این دانشمند با استفاده از واکسن هاری اسرار به توقف Coronavirus

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که فن آوری می تواند بلیط برای سریع تر تولید انبوه واکسن.

زمانی که Mariola Fotin-Mleczek نقل مکان کرد و از او بومی لهستان به جنوب غربی آلمان در اوایل 1990s, طرح برای 27 ساله برای ادامه مطالعات روانشناسي در حالی که شوهر او در زمان یک موقعیت تدریس در دانشگاه اشتوتگارت. این بود تنها پس از ورود که کشف کرد این دانشگاه ارائه نمی دهد هر دوره در روانشناسی است. بنابراین او معطوف به زیست شناسی با تاکید بر رو به رشد فن آوری است که استفاده از رایانه و پس از آن-نوپای اینترنتی را در مورد خیره کننده اکتشافات بیش از سه دهه بعدی.

زمانی که همه گفته و انجام داده, جهان ممکن است تا پایان بودن بسیار خدا را شکر برای دانشمند فرصت شغلی سوئیچ. چرا که Fotin-Mleczek و شرکت CureVac پدید آمده است به عنوان یکی از مهمترین راههای در جستجو برای یک COVID-19 واکسن. در حالی که تعدادی از راه حل های در حال پیشرفت به CureVac مدل و خارج از غرفه به دلیل تحویل مکانیزم messenger RNA (mRNA) — نسبتا رمان علمی برای استفاده از ژنتیک مولکول که Fotin-Mleczek متخصص در رابطه منتشر شده بیش از 30 کارشناسی مطالعات در مورد این موضوع و داشتن چندین اختراع ثبت شده است.

“طبیعت اختراع مکانیسم هایی را برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن ما در برابر بیماری های عفونی می گوید:” Fotin-Mleczek در حال حاضر 53 و CureVac را افسر ارشد فناوری. “با ما منحصر به فرد messenger RNA تکنولوژی ما تقلید از طبیعت و بدن ما اطلاعات چگونه به مبارزه با ویروس.”

بزرگترین مزیت mRNA است که می تواند در درمان بیماران مبتلا به فقط کسری از دوز دیگر واکسن ممکن است نیاز به.

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا با استفاده از mRNA می تواند بسیار امیدوار کننده برای coronavirus درمان است. در حالی که دانشمندان با استفاده از سنتی واکسن را به سادگی طراحی شده تحویل مکانیزم برای هر بیماری از زمین تا mRNA متکی بر چهار بلوک های ساختمان مولکولی آن تغییر ندهید از ویروس برای ویروس. که باید اجازه می دهد CureVac به حرکت سریع تر در حال توسعه قابل اجرا واکسن به خصوص از آنجا که این شرکت در حال حاضر ثابت شده مدل آن ندارد عوارض جانبی برای انسان است.

بزرگترین مزیت mRNA است, اگر چه, این است که آن می تواند در درمان بیماران مبتلا به فقط کسری از دوز دیگر واکسن ممکن است نیاز به. CureVac را واکسن هاری سوخت با استفاده از آن از mRNA به تازگی نشان داده شده است به طور کامل محافظت از انسان ها با دو دوز تنها 1 ميکروگرم (یک میلیونیوم گرم). اگر به طور مشابه دوز کوچک می تواند مورد استفاده برای واکسیناسیون coronavirus بیماران مبتلا به آن کمک خواهد کرد برای حل یکی از بزرگترین چالش های زنجیره تامین در تاریخ بشر — حتی زمانی که وجود دارد این است که یک واکسن چگونه می توانم به شما عرضه جهانی جمعیت نزدیک به 8 میلیارد ؟

CureVac در حال حاضر انجام تست که تایید عفونت هاری و پاسخ نتایج می توان به ترجمه یک coronavirus متمرکز ساز. “این داده ها بسیار دلگرم کننده است. این پشتیبانی از این ایده که عفونت چیزی است که ما مشکوک” Fotin-Mleczek می گوید. مانع بعدی: در حالی که دانشمندان “می توانید مطمئن شوید که آنتی بادی های ما القاء حق آنهایی که به مبارزه با ویروس” او می گوید: “چالش این است که چه سطحی است نیاز به ارائه protection” در تعیین دوز است که به کمک هر نوع بیمار بیشتر است.

از جمله آزمایش های بالینی را شروع به احتمال زیاد در ماه آینده و بیشتر از تابستان است. “ما فکر می کنیم در پاییز به عنوان در ماه سپتامبر ما را بسیار اطلاعات خوبی اساس برای دریافت تایید” توسط دولت و نهادهای نظارتی او می گوید: اگر چه مدت آن طول می کشد به واقع دریافت این واکسن بر روی قفسه بستگی دارد که چگونه سریع تنظیم کننده حرکت می کند. وجود دارد گزارش حداقل شش واکسن نامزدهای پیشرو در این مسابقه تا کنون از جمله آنهایی که از مدرن درمان و فایزر در ایالات متحده پکن-بر اساس Sinovac تراریخته و دانشگاه آکسفورد در انگلستان است. بیشتر آنها یا آغاز شده یا به زودی شروع بشر بالینی.

وجود دارد دلیلی برای باور یک CureVac راه حل تایید می تواند سریع تر از سایر واکسن ها تزریق کرد. پس از تحویل مکانیزم در حال حاضر ثابت شده است امن (و دانشمندان در حال شروع به دیدن در بیماران اثرات دوزهای پایین coronavirus) وجود دارد به نظر می رسد کمتر از یک شانس برای عوارض جانبی. مدل بسیار تکرار آن حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک واکسن برای درمان دیگر عوامل بیماری زا در همان زمان — تصور کنید یک شات تنها به مبارزه با آنفلوآنزا و کروناویروس.

CureVac_Portrait Mariola Fotin-Mleczek_3_groß

دیگر شرکت های extolled وعده های mRNA بدون دستیابی به نتایج. قابل توجه ترین, مدرن دیده می شود سهام خود را افزایش نمایی سوخت تزریق 500 میلیون دلار در ایالات متحده بودجه دولت برای پیدا کردن یک coronavirus درمان است.

اما علمی چالش ها باقی می ماند stark: زمانی که mRNA معرفی شده است که بدن به طور معمول تعطیل پروتئین تولید یک مشکل در هنگام شکل گیری پروتئین برای مبارزه با ویروس ها است که نقطه تمام واکسن. و به عنوان Ryan مقطع کاردانی سردبیر مهندسی شیمی و اخبار , مجله نوشت و در سال 2018 “حتی اگر این مولکول باعث می شود آن را به همراه یکی دیگر از چالش های است که به مدت طولانی احسان مواد مخدر تحویل کارشناسان mRNA ممکن است به اندازه کافی پروتئین به واقع مفید باشد.” تا به امروز هیچ یک از مدرن محصولات رفته نهایی به مراحل بالینی دریافت تایید اداره غذا و دارو یا رفته به بازار است. CureVac هنوز به یک محصول به بازار یا با وجود داشتن تشکیل شده در سال 2000.

هنوز هم که نیست غیر طبیعی برای زیست فناوری راه اندازی است که اغلب به مدت طولانی باند فرودگاه و قبل از پیشرفت و CureVac دریافت کرده است سرمایه گذاری از بنیاد بیل و ملیندا گیتس و همکاری با هر کس از الی لیلی به CRISPR درمان. پس Fotin-Mleczek شد کارمند شماره 20 در سال 2006 CureVac رشد به حدود 470 کارکنان در سه دفتر: فرانکفورت; توبینگن آلمان; و بوستون مرکز بیوتکنولوژی میباشد. و به عنوان CureVac مدیر ارتباطات Thorsten Schüller می گوید در حال توسعه coronavirus واکسن خواهد بود اثبات مفهوم است که mRNA متمرکز بر راه اندازی نیاز به نشان می دهد که “ما تکنولوژی کار می کند و می تواند نسبتا به راحتی اعمال می شود به دیگر مناطق درمانی.”

همه گیر همچنین می تواند در خدمت به عنوان Fotin-Mleczek آمدن حزب داده می شود او نقش محوری در mRNA پژوهش است. زمانی که او اولین بار مشاغل او ضرورت بود تا حدودی انگیزه زیرا او می دانست که او در حال رشد خانواده — او دارای سه فرزند و دو نفر از آنها در حال حاضر بزرگسالان — آیا تقاضای زیادی از توجه خود را. اما عاشق طبیعت به سرعت مجذوب شد با علم چگونه سلول های فعال و چرا. “این همه در مورد فرآیندهای تصمیم گیری در سلول گفتگو در مورد زندگی و مرگ,” او می گوید. در حال حاضر نزدیک به سه دهه بعد نقش خود را در این گفتگوها می تواند حمل مفاهیم نه فقط در سطح مولکولی بلکه در یک جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de