راز Xxx جلسات در همه گیر استانبول

چرا شما باید مراقبت از

این یک نوع متفاوت از سلول.

“ما می ترسند از coronavirus” یکی از اعضای رهبری زیرزمینی BDSM جامعه در استانبول می گوید با طعنه. این را به عنوان او پاک دست خود را با مطابق با اصول بهداشتی ژل برای ششمین بار در یک ساعت.

BDSMIstanbul2020_13

در حالی که همه چیز در حال لغو و یا تعطیل در سراسر جهان با توجه به COVID-19 نگرانی این گروه حاضر به قرار دادن لذت را کنار گذاشته و اطاعت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. “ما را حفظ خواهد کرد نشست برای تا زمانی که ممکن است. حداقل تا زمانی که ما در مجموع مستند” جواب میده من دریافت کرد که این گروه به من اجازه داد به عکس یک جلسه و عملکرد در ماه مارس است.

این گروه در دیدار تقریبا هر هفته — این زمان آن را در خانه یک زن و شوهر در اواخر 30s خود را که رهبران جامعه. این تجمعات عمدتا “استاد کلاس” led توسط کاربران با تجربه برای آموزش تازه واردان. در این شب شرکت کنندگان آموخته شده در مورد موم ذوب شده بازی در حالی که در حال مشاهده و شرکت در اسارت نشان می دهد.

این درد جامعه است که شروع به شکل در استانبول چند سال پیش متشکل از حدود 500 عضو در سراسر شهرستان. با استفاده از نام مستعار, اعضای بیشتر اتصال از طریق توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>