دانشمند که نوشیدن شیر ترش برای صرفه جویی در زندگی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که اگر شما می خواهید کاری درست انجام شود, گاهی اوقات شما را مجبور به انجام آن خودتان.

یکی از بدترین چیزهایی است که می تواند برای شما اتفاق می افتد در اوایل قرن 20 بود یک رفتار. در زمان گرفتگی و اسهال و گاز و یا هر چیز نیاز به انجام با دستگاه گوارش شد و هنوز هم رمز و راز به جهان پزشکی. در حالی که امروز گاه به گاه ناراحتی معده ممکن است صدای خوش خیم, بازگشت, سپس آن را می تواند به معنای مرگ است.

در انگلستان سر ویلیام Arbuthnot لین تایید شده و انجام ده ها تن از colectomies در طول دو دهه اول قرن 20. تنقیه شد بخش عمده ای از جان هاروی کلاگ برنامه در آسایشگاه در بتل کریک میشیگان که در آن Kellogg درمان Roosevelts, فورد, Chryslers, راکفلرها و صدها نفر از دیگر افراد برجسته در اوایل قرن 20th. برخی از سالم بیماران فوت کرد زمانی که جراحان خود را برداشته دونقطه “به عمر طولانی” و یا تجویز سمی داروها برای کشتن باکتری های روده بزرگ. و همه به خاطر جهان پزشکی در زمان autointoxication نظریه ترویج شده توسط برنده جایزه نوبل دانشمند روسی ایلیا Metchnikoff و با آن زد.

با توجه به گیب Mirkin بازنشسته و همکاری نویسنده ورزشی, پزشکی, کتاب, چون Metchnikoff نظریه میکروبی تعادل ثابت ما پایین تر روده به یک مخزن باکتری های مضر و پزشکان شروع به درمان روده بزرگ به عنوان دشمن عمومی شماره 1. “مردم قادر به رسیدگی دانش خود را به طوری که پزشکان را احمق تهدید کننده زندگی چیز” Mirkin می گوید.

امروز چند میلیارد دلاری پروبیوتیک ها در بازار نشان می دهد که چگونه Metchnikoff بود جلوتر از زمان خود.

نه تنها Metchnikoff دانش اما او نیز تا به حال وضعیت. برگزاری معاون موقعیت در انستیتو پاستور در پاریس — معتبر ترین موقعیت در پزشکی در جهان — و داشتن یک جایزه نوبل (برای کار خود را در چگونه سلول های سفید خون کشتن پاتوژن) کار می کرد به نفع خود. اما آن را نمی خواهد تنها زمانی که به اصطلاح کارشناسان و مقامات دولتی شروع به پریدن کرد بر روی یک فرضیه در یک بحران. (Paging دکتر اوز, دکتر درو و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.)

اما Metchnikoff بود هیچ تهمت یا تلویزیون ، متولد شده در روسیه در سال 1845 جوانترین از پنج فرزند او توسعه داده اند یک عشق از آزمایش و مشاهده پدیده های طبیعی در سنین پایین و به علم سخنرانی به برادر بزرگتر خود و کودکان محلی. توسط 11, Metchnikoff ثبت نام کرده بود در Lycée خارکف, جایی که او برای اولین بار مواجه می شوند میکروسکوپ و مورد مطالعه میکروسکوپی ساختار بافت. 15 او تسلط داشت ، در سال 1856 او با حضور در دانشگاه خارکف به مطالعه علوم طبیعی و تکمیل چهار سال برنامه در دو سال است. همانطور که برای Metchnikoff را اقامت در پاریس Mirkin می گوید: “چگونه می تواند روسیه را از بلغارستان آمدن به پاریس و انستیتو پاستور? که هرگز اتفاق افتاده است.”

The professor Elie Metchnikov (1845-1916), zoologi

Metchnikoff نظریه باکتری های مفید بود اشتباه نیست; آن را فقط توضیح داده شده اشتباه است. او گفت که مردم می توانند طولانی تر زندگی خود را با خوردن غذاهای تخمیر شده اما مشخص نیست که اسید لاکتیک تولید باکتری ها هستند و آنچه باعث می شود آن را ممکن است. دانشمندان انرا کشف تا بعد که “بلغاری باسیل” (bulgaricus لاکتوباسیلوس) نه زنده ماندن در روده انسان, مهم نیست که چقدر مصرف می شود اما یک باکتری ها ترفند.

Metchnikoff مشتق نظریه خود را در حالی که سفر از طریق بالکان با همسر دوم خود اولگا Belokopytova. او اشاره کرد که مردم روستایی از بلغارستان زندگی می کردند بسیار طولانی تر از غنی اروپایی شهرستان ساکنان. پس از حفر عمیق تر به فرهنگ خود او به این نتیجه رسیدند که راز به پایین بودن نرخ مرگ و میر کسانی که زندگی در این کشور بود که باکتری های خوب موجود در “soured شیر” بود که یک جزء اصلی از رژیم غذایی خود را. با خوردن ماست است که حاوی لاکتوباسیل, Metchnikoff فرض است که مردم می تواند جایگزین باکتری های مضر و طولانی زندگی خود را. او را متقاعد کرد از این که او تصمیم گرفت به مصرف محصولات لبنی تخمیر برای آزمون تئوری خود را در. به عنوان اولگا بعد نوشت: در زندگی الی Metchnikoff “بر اساس این ملاحظات او تجربه را بر خود و سیستماتیک معرفی شده در رژیم غذایی خود شیر ترش شده را با کشت خالص از برخی از لاکتوباسیل. آن را به حال یک اثر مفید بر سلامت او و ما به دنبال به عنوان مثال خود را.”

نظریه خود را به طور گسترده ای را رد کرد و برای نزدیک به یک قرن, اما امروز چند میلیارد دلاری پروبیوتیک ها در بازار نشان می دهد که چگونه Metchnikoff بود جلوتر از زمان خود.

او مایل به استفاده از خود را به عنوان یک مکرر تست موضوع. برای مثال او دو بار نوشید وبا آلوده به آب در طول سال 1892 اپیدمی وبا در فرانسه به آزمون چرا این بیماری رخ داد برخی از اما نه دیگران.

در سال 1916 در مدت کوتاهی قبل از مرگش Metchnikoff دستور همکار پاستور محقق Alexandre Salimbeni به “دقت” بررسی روده او پس از درگذشت او. تا لحظات پایانی خود او تست تئوری های خود را بر روی خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>