ظهور هوشمند دوربین شبکه و چرا ما باید آنها ممنوع

وجود نگرانی گسترده است که دوربین را با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره برای آهنگ ما هر مکان حرکت می کند. به مراتب کمتر اظهار داشت: بر — اما هر بیت به عنوان هشدار دهنده است — گسترش نمایی از “هوشمند” نظارت تصویری شبکه.

شرکت های خصوصی و خانه ها شروع به وصل دوربین های خود را به پلیس شبکه و سریع پیشرفت در هوش مصنوعی هستند, سرمایه گذاری, تلویزیون مدار بسته و یا دوربین مدار بسته, شبکه های با قدرت برای کل نظارت عمومی. در نه چندان دور آینده نیروهای پلیس فروشگاه و مدیران شهرستان امیدواریم که به فیلم خود را در هر حرکت و تفسیر آن با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو.

ظهور همه از دیدن دوربین های هوشمند شبکه های هشدار دهنده توسعه است که تهدید حقوق مدنی و آزادی در سراسر جهان است. سازمان های اجرای قانون باید یک سابقه طولانی از استفاده از نظارت در برابر جوامع به حاشیه رانده شده و مطالعات نشان می دهد نظارت لرز آزادی بیان — عوارض بیماری است که می تواند به عنوان دوربین شبکه های بزرگتر و پیچیده تر.

برای درک وضعیت ما با آن روبرو هستیم ما باید برای درک ظهور نظارت تصویری مجتمع صنعتی تاریخچه آن قدرت خود را به بازیکنان و مسیر آینده خود. آن شروع می شود با گسترش دوربین های پلیس و امنیتی و به پایان می رسد با جدید و قدرتمند صنعت ضروری: کامل نظارت تصویری از فضای عمومی است.

تصویری مدیریت سیستم ها و پلاگین در نظارت شبکه

در اولین دهه از وجود دوربین های مدار بسته, بودند, با وضوح پایین آنالوگ دستگاه های ضبط شده بر روی نوار. کسب و کار و یا مقامات شهرستان اعزام آنها به فیلم یک منطقه کوچک از علاقه. چند دوربین های قرار داده شد در ناحیه تناسلی و قدرت به مسیر مردم محدود بود: اگر پلیس می خواست تا به دنبال فرد مورد علاقه آنها تا به حال به صرف ساعت جمع آوری فیلم پا از مکان های اطراف.

در اواخر 1990s نظارت تصویری و جوی پیشرفته تر شد. یک شرکت به نام Axis Communications اختراع اولین-اینترنت را فعال کنید دوربین مدار بسته, که, تبدیل تصاویر متحرک به داده های دیجیتال. کسب و کار جدید مانند نقطه عطف سیستم های ساخته شده تصویری سیستم های مدیریت یا VMS برای سازماندهی اطلاعات تصویری به پایگاه داده. VMS ارائه دهندگان ایجاد ویژگی های جدید مانند تکنولوژی سنسور حرکت است که سپاه پاسداران هشدار داده زمانی که یک فرد در یک منطقه محدود.

به عنوان زمان راهپیمایی های نظارت تصویری ، بر روی یک حساب کاربری در حدود 50 سال پیش در انگلستان بود در جایی در شمال 60 دائمی دوربین های مدار بسته نصب شده در سراسر کشور. امروز انگلستان بیش از 6 میلیون دستگاه است در حالی که آمریکا ده ها میلیون نفر. با توجه به بازاریابی شرکت IHS Markit 1 میلیارد دوربین خواهد بود که به تماشای جهان تا پایان سال 2021 با ایالات متحده رقابت چین هر فرد دوربین نفوذ رای دادن. پلیس هم اکنون می توانید آهنگ مردم در سراسر چندین دوربین از یک فرمان و مرکز کنترل دسکتاپ و یا گوشی های هوشمند.

در حالی که ممکن است به لینک هزاران دوربین در یک VMS آن نیز گران است. برای افزایش مقدار CCTVs در دسترس شهرستانها به تازگی با یک باهوش هک: تشویق کسب و کار و ساکنان محل به خصوصي دوربین های خود به پلیس شبکه — آنچه که من اسمش “پلاگین نظارت شبکه.”

Video from surveillance cameras around the city is displayed at the Real Time Crime Center the viewing space for Project Green Light, at the Police Department's headquarters in downtown Detroit, June 14, 2019. In recent weeks, a public outcry has erupted over the facial recognition program employed in conjunction with the network of cameras. (Brittany Greeson/The New York Times)

تصویری از دوربین های نظارت در اطراف شهر نمایش داده می شود در زمان واقعی جرم و جنایت مرکز, مشاهده فضا برای پروژه چراغ سبز در اداره پلیس مرکزی در دیترویت در 14 ژوئن 2019.

عکس: بریتنی Greeson/نیویورک تایمز از طریق Redux

مجموعه متعلق به شهرستان دوربین های متعلق به بخش خصوصی دوربین های پلیس کارشناسان می گویند یک سازمان در یک نمونه بزرگ شهرستان مه متراکم کردن صدها نفر از هزاران نفر از فید های ویدئویی در فقط چند سال.

دیترویت اتحاد نکردم پلاگین در نظارت شبکه از طریق آن بحث پروژه چراغ سبز برنامه. با پروژه سبز, نور, کسب و کار می تواند خرید دوربین مدار بسته دوربین و اتصال آنها به مقر پلیس. آنها همچنین می توانید یک چراغ سبز روشن در کنار دوربین نشان می دهد آنها بخشی از پلیس شبکه. این پروژه ادعا می کند برای جلوگیری از جرم و جنایت توسط سیگنالینگ به ساکنان: پلیس در حال تماشای شما.

دیترویت تنها نیست. شیکاگو, نیواورلئان, نیویورک و آتلانتا نیز مستقر پلاگین در نظارت شبکه. در این شهرها شرکت های خصوصی و/یا خانه های تغذیه هستند که یکپارچه به جرم مراکز به طوری که پلیس می تواند دسترسی به جریان زنده و ضبط فیلم. اداره پلیس در, New Haven, کانکتیکات به من گفت که آنها به دنبال پلاگین در نظارت و دیگران هستند و به احتمال زیاد با توجه به آن.

تعداد دوربین ها در شبکه های پلیس در حال حاضر طیف وسیعی از دهها هزار نفر (شیکاگو) به چند صد (New Orleans). با بسیاری از دوربین های دیجیتال در محل و تنها یک تیم کوچک از افسران سازمان دیده بان آنها را به سازمان های اجرای قانون به صورت یک چالش جدید: چگونه می توانم شما را حس همه که فیلم ؟

پاسخ این است که تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو.

تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو طول می کشد خاموش

در سراسر سال 2006 یک جوان اسرائیلی بود ضبط خانواده ویدئوها در هر آخر هفته اما به عنوان یک دانش آموز و پدر و مادر او هم به تماشای آنها. یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه, استاد, Shmuel Peleg به من گفت که او در تلاش برای ایجاد یک راه حل برای او: او را به یک فیلم بلند و متراکم جالب فعالیت را به یک کلیپ ویدئویی کوتاه.

راه حل خود را شکست خورده: آن را فقط کار می کرد در دوربین های ثابت و دانشجو دوربین در حال حرکت بود زمانی که او فیلم برداری ،

متوفی به زودی در بر داشت دیگری مورد استفاده در صنعت نظارت که متکی بر دوربین های ثابت. راه حل او شد BriefCam یک تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو شرکت است که می تواند خلاصه فیلم از یک صحنه در سراسر زمان به طوری که محققان می توانند مشاهده تمام فیلم مربوطه در یک فضای کوتاه از زمان.

با استفاده از یک ویژگی به نام ویدئو خلاصه BriefCam پوشش فیلم حوادث اتفاق می افتد در زمان های مختلف به عنوان اگر آنها ظاهر می شود به طور همزمان. برای مثال اگر چند نفر راه می رفت گذشته یک دوربین در 12:30 بعد از ظهر, 12:40 p. m. و 12:50 بعد از ظهر BriefCam خواهد شد و مجموع تصاویر خود را به یک صحنه. محققان می توانید تمام فیلم های مورد علاقه از یک روز داده می شود در عرض چند دقیقه به جای ساعت.

به لطف پیشرفت های سریع در هوش مصنوعی, خلاصه سازی است که فقط یکی از ویژگی های در BriefCam خط تولید و به سرعت در حال گسترش تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو میباشد.

رفتار شناخت شامل تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو قابلیت های مانند مبارزه با تشخیص احساسات, شناخت, سقوط, تشخیص loitering سگ راه رفتن jaywalking تلفن کرایه گریز و حتی دروغ تشخیص است.

هدف شناخت می تواند تشخیص چهره, حیوانات, ماشین, سلاح, آتش سوزی, و چیزهای دیگر و همچنین به عنوان ویژگی های انسانی مانند جنسیت و سن و رنگ مو.

غیر عادی و یا رفتار غیر معمول تشخیص آثار ضبط ثابت منطقه برای یک دوره از زمان — می گویند 30 روز — و تعیین “عادی” رفتار که برای صحنه. در صورتی که دوربین می بیند چیزی غیر معمول — می گویند یک فرد در حال اجرا پایین خیابان در 3:00 صبح خواهد شد و پرچم این حادثه برای جلب توجه.

تصویری تجزیه و تحلیل سیستم تجزیه و تحلیل و جستجو در زمان واقعی جریان و یا ضبط فیلم. آنها همچنین می توانند منزوی کردن افراد و یا اشیاء به عنوان آنها گذشتن هوشمند دوربین شبکه.

شیکاگو; نیواورلئان; دیترویت; Springfield, Massachusetts, و, Hartford, کانکتیکات, برخی از شهرستانها در حال حاضر با استفاده از BriefCam برای پلیس.

به جستجو و نظارت

با شهر و فضاهای پوشانده در دوربین های دیجیتال و تصویری تجزیه و تحلیل برای ایجاد حس آنها را به سازمان های اجرای قانون به دست آوردن ظرفیت برای ثبت و تجزیه و تحلیل همه چیز در همه زمان ها. این فراهم می کند مقامات قدرت به فهرست و جستجو یک پایگاه داده گسترده ای از اشیاء و رفتارها و غیر عادی فعالیت است.

در کانکتیکات پلیس باید با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو به شناسایی و یا مانیتور شناخته شده و یا مشکوک به فروشندگان مواد مخدر. گروهبان Johnmichael o’hare مدیر سابق هارتفورد زمان واقعی جرم و جنایت مرکز, به تازگی نشان داد که چگونه BriefCam کمک هارتفورد پلیس آشکار “که در آن مردم بیشتر” در فضا از 24 ساعت با مشاهده فیلم فشرده و خلاصه در فقط نه دقیقه. با استفاده از یک ویژگی به نام “مسیر” او را کشف صدها نفر از مردم بازدید از فقط دو خانه در خیابان و امن یک حکم جستجو به بررسی کنید که آنها دارو خانه.

تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو راه اندازی Voxel51 نیز اضافه پیچیده تر جستجو به مخلوط. شرکت تاسیس شده توسط Jason کورسو, یک استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتر در دانشگاه میشیگان این شرکت ارائه می دهد یک پلت فرم برای پردازش ویدئو و درک.

کورسو به من گفت که شرکت او امیدوار است به ارائه اولین سیستم که در آن مردم می توانند “جستجو بر اساس محتوای معنایی در مورد داده های خود را مانند” من می خواهم برای پیدا کردن همه کلیپ های ویدئویی است که بیش از 3-راه تقاطع … با حداقل 20 وسایل نقلیه در طول روز روشن است.'” Voxel51 “تلاش می کند که ممکن است” با در نظر گرفتن فیلم و “تبدیل آن به ساختار جستجو داده ها در سراسر انواع مختلف سیستم عامل است.”

بر خلاف BriefCam که تجزیه و تحلیل تصویری با استفاده از چیزی جز خود نرم افزار Voxel51 ارائه می دهد یک پلت فرم باز است که اجازه می دهد تا اشخاص ثالث به اضافه کردن خود را در مدل های تجزیه و تحلیل. اگر پلت فرم موفق آن را لبریز توانایی جستجو و نظارت فضاهای عمومی.

کورسو به من گفت که خود شرکت در حال کار بر روی یک پروژه آزمایشی با پلیس بالتیمور برای خود CitiWatch برنامه نظارت و برنامه ای برای محاکمه این نرم افزار با هوستون اداره پلیس.

به عنوان شهرستانها شروع به استقرار طیف گسترده ای از دستگاه نظارت از اصطلاح اینترنت از چیزهایی که محققان همچنین در حال توسعه یک تکنیک شناخته شده به عنوان تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو و سنسور فیوژن یا VA/SF برای پلیس هوش. با VA/SF جریانهای چندگانه از سنسور همراه با تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو برای کاهش عدم قطعیت و استنتاج در مورد موقعیت های پیچیده. به عنوان یک مثال متوفی به من گفت BriefCam در حال توسعه در دوربین های صوتی تجزیه و تحلیل است که با استفاده از میکروفن برای تشخیص اقداماتی که ممکن است اشتباه و هوش مصنوعی سیستم های مانند زمانی که مردم در حال مبارزه و یا رقص.

VMSs همچنین پیشنهاد های هوشمند یکپارچه سازی فن آوری در سراسر. تصاویر جدید از هیون رئیس پلیس آنتونی کمپبل به من گفت که چگونه ShotSpotters بحث برانگیز دستگاه های که گوش دادن به صدای شلیک گلوله, ادغام با نرم افزار های تخصصی هنگامی که یک تفنگ از کار اخراج شده است در نزدیکی مفصل گردنده دوربین فورا تغییر جهت خود را به محل سلاح های تخلیه.

ماموران همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار برای قفل کردن ساختمان درب از یک مرکز کنترل و شرکت های در حال توسعه تجزیه و تحلیل ترافیک برای هشدار های امنیتی اگر یک ماشین است که به دنبال یکی دیگر.

به سوی یک “گزارش اقلیت” جهان

تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو قطاری از طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد مناطق تحت پوشش دوربین های هوشمند در شبکه های. جای تعجب نیست که اطلاعات دستگیر شده است در حال حاضر پیشنهادی برای پیش بینی policing: استفاده از داده ها برای پیش بینی و پلیس جرم و جنایت قبل از آن اتفاق می افتد.

در سال 2002 dystopian فیلم “گزارش اقلیت به تصویر کشیده یک جامعه با استفاده از “قبل از جنایت” تجزیه و تحلیل ترافیک پلیس به دخالت در lawbreaking قبل از آن رخ می دهد. در پایان این افسران به اتهام تلاش برای دستکاری سیستم برای منافع خود است.

یک دنیای واقعی نسخه از “گزارش اقلیت” در حال ظهور است از طریق زمان واقعی جرم و جنایت مراکز مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل الگوهای جرم و جنایت را برای پلیس. در این مراکز سازمان های اجرای قانون مصرف اطلاعات از منابع مانند رسانه های اجتماعی و شبکه های کارگزاران اطلاعات عمومی, پایگاه داده ها, سوابق کیفری و ShotSpotters. اطلاعات آب و هوا است و حتی شامل تاثیر آن بر جرم (به دلیل “بد نمی خواهم به خیس”).

در یک سال 2018 سند ذخیره سازی اطلاعات شرکت وسترن دیجیتال و مشاوره اکسنچر پیش بینی توده های هوشمند دوربین شبکه خواهد بود مستقر “در سراسر سه ردیف از بلوغ است.” این چند مرحله تصویب آنها ادعا می “اجازه می دهد جامعه” به تدریج رها “نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی” و به جای “قبول و مدافع” برای توده پلیس و دولت نظارت در بهره از “امنیت عمومی.”

ردیف 1 شامل حال که در آن پلیس با استفاده از دوربین های مدار بسته شبکه برای رسیدگی به جنایات پس از واقع.

تا سال 2025 جامعه را در رسیدن به درجه 2 به عنوان شهرداری تبدیل به “هوشمند” شهرستانها سند گفت. کسب و کار و نهادهای عمومی مانند مدارس و بیمارستان ها را وصل دوربین تغذیه به دولت و سازمان های اجرای قانون را به اطلاع متمرکز هوش مصنوعی-فعال تجزیه و تحلیل سیستم.

ردیف 3 ترین اخباری گرا نظارت سیستم وارد خواهد شد 2035. برخی از ساکنان را به طور داوطلبانه خود را اهدا خوراک دوربین, در حالی که دیگران خواهد بود “تشویق به انجام این کار توسط مالیات-فرار مشوق یا اسمی جبران.” یک “ایمنی عمومی اکوسیستم” متمرکز خواهد شد اطلاعات “کشیده از متفاوت پایگاه داده های رسانه های اجتماعی مانند رانندگی ، پلیس پایگاه داده ها و اطلاعات.” AI-فعال تجزیه و تحلیل واحد به شما اجازه پلیس ارزیابی “ناهنجاری ها در زمان واقعی و جلوگیری از جرم قبل از آن متعهد است.”

که است که می گویند برای گرفتن قبل از جنایت.

افزایش نظارت تصویری مجتمع صنعتی

در حالی که دوربین مدار بسته نظارت شروع به عنوان یک ابزار ساده برای عدالت کیفری آن رشد کرده است به یک میلیارد دلار در صنعت را پوشش می دهد که چندین صنعت عمودی. از پلیس و شهرهای هوشمند به مدارس امکانات مراقبت از بهداشت و خرده فروشی در جامعه در حال حرکت به سمت نزدیک به کامل نظارت تصویری از تجاری و فضاهای شهری.

دانمارک-بر اساس نقطه عطف سیستم بالا VMS ارائه دهنده با نیمی از درآمد خود را در ایالات متحده تا به حال کمتر از 10 نفر از کارکنان در سال 1999. امروز آنها یک شرکت بزرگ که ادعا دفاتر در بیش از 20 کشور.

محور ارتباطات استفاده می شود یک چاپگر شبکه ساز و برگ. آنها پس از تبدیل شدن به یک دوربین پیشرو در ارائه دهنده فشار بیش از 1 میلیارد دلار فروش در سال است.

BriefCam شروع عنوان پروژه دانشگاه. در حال حاضر آن است که میان جهان فیلم بالا در آنالیز و ارائه دهندگان خدمات با مشتریان آن می گوید پوشا بیش از 40 کشور است.

بیش از شش سال گذشته کانن خریداری شده هر سه به تصویربرداری کنگلومرا مالکیت صنعت غول در نرم افزار های مدیریت دوربین های مدار بسته و ویدئو تجزیه و تحلیل ترافیک. موتورولا به تازگی به دست آورد بالا VMS ارائه دهنده Avigilon برای $1 میلیارد. در Avigilon و دیگر شرکت های بزرگ را خریداری شرکت های خود را.

عمومی برای پرداخت خود را با تکنولوژی بالا نظارت بیش از سه بار.

آشنا فناوری بزرگ غول نیز در عمل. ستوان پاتریک o’donnell از شیکاگو نیروی پلیس به من گفت که گروه او در حال کار بر روی یک عدم افشای توافق با گوگل برای تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو پروژه آزمایشی برای تشخیص افراد در واکنش به تیراندازی و اگر آنها در موقعیت مستعد بنابراین پلیس می تواند دریافت هشدار زمان واقعی. (گوگل نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

نظارت تصویری شبکه به ناچار گرفتار و گرفتار یک کل اکوسیستم از فروشندگان برخی از آنها ارائه داده اند و یا ممکن است در عین حال ارائه خدمات هدفمند به طور خاص در چنین سیستم. مایکروسافت, آمازون, آی بی ام, Comcast, ورایزون و سیسکو در میان کسانی که فعال کردن شبکه های با فن آوری های مانند ابر خدمات پهنای باند اتصال و یا تصویری نرم افزار نظارت است.

در بخش عمومی موسسه ملی استاندارد و فناوری است که بودجه عمومی “تجزیه و تحلیل” و شبکه های ارتباطی مانند پاسخ اول شبکه قدرت یا FirstNet برای زمان واقعی ویدیو و دیگر فن آوری های نظارت. FirstNet هزینه خواهد شد $46.5 میلیارد و ساخته شده است که توسط AT&T.

Voxel51 دیگری نیست-حمایت از سرمایه گذاری. عمومی است در نتیجه برای پرداخت خود را با تکنولوژی بالا نظارت بیش از سه بار: اول از طریق مالیات برای پژوهش دانشگاه; دوم از طریق اعطای پول برای شکل گیری یک به سود راه اندازی (Voxel51); و سوم از طریق خرید Voxel51 خدمات توسط پلیس شهرستان بخش با استفاده از بودجه عمومی است.

با بخش خصوصی و دولتی به دنبال گسترش حضور دوربین های نظارت تصویری تبدیل به یک جدید گاو پول نقد. به عنوان کورسو آن “وجود خواهد داشت چیزی شبیه به 45 میلیارد دوربین ها در جهان در چند دهه. که بسیاری از (تصویری) پیکسل است. برای بسیاری از کسانی که پیکسل استفاده نشده برو.” کورسو برآورد آینه یک سال 2017 هوا از نیویورک شرکت سرمایه گذاری LDV که معتقد است گوشی های هوشمند خواهد شد که حتی دوربین های بیشتر از آنها امروز, کمک به رشد است.

شرکت هایی که با شروع بازار برای پلیس و نیروهای امنیتی در حال حاضر تنوع ارائه آنها به بخش تجاری. BriefCam نقطه عطف و محور تبلیغ استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو برای خرده فروشان که در آن آنها می توانند نظارت بر ترافیک پا طول صف خرید الگوهای طبقه پوسته و انجام A/B تست. Voxel51 دارای گزینه ای ساخته شده برای صنعت مد و قصد دارد به گسترش در سراسر صنعت عمودی. Motionloft ارائه می دهد تجزیه و تحلیل ترافیک برای شهرهای هوشمند و خرده فروشان و تجاری املاک و مستغلات و مکانهای تفریحی. دیگر نمونه ها فراوانند.

بخش دولتی و خصوصی بازیگران در حال فشار دادن یک جهان پر از هوشمند نظارت تصویری. متوفی به عنوان مثال گفت: من در یک مورد استفاده برای شهرهای هوشمند: اگر شما درایو به شهر شما می تواند “فقط پارک و رفتن به خانه” بدون استفاده از یک متر پارکینگ. شهرستان ارسال خواهد لایحه ای را برای خانه خود را در پایان ماه. “البته شما از دست دادن حریم خصوصی خود را,” او اضافه شده است. “سوال این است که آیا شما واقعا در مورد مراقبت از برادر بزرگ می داند که در آن شما هستند و آنچه شما انجام دهد ، برخی از مردم ممکن است آن را دوست ندارم.”

چگونه برای مهار هوشمند نظارت

کسانی که دوست ندارند اشکال جدیدی از نظارت برادر بزرگ در حال حاضر تثبیت شده در صورت به رسمیت شناختن. در عین حال آنها تا حد زیادی نادیده گرفته شیفت های هوشمند دوربین شبکه — و مجتمع صنعتی رانندگی آن است.

هزاران دوربین در حال حاضر به مورد مداقه قرار دادن هر حرکت ما اطلاع مقامات شهرستان که آیا ما در حال قدم زدن, در حال اجرا, دوچرخه سواری یا انجام هر چیزی را “مشکوک است.” با تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو هوش مصنوعی استفاده می شود برای ما شناسایی جنس ، سن و نوع لباس و به طور بالقوه می تواند مورد استفاده برای طبقه بندی ما با نژاد یا مذهبی لباس.

چنین نظارت می تواند شدید اثر سرما بر ما آزادی بیان و انجمن. این جهان ما می خواهیم به زندگی می کنند ؟

ظرفیت برای ردیابی افراد در سراسر smart دوربین مدار بسته در شبکه می توان به هدف قرار دادن جوامع به حاشیه رانده شده. تشخیص “loitering” یا “shoplifting” توسط دوربین های متمرکز در محله های فقیر ممکن است تعمیق تعصب نژادی در پلیس اقدامات.

این نوع از تبعیض نژادی است که در حال حاضر اتفاق می افتد در آفریقای جنوبی که در آن “رفتار غیر معمول تشخیص” اعزام شده است توسط دوربین های هوشمند شبکه برای چندین سال.

در ایالات متحده هوشمند دوربین شبکه ها فقط در حال ظهور است و اطلاعات کمی و یا شفافیت در مورد استفاده از آنها. با این حال ما می دانیم که نظارت استفاده شده است در طول تاریخ به هدف تحت ستم قرار گرفتند. در سال های اخیر, اداره پلیس نیویورک مخفیانه جاسوسی مسلمانان اف بی آی با استفاده از نظارت هواپیما به مانیتور سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان و ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی شروع به ساخت یک high-tech نظارت تصویری هوشمند “مرز” در سراسر Tohono O’odham رزرو در آریزونا.

سازمان های اجرای قانون ادعا هوشمند دوربین شبکه جرم و جنایت را کاهش می دهد اما در چه هزینه ؟ اگر یک دوربین می تواند در هر اتاق در هر خانه خشونت خانگی ممکن است پایین رفتن. ما می تواند اضافه کردن خودکار “فیلتر” است که تنها ضبط زمانی که یک صدای تشخیص داده شده است و یا زمانی که کسی منازعه چاقو. باید پلیس قرار هوشمند دوربین های داخل هر اتاق زندگی می کنند ؟

بخش تجاری نیز توجیه پیش از نظارت سرمایهداری به فیزیکی دامنه. خرده فروشان و کارفرمایان و سرمایه گذاران می خواهید برای قرار دادن همه ما تحت هوشمند نظارت تصویری به طوری که آنها می توانید مدیریت ما با ویژوال “هوش است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد حفظ حریم خصوصی چندین بخش اصلی پلیس به من گفت که آنها حق دارند برای دیدن و ضبط همه چیز شما را به عنوان به زودی به عنوان شما خانه خود را ترک کنند. خرده فروشان به نوبه خود نمی خواهد حتی رویکرد افشای عمومی: آنها در حال نگه داشتن خود را تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو شیوه های راز.

در ایالات متحده وجود دارد به طور کلی هیچ منطقی “انتظار” از حریم خصوصی ، متمم چهارم قانون اساسی شامل صفحه اصلی و چند حوزه عمومی ما “منطقی” انتظار به خصوصی مانند یک باجه تلفن. تقریبا هر چیز دیگری — خیابان های ما فروشگاه های ما مدارس ما — بازی منصفانه است.

حتی اگر قوانین به روز شده برای محدود کردن استفاده از نظارت تصویری ما را تضمین نمی کند این قوانین را در محل باقی می ماند. با هزاران نفر از با وضوح بالا دوربین های تحت شبکه با هم dystopian نظارت دولت است با یک کلیک ماوس دور. با نصب دوربین در همه جا ما در حال باز کردن جعبه پاندورا.

به آدرس حریم خصوصی تهدیدات هوشمند دوربین شبکه قانونگذاران باید ممنوعیت پلاگین در نظارت شبکه و محدود کردن دامنه شبکه CCTVs فراتر از فرض از یک سایت. آنها همچنین باید در حد تراکم دوربین و سنسور پوشش ، این اقدامات را مسدود ظرفیت برای ردیابی افراد در سراسر مناطق گسترده ای و جلوگیری از این پدیده به طور مداوم در حال تماشا.

دولت نیز باید ممنوعیت نظارت تصویری تجزیه و تحلیل در در دسترس عموم فضاهای شاید با استثنا برای موارد نادر مانند تشخیص اجسام در ریل قطار. چنین ممنوعیت خواهد disincentivize جرم گیری استقرار چون تصویری تجزیه و تحلیل ترافیک است که نیاز به تجزیه و تحلیل حجم زیادی از فیلم. دادگاه باید فورا تجدید نظر در محدوده متمم چهارم قانون اساسی و گسترش حق ما را به حفظ حریم خصوصی ،

پلیس بخش فروشندگان و محققان نیاز به افشا و انتشار پروژه های خود و تعامل با دانشگاهیان و روزنامهنگاران و جامعه مدنی.

روشن است که ما یک بحران در آثار. ما نیاز به حرکت فراتر از محدود مکالمه تشخیص چهره و آدرس گسترده تر جهان نظارت تصویری قبل از آن خیلی دیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im