این RNC متوقف پرداخت اطلاعات شرکت پس از جدی نقض. سپس آن را پرداخت مرموز LLC با همان آدرس.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در پاییز گذشته کمیته ملی حزب جمهوری خواه پرداخت $900,000 برای “اطلاعات” به یک دلاور-ثبت شرکت مسئولیت محدود است که تا به حال وجود داشته و تنها سه هفته.

این شرکت با دریافت پول بدون حضور آنلاین است و استفاده نشده است با مبارزات دیگر و یا کمیته ها. اما وجود دارد یک سرنخ در مورد شرکت زوزه کش Insights, LLC در کاغذ بازی RNC زمینه با کمیسیون انتخابات فدرال. زوزه کش را Arlington, Virginia, آدرس و سوئیت شماره یکسان هستند به عنوان یک محافظه کار اطلاعات شرکت که کار را برای RNC قرار داده شد در برگزاری نزدیک به سه سال پیش پس از یک نقض داده ها.

این حادثه در سمت چپ اطلاعات شخصی مانند رای دهندگان جزئیات ثبت, نام, آدرس و شماره تلفن و پتانسیل اقوام در حدود 200 میلیون آمریکایی در دسترس به هر کسی در اینترنت. در آن زمان مشاور امنیتی که شناسایی نقض آن را به نام “بزرگترین و شناخته شده داده قرار گرفتن در معرض در نوع خود است.”

این RNC گفت: پس از آن که این امر توقف کسب و کار با شرکت های عمیق ریشه آنالیز دلیل آن “امنیت اطلاعات رای دهندگان بسیار جدی است و ما نیاز به فروشندگان برای انجام همان.” اگر چه ریشه های عمیق می کند کسب و کار با دیگر مبارزات و کمیته های RNC نه به طور مستقیم پرداخت می شود این شرکت از ماه اوت سال 2017, مدت کوتاهی پس از نقض رخ داده است FEC براده نشان می دهد.

سارا Fagen عمیق ریشه ارشد اجرایی گفت: در یک مختصر ایمیل که زوزه کش بینش است “مربوط” به ریشه های عمیق که با استفاده از داده ها برای کمک به جمهوریخواهان مبارزات سیاسی و سازمان های هدف خود را دیجیتال و تلویزیون پیام. او از ارائه جزئیات در مورد زوزه کش کار و یا ارتباط آن با RNC. “من تشکیل آن b/c این یک محصول جدید ارائه شده است که من قصد دارم برای حفظ جداگانه از ما تلویزیون سنتی تجزیه و تحلیل کار,” او نوشت.

این زوزه کش معامله رخ داده است تحت ریچارد والترز این RNC ارشد از کارکنان که بسیاری از مسئولیت ها شامل اجرای تمام سازمان فروشنده قرارداد. در 2019 در RNC مطرح شده و صرف شکستن رکورد مبالغ گرفتن در $241 میلیون و dolling خارج $192 میلیون. هفته گذشته ProPublica گزارش داد که RNC پرداخت والترز و یک گروه کوچک از فعالان حزب یکی از آنها والترز که قبلا کار کرده و از طریق تعدادی از مات نهادهای کسب و کار.

در والترز’ مورد او دریافت $135,000 از طریق یک شرکت شل در علاوه بر این به حقوق و دستمزد است که او را به دست آورده بیش از $200,000. آرایش پنهان والترز’ تعداد خسارت در سال گذشته اجازه داده است که او برای گرفتن پول بیشتر از خود, رئیس, رئیس Ronna McDaniel.

لری اصیل سابق FEC مشاور عمومی گفت: Marketplace که پرداخت به شرکت شل قرمز موج استراتژی LLC به مبلغ یک “جدی گزارش تخلف.” این RNC مورد مناقشه دادند اما نه خطاب و چرا از آن سازی پول از طریق موج قرمز از آوریل تا دسامبر 2019. به تازگی به ثبت FEC گزارش نشان می دهد RNC پرداخت نمی کند این شرکت در ماه ژانویه همان سال ProPublica اولین پرسش در مورد آرایش.

سازمان دفاع والترز’ جبران خسارت و مقامات بالا مورد توانایی های خود و کار به عنوان رئیس ستاد. گلن مک کال که RNC بودجه کمیته صندلی گفت: والترز “احتمالا underpaid برای خود موقعیت” و McDaniel گفت: والترز حال نظارت “عظیم سرمایه گذاری های جدید” در RNC اطلاعات سیاسی و دیجیتال تیم است.

کریس Vickery محقق که برای اولین بار شناسایی ریشه های عمیق را نقض داده ها گفت: Marketplace که ریشه های عمیق شکست برای محافظت از داده های خود را تا به حال مفاهیم بزرگ.

“هیچ پایان وجود دارد به میزان کلاهبرداری و تقلب و آزار و اذیت و تعقیب با این نوع متمرکز مجموعه ای از داده ها — هر دو در دسترس عموم و خصوصی و غیر علنی در دسترس data,” او گفت:.

در پاسخ به فلوریدا طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت به نمایندگی از رای دهندگان که داده بود در معرض وکلا برای ریشه عمیق در دادگاه گفت که در مقالات پس از نقض ریشه های عمیق “تحمیل اضافی پروتکل های امنیتی و محدودیت های آن داده است.” طرح دعوی در دادگاه بود به طور داوطلبانه خارج در سال 2017.

پس از Marketplace خواسته مایک رید یک RNC سخنگوی در مورد زوزه کش, عمیق ریشه و تغییر در والترز’ جبران ترتیب او ارائه یک بیانیه است.

“واضح است که ProPublica شدید تعصب در برابر محافظه کاران و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره صفر در گزارش این نسبتا” او گفت:. “بنابراین ما در حال رفتن به زباله هر نفس بیشتر توضیح این مسائل بی ضرر به شما.”

نی گفت ProPublica هفته گذشته که در علاوه بر این به والترز سازمان بودجه تایید شده است توسط دو کمیته و رای در آن 168 اعضای.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de