راز خوشبختی ممکن است هوای نفس کشیدن ما

چرا شما باید مراقبت از

آلودگی هوا به مراتب از فقط یک مسئله بهداشتی.

به عنوان اروپا قفل شده است و برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس قطار متوقف در حال اجرا مردم را متوقف رانندگی و سوخت زغال سنگ ایستگاه های برق رفت خاموش خط. کاهش آلودگی هوا تخمین زده شده است را نجات داد 11,000 زندگی در اروپا به تنهایی با توجه به مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک.

هوا کثیف است اثرات جسمانی شناخته شده است. اما با توجه به یک گزارش جدید توسط دانمارک مبتنی بر شادی موسسه تحقیقات همچنین خوردن دور در ما شادی شخصی.

ساکنان بیش از 20 شهرستانها در اروپا تصور می شود از دست دادن حداقل 5 درصد از رفاه خود به آلودگی هوا است.

گزارش اقدامات WALYs — رفاه-تنظیم زندگی سال — به کمیت شادی. “ساخت هزینه آلودگی هوا در مقایسه با بیشتر ملموس مشکلاتی مانند دیابت یا بیکاری می گوید:” مایکل Birkjær یکی از این مطالعه منجر نویسندگان این گزارش نشان می دهد “نحوه هزینه و کارآمد ایجاد زندگی بهتر برای بسیاری از افراد است.”

شادی دارای برچسب قیمت بیش از حد — تحقیقات نشان داده که جبران یک خانواده در کراکوف, بدترین آسیب دیده شهرستان در نمودار برای از دست خوب بودن را حدود 862 در هر سال است. مطالعات انجام شده در چین و ایالات متحده رسیده اند مشابه نتیجه گیری.

Vector illustration with simplified map of all European states (countries) with european regions. Blue silhouettes, white outline and background

آلودگی اثر بر شادی نیز آینه کسانی که ناشی از بیماری. “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که اگر شما در پاریس زندگی می کنند, شما از دست دادن که خیلی خوب بودن با توجه به آلودگی هوا به عنوان شما را از دست بدهند به داشتن مفاصل” Birkjaer می گوید.

البته این غیر ممکن است برای اندازه گیری که آیا کاهش اخیر در آلودگی مؤثر است خوب بودن در میان یک بیماری همه گیر است که گسترش ویرانی. و آلودگی های سطح به احتمال زیاد به افزایش دوباره پس از صنایع و سفر رزومه کارشناسان می گویند.

اما برخی از شهرستانها در حال تغییر است به هر حال. در حال ظهور از مستندات شهرها مانند پاریس و میلان در حال تعیین قبلا ماشین-خفه خیابان به عنوان عابر پیاده و دوچرخه مناطق به طور بالقوه کاهش ترافیک و آلودگی شده است که نگه داشتن شهروندان از زندگی بهترین زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>