از راه دور کار خطر برای شرکت های: کلاهبرداری بیشتر

چرا شما باید مراقبت از

خود را محافظت می کند ممکن است هدف قرار دادند.

توده خانه کارگر به عنوان یک نتیجه از coronavirus باز کرد تا فرصت را برای کلاهبرداران به هدف قرار دادن شرکت های سوخت رسانی از یک افزایش شدید در اقدام به کلاهبرداری در هفته های اخیر.

در حالی که تنظیم کننده سریع بوده و برای هشدار دادن در مورد طرح با هدف افراد در میان همه گیر — مانند اطلاعات مالی تلاش “فیشینگ” یا بانک پرداخت تقلب — خطر برای کسب و کار و سرمایه گذاران خود را به همان اندازه افزایش می گویند مشاوران.

با میلیون ها نفر از کارکنان در حال حاضر مشغول به کار در خانه و شرکت ها در صورت خطر بالاتر بودن defrauded توسط مردم از خارج از عملیات خود را به عنوان آن است که سخت تر برای اطمینان از هویت. و از راه دور کار حتی می تواند به افزایش خطرات و بدون دخالت انسان با توجه به امنیت سایبر شرکت ThreatAware. در واقع آن را تخمین می زند که …

تا 55 درصد از کسب و کار رایانه های شخصی ممکن است در معرض حمله سایبری به عنوان آنها در حال حاضر متصل به شبکه های خانگی که فاقد پیچیده حفاظت.

“ما در حال حاضر دیده می شود بد بازیگران به دنبال بهره برداری از وحشت ناشی از این بیماری همه گیر به کلاهبرداری از افراد می گوید:” چارلز Delingpole مدیر اجرایی مقررات ارائه دهنده فن آوری ComplyAdvantage. “این نباید غیر منتظره برای هر موسسه مالی.”

COVID-19-خاص گزارش تقلب در انگلستان افزایش یافت به 396 طی ماه مارس با توجه به ملی جرایم اقتصادی مرکز — افزایش سریع در 105 بود که به سیستم وارد شده در شش هفته به مارس 18. مشکوک coronavirus کلاهبرداری اختصاص 1 در 20 بالقوه تقلب به سیستم وارد عمل تقلب گزارش مرکز بیش از ماه است.

وکلا هوا که تقلب می تواند اضافه کردن میلیون ها نفر برای شرکت هزینه ها و ضرر و زیان به عنوان بحران اقتصادی همچنان ادامه دارد.

گریم بیگگر مدیر NECC می گوید جنایتکاران “تنظیم و پریدن از روی COVID-19 ارابه موسیقی به عنوان آنها همیشه زمانی که همه چیز توسعه و فرصت های جدید خود را در حال حاضر.”

“کسب و کار [که] باید به انجام در غیر این صورت چهره به چهره کسب و کار با تلفن و یا تماس تصویری ممکن است پیدا کردن آنها آسیب پذیر هستند به جعل هویت یا فیشینگ نیزه’ یا ‘ايران’ تقلب — هدف قرار دادن و یا جعل هویت C-مجموعه می گوید:” دیوید McCluskey یک شریک در شرکت های بزرگ و جنایت و تقلب واحد در شرکت حقوقی Taylor Wessing.

اقدام به تقلب ممکن است شامل ارسال ایمیل مسئله به از مدیران ارشد اجازه صندوق نقل و انتقال و یا درخواست اطلاعات مالی. یک مدیر اجرایی در یک بانک انگلستان در حال حاضر دیده می شود خرده فروشان در حال هدفمند در پیشرفته فشار-پرداخت کلاهبرداری است که در آن ایمیل های آموزش آنها را به انتقال پول به یک حساب ظاهرا در بانک مرکزی انگلستان است.

بیگگر می گوید که در برخی از موارد کلاهبرداران می تواند تظاهر به شرکت کنندگان درخواست برای تغییر اطلاعات بانکی خود را در جهت مسیر پول به یک جنایتکار حساب.

شرکت ها در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را به عنوان coronavirus مستند بازدید درآمد خود را نیز می تواند قربانی به طلبکاران.

“خطرات خاص بوجود می آیند برای کسب و کار است که باید به طور معمول قابل توجهی را پرداخت مثلا به صاحبخانه” McCluskey هشدار می دهد. “یک کسب و کار ممکن است پیدا کردن خود را با نزدیک شدن توسط یک فرد مسئله به قانون از طرف مالک موافقت خود را برای اجاره تعویق در ازای پرداخت, می گویند 10 درصد به حساب های مختلف به اجاره عادی حساب.”

Woman working from home on sofa with laptop

متناوبا, کلاهبرداران ممکن است به دنبال استفاده از یک شرکت مبارزه برای بقا به فریبکاری مقامات مالیاتی است. مشتریان جدید قرار دادن زیادی تکرار دستورات می تواند scammers که پس از فروش کالا را چندین بار بدون پرداخت مالیات ملزم. در آب و هوای فعلی ناامید صاحبان کسب و کار خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به چک کردن در غیر معمول درخواست McCluskey می گوید.

او مشاوره امور مالی ادارات کار از راه دور به برداشتن گام های اضافی برای اطمینان از فرد آنها در برقراری ارتباط با این است که آنها می گویند آنها.

ارتباطات داخلی و یا عدم وجود آنها را در طول اجرا از راه دور کار مطرح دیگر خطر تقلب — از کارکنان خود را. به عنوان نیکولا Rabson شریک در قانون شرکت Linklaters, نقاط, از, “کارفرما سیستم ممکن است به عنوان پیچیده در تشخیص فقیر رفتار هنگامی که تعداد زیادی از نیروی کار در حال کار در یک راه متفاوت به آنها چگونه خواهد معمولا چه که از راه دور بیشتر انعطاف پذیری و یا در نور از تغییر نقش خود را با توجه به COVID-19.”

Coronavirus بحران نیز پرتاب می شود تا خطرات دیگر برای کسب و کار.

برای سرمایه گذاران احتیاط بیشتری مورد نیاز است در اطراف داده است که به طور رسمی صادر شده توسط شرکت. در اواخر ماه مارس سازمان رفتار مالی خواسته لندن-شرکت های ذکر شده برای جلوگیری از انتشار نتایج اولیه به مدت دو هفته به عنوان شرایط معامله شد تغییر به سرعت در حال. سپس آن را به آنها اضافی دو ماه به پرونده حسابرسی سالانه حساب. شرکت های خصوصی اعطا شد مشابه گریز توسط شرکت خانه. اما زمانی که حساب انجام به نظر می رسد سرمایه گذاران — و حسابرسان — باید اتخاذ شک و تردید می گوید: باب Neate سر از انگلستان حسابرسی در Ncmec.

“برخی از شرکت ها ممکن است بخواهید به انجام برخی از مد افتاده ‘بزرگ, داخل حمام’ حسابداری که در آن آنها پرتاب خیلی بیشتر از اخبار بد به این دوره” او می گوید. “برخی … با استفاده از این دوره به تعداد آنها نگاه بهتر در آینده. وجود دارد برجسته خطر … که ما به عنوان حسابرسان باید در نظر بگیرید.”

سفر و ملاقات با محدودیت به این معنی برخی از اعداد را نمی توان در همه. حسابداری شرکت BDO است هشدار داد که سرمایه گذاران می تواند خواسته می شود به هزینه تصمیم گیری در اطلاعات است که عمدا گمراه کننده است. “نگاهی به خرده فروش موجودی که در آن حسابرسان نمی توانند به انبار یا فروشگاه به تعداد سهام می گوید:” اسکات نایت رئیس حسابرسی در BDO. “اگر این شرکت ممکن است مجبور به انجام یک سهام افزایش در چند ماه شما می توانید ببینید که چگونه هر دو انگیزه و فرصت برای تقلب وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>