیری, جوراب ساق بلند. این جوراب ها نیز در دسترس هستند در رنگ سفید.

BESSIE کفش پاشنه بلند

شما لازم نیست که به یک podophiliac برای لذت بردن از این هولوگرافی پاشنه نقره. این Bessie بالا, از جلو زیپ برای آسان اتصالات می آید و در هولوگرافی یا سیاه و سفید براق.

نقره ناخن لهستانی

گاهی اوقات شما نمی خواهید برای رفتن به دریا با مچ طلا و جواهر و کفش — کمی از رنگ و درخشش این است که همه شما نیاز است. ژل ناخن لهستانی طول می کشد تا 14 روز بنابراین شما نمی خواهد باید در مورد آن استرس پیکور ، این یک هدیه بزرگ برای هر کسی!

آفتابگردان حاوی شیاباتر و درمان پا

مرطوب و وضعیت و متنعم خود را با این لوکس و ارگانیک, کرم. کره درخت روغن قلم است مرطوب کننده عالی بافت شفا دهنده و تقویت کننده در حالی که روغن آفتابگردان غنی از اسیدهای چرب ضروری است که به راحتی جذب می شود. نعناع عصاره می افزاید: خنک و صدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>