راه راست را به افتخار جان لوییس: بازگرداندن و گسترش قانون حق رای

UNITED STATES - FEBRUARY 14: Rep. John Lewis, D-Ga., stands on the Edmund Pettus Bridge in Selma, Ala., in between television interviews on Feb. 14, 2015. Rep. Lewis was beaten by police on the bridge on "Bloody Sunday" 50 years ago on March 7, 1965, during an attempted march for voting rights from Selma to Montgomery. (Photo By Bill Clark/CQ Roll Call)

Rep., John Lewis, D-Ga., می ایستد در ادموند Pettus پل در سلما علا., در فوریه. 14, 2015.

عکس: بیل کلارک/CQ رول تماس بگیرید

جمعه, جولای 17 انجام دو ضربه. اول توجه کنید که فعال حقوق مدنی Rev. C. T. ویویان مرده بود و سپس بعد از آن شب که Rep. John Lewis نیز پیوست اجداد. اینترنت غرق در selfies با لوئیس و احترامات برای خوب مشکل این دو باعث شده بود.

یک گروه کر شروع به تماس برای تغییر نام ادموند Pettus پل در شهر سلما در آلاباما جایی که لوییس شده بود مورد ضرب و شتم در یکشنبه خونین در سال 1965 همراه با سایر راهپیمایان. (Pettus بود مؤتلفه طور کلی یک سناتور ایالات متحده و grand wizard of Ku Klux Klan.) اما تعدادی از افرادی که شرکت کرده بود در حوادث یکشنبه خونین یا رای گیری مبارزات در سلما بود با احتیاط. فیلم آموزش Lowery که مانند لوییس شده بود مورد ضرب و شتم بر روی پل توضیح داد: “من خون و اشک در سیمان از این پل. بنابراین آیا جان. به طوری که بسیاری از مردم دیگر … اگر ما در حال رفتن به سعی کنید به رفع چیزهایی که شکسته می شوند و سپس رفع چیزهایی که شکسته شده است.”

دلایل وجود دارد به نگران باشید. هفت سال قبل در 27 فوریه 2013 در یک لحظه نادر از bipartisanship پس از آن- “جان بونر” کنتاکی سناتور. میچ مک کانل تشکر. نانسی پلوسی لوئیس و دیگران پیوست و رئیس جمهور باراک اوباما به اختصاص یک مجسمه رزا پارک در ایالات متحده آمریکا کنگره را مجسمه سازی سالن — اولین-اندازه مجسمه یک فرد سیاه و سفید به نصب وجود دارد. اوباما ستایش پارک را “مفرد قانون شجاعت” در حالی که مک کانل را جشن گرفتند: “چه داستان چه میراث چه یک کشور است.”

که در همان روز در سراسر خیابان دیوان عالی کشور شنیده استدلال در Shelby County v. دارنده. مورد آورده Shelby County Alabama به چالش کشیده دو بخش (بخش 4b و بخش 5) از سال 1965 رای گیری حقوق قانون برخورد با چیزی به نام فدرال preclearance که نیاز به رای گیری جدید قوانین در برخی از ایالت ها و شهرداری ها به پیشدستی محدود محلی قوانین رای دادن اگر آن قصد خود را به تبعیض علیه سیاه و اقلیت رای دهندگان. در ماه ژوئن آن سال در دیوان عالی کشور زده کردن یک بخش از قانون (بخش 4b) که تصمیم گرفته است که شهرداری می تواند موضوع را به preclearance گفته هیچ رابطه منطقی تا به امروز.” آنها در سمت چپ ارائه اجازه می دهد preclearance (بخش 5) اما کنگره را به آمده تا با یک فرمول جدید که شهرداری می تواند موضوع. اما هفت سال بعد (تحت اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر) وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک در جای خود معنای رای دهندگان به خصوص سیاه و اقلیت رای دهندگان — حفاظت شده در برابر افزایش محدودیت های محلی در حقوق خود است.

به عبارت دیگر در روز کنگره و رئیس جمهور اختصاص داده شده به یک مجسمه به افتخار رزا پارکس یک بخش کلیدی از رای گیری حفاظت از حقوق است که پارک ها و رفقای او تا به حال مبارزه برای چندین دهه برای اطمینان از تحت محاصره و در نهایت از دست داد.

تاپیک خطرناک طعمه و سوئیچ این نوع از افتخارات می تواند انجام دهد. آنها به جای مبارزه بصورتی پایدار و محکم در گذشته است.

تاپیک خطرناک طعمه و سوئیچ این نوع از افتخارات می تواند انجام دهد. در حالی که آنها جشن شجاعت و عمر خدمات مبارزان آزادی مانند Rosa Parks and John Lewis تجسم آنها به جای مبارزه بصورتی پایدار و محکم در گذشته و مرکز عمومی وظیفه در یاد ، papering بیش مبارزات معاصر و حال و روز رنج می برند. احداث مجسمه ها (و تغییر نام پل) بیش از حد اغلب تبدیل شدن به پایان می رسد خود را. رهبران سیاسی تسکین ما با این دستاوردهای ارائه پوشش برای کسانی که چرخید کار سخت نژادی عدالت به نظر می رسد مانند آنها در حال انجام چیزی. از جمله افتخارات خطر individualizing جنبش مشرف به بی شمار از مردم که مبارزه و خطر جان خود را از حقوق مدنی به روز در حال حاضر. “آن را در مورد یک شخص خواهد بود برای فراموش کردن همه چیز است که خانم بیکر به ما آموخت و…که ما منعکس شده در تمام سازماندهی ما SNCC مردمی بود” همکار دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته فعال جودی ریچاردسون توضیح داد.

لوئیس ویویان و پارک های مبارزه به پایان زندگی خود مصر است که مبارزه به مراتب بیش از. راه را به آنها افتخار است برای رفع آنچه شکسته است: حق رای مراقبت های بهداشتی و سیستم عدالت کیفری از پلیس به حبس.

در دسامبر 2019, خانه تصویب یک لایحه برای بازگرداندن رای گیری حقوق قانون با معرفی یک فرمول جدید است که نیاز به preclearance برای 11 می گوید: نه در جنوب به علاوه کالیفرنیا و نیویورک داشت به تبعیض لاتین تبار و آمریکایی های آسیایی تبار. به عنوان Ari برمن خلاصه در مادر جونز “این لایحه همچنین از تمام کشورهای نیاز به فدرال دریافت تایید برای انتخابات تغییرات است که شناخته شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر رای دهندگان از رنگ مانند سخت voter ID قوانین سخت تر ثبت نام رای دهندگان مورد نیاز و مکان سنجی تعطیلی در مناطق با تعداد زیادی از اقلیت رای دهندگان.” که لایحه نشسته میچ مک کانل میز برای بیش از 200 روز است.

متحده با رای گیری جدید محدودیت های وضع شده از سال 2016

سال کشورهای جدید یا اضافی رای گیری محدودیت
2016 آلاباما, آریزونا, ایندیانا, کانزاس, می سی سی پی, نبراسکا, New Hampshire, اوهایو, Rhode Island, South Carolina, تنسی, تگزاس و ویرجینیا و ویسکانسین.
2017 آرکانزاس, گرجستان, آیووا, ایندیانا, Missouri, New Hampshire, داکوتای شمالی و تگزاس.
2018 آرکانزاس, ایندیانا, مونتانا, New Hampshire, کارولینای شمالی و ویسکانسین.
2019 آریزونا و فلوریدا, ایندیانا, تنسی و تگزاس.

منبع: Brennan Center for Justice

و آن را تقریبا به اندازه کافی دور. از سال 2010 تا سال 2019 به عنوان برنان مرکز اسناد, 25 متحده گذرانده اند حق رای محدودیت. در سال 2016 انتخابات 14 متحده در حال رای گیری جدید محدودیت در محل برای اولین بار: آلاباما, آریزونا, ایندیانا, کانزاس, می سی سی پی, نبراسکا, New Hampshire, اوهایو, Rhode Island, South Carolina, تنسی, تگزاس و ویرجینیا و ویسکانسین. در سال 2017, آرکانزاس, Missouri, داکوتای شمالی و تگزاس در گذشت جدید رای دهندگان محدودیت و گرجستان, آیووا, ایندیانا و نیوهمپشایر گذشت آنهایی که اضافی. در سال 2018, آرکانزاس, ایندیانا, مونتانا, New Hampshire, کارولینای شمالی و ویسکانسین به تصویب رسید محدودیت های جدید و در سال 2019 آریزونا و فلوریدا, ایندیانا, تنسی و تگزاس در گذشت بیشتر محدودیت. نیم متحده در این کشور تصویب کرده اند که رای دهندگان محدودیت در دهه گذشته بسیاری از آنها در خارج از ایالات جنوبی.

با توجه به نحوه گسترده رای دهندگان سرکوب است در سراسر ایالات متحده, ما نیاز به یک فرمول جدید اعمال می شود که به هر ایالت و هر ایالت قوانین رای گیری مشکوک. همه تغییرات باید بازرسی برای چگونه آنها را تحت تاثیر مشارکت رای دهندگان. ما نیاز به صورت خودکار ثبت نام رای دهندگان اولیه رای گیری و انتخابات در روز به عنوان یک روز تعطیل ملی.

بیشتر ما نیاز به قوانین ملی بازگرداندن حق رأی به زمان و قبلا زندانی مردم است. تشکلات مردم در حال شمارش به دلایل سیاسی apportionment در شهرداری ها که در آنها زندانی هستند — مدرن سه پنجم سازش به عنوان شهرهای که در آن زندانها قرار دارد بیشتر نمایندگی در حالی که افراد زندانی به طور معمول نمی توانند رای بدهند. در بسیاری از ایالت ها حتی زمانی که مردم به خدمت کردن جملات خود را از آنها محروم از حق خود برای رای دادن از طریق گناهکار disfranchisement قوانین جدید و یا انواع نظرسنجی مالیات است. روز قبل از لوئیس و ویویان درگذشت دادگاه عالی حاضر به اجازه فلوریدا felons که خود را تکمیل جملات رای اولیه بدون پرداخت هزینه جریمه و جبران. یک نظرسنجی مالیاتی تلقی می شد قانونی توسط دیوان عالی کشور در هفته گذشته.

و اجازه دهید روشن, مک کانل تنها مشکل نیست. بسیاری از این رای گیری جدید محدودیت های تصویب شده در سطح دولت است. بنابراین راه به افتخار Lewis, Vivian و بسیاری از دیگران به این معناست که دیماه در اصرار که کنگره و دولت ما قانونگذاران نوبت این کشتی در اطراف و شروع به محافظت و گسترش دادهاند.

ما باید همچنین مراقب باشید که تجلیل از این دو حقوق مدنی قهرمانان که مرگ طبیعی فوت منحرف نمی کند ما را از دیدن تمام مردم امروز که به.

دو هفته قبل از درگذشت لوئیس پاملا عجله درگذشت Covid-19. عجله تا به حال در معرض نژادپرستی و فقر و تخریب محیط زیست او و همسایگان از Lowndes County, Alabama, تجربه شد و در سال 2018 کنگره شنوایی و در سراسر کشور از طریق مردم فقیر را در مبارزات انتخاباتی. در اشک قبل از کمیته عجله توصیف کرده بود باز فاضلاب درنده طرح عدم مراقبت های بهداشتی و شجاعت آن را برای غلبه بر شرم به صحبت کردن: “آنها به اتهام من بیش از $114,000 در صفحه اصلی موبایل است که در حال سقوط از هم جدا. من به دام افتاده ام در مورد چهار possums در خانه من. … و من کردم فاضلاب خام. من اصلا پول ندارند. من فقیر هستم.”

متوسط درآمد سرانه در Lowndes County امروز دلار است 19,491 72 درصد از ساکنان آن هستند و آن را به آلاباما بالاترین Covid-19 نرخ و هیچ بیمارستان. “به عنوان یک کشیش من دیگر می گویند که خدا آنها را به نام صفحه اصلی” کشیش ویلیام باربر توضیح داد: در eulogizing عجله و دیگر مردم فقیر که درگذشت از Covid-19. “این سیستم از این جهان مى باشد. ساختار نژادپرستی — از دسترسی نابرابر به مراقبت های بهداشتی به محیط زیست نژادپرستی به عنوان خوشه در “ضروری مشاغل” — را ساخته اند که اعداد از افراد آسیب دیده و در حال مرگ از رمان coronavirus نامتناسبی بالا است.

در سال 1965 از سلما به مونتگمری مارس به تصویب رسید از طریق Lowndes County, که در آن نه تنها شخص سیاه و سفید ثبت شده بود به رای با توجه به رای دهندگان سرکوب. روز قبل از عجله درگذشت دیوان عالی کشور لغو آلاباما محاکمه قاضی تصمیم آن را ساخته اند آن را آسان تر برای رای دادن غایب در طول بیماری همه گیر.

یکی از خطرات در راه های کشور تمایل به احترام به حقوق مدنی قهرمانان مانند پارک ها و لوئیس است که به تعصبی چنین با شکوه شجاعت به گذشته های دور در زمان سوء استفاده از جنبش حقوق مدنی به سرزنش و صحیح فعالان جوان. اما با تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست پلیس تشکیل بزرگترین موج از حقوق مدنی فعالیت در تاریخ این کشور است و 2.5 میلیون نفر در سراسر کشور شرکت کننده در این مردم فقیر کمپین اخلاقی جمع آوری در ژوئن 20 روز گذشته مسائل فقط به عنوان فوری امروز. امروز فعالان چیدن باتوم با این نوع از شجاعت و پشتکار و اعتقاد اختلال این بزرگان نشان داد. بیایید نه برای حل و فصل یک پل نام و نام خانوادگی.

جین Theoharis اهدا خواهد شد خود را هزینه برای این مقاله به فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف است که پرداخت جریمه بنابراین مردم می توانند رای بدهند و به مردم فقیر را در مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>