علم دوستیابی

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل وجود علم به همه چیز است.

تا زمانی که عشق وجود داشته است — اساسا برای همیشه — مردم شده اند در تلاش برای کامل آن است. برای برخی از, این بدان معناست که پس از آنچه به نظر می رسد مانند علائم و سرنوشت; برای برخی از, آن را مرتب ازدواج; برای دیگران آن را “هرگز تاریخ لئو.” و هنوز هم دیگران ؟ آن را حفر به داده ها برای محاسبه شانس.

در این OZY سری خواهیم به شما معرفی کنم نرم افزار آمار و مطالعات است که مردم با استفاده از سعی کنید تا شانس خود را برای پیدا کردن شادی و راه های که در آن datawise ما همه هنوز اتفاقی در اطراف در تاریکی.

نرم افزار دوستیابی در نهایت هدف این نادیده گرفته و جامعه از 70 میلیون

افراد مبتلا به اوتیسم اغلب پیدا کردن ارتباط با دیگران در روش های سنتی به یک چالش و که شامل دوستیابی. یک چند بی باک کارآفرینان — برخی مبتلا به اوتیسم خود را — در حال ایجاد اینترنت فضاهای برای افرادی که در این طیف برای پیدا کردن عشق و به یاد چه چیزی عشق می تواند مانند نگاه کنید.

چقدر شما نفرت سابق خود را ممکن است شما بستگی دارد جنسیتی

داده است و دینگ دینگ دینگ زنان بیشتر احتمال دارد به نفرت خود را exes از مردان هستند. در بسیاری از موارد این است که با چه کسی را مسئول فروپاشی — و با زنان بیشتر از مردان به توان جسمی و یا روانی مورد آزار قرار گرفته در روابط این جای تعجب نیست که آنها نیستند که علاقه سابق خود baes.

از رکود راک ؟

یک نگاهی به تاریخچه کشف برخی از آمار تکان دهنده: رکود و رکود بزرگ هر دو تا به حال یک اثر بزرگ در ازدواج در ایالات متحده با قطره های گسترده در تعداد زیادی از مردم گفت: “من انجام دهد.” خواهد که دوباره اتفاق می افتد در زمان رکود? آن را سخت به بگویید, دانشمندان می گویند. با توجه به این که ازدواج نه به عنوان مهم به عنوان آن را در دهه 1930 مردم ممکن است را انتخاب کرده اند برای دریافت قانونی hitched به هر حال.

91M مردم ضربه بزنید این برنامه دوستیابی سرنوشت

Happn یک برنامه آشنایی که با استفاده از فن آوری منطقه جغرافیایی به شما بگویم اگر شما عبور از مسیر با کاربران دیگر — یک قرن 21 راه حل برای اتصال با آن پسر زیبا شما قفل شده است و چشم ها در مترو اما هرگز به صحبت کرد. البته, آن را تا به حال به انطباق در چند ماه گذشته با توجه به تعداد کمی از مردم در حال عبور از مسیرهای با یک دیگر این روز است.

علاقه مند به آشنایی و داده ؟ نگاهی به این گذشته OZY داستان:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>