داستان واقعی در مورد تهمت آخرین حمله در مطبوعات

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. این ستون نوشته شده بود در اصل برای خاموش کردن یک خبرنامه در مورد مسائل روزنامه نگاری و دموکراسی است. برای ثبت نام آن را در اینجا.

چهارشنبه شوم بعد برای آزادی مطبوعات در این کشور است و من می خواهم به شما بگویم چرا.

شما ممکن است شنیده و یا دیده می شود که رئیس جمهور تهمت ثبت افترا کت و شلوار در برابر نیویورک تایمز. شاید شما نمی شگفت زده کرد: رئیس جمهور شناخته شده است که اغلب بی اعتبار کردن این بار حتی به عنوان او آن را می خواند وسواس. وام گرفتن از یک صفحه از آنچه من اشاره به قبل از به عنوان یک کوه راشمور از totalitarians, Robespierre هیتلر و استالین و مائو تهمت را دوست دارد به تماس را فشار دهید “دشمن مردم است.”

اما چهار دست کت و شلوار یک گام مهم به فراتر از هیاهو و سعی کنید به سکوت مطبوعات با استفاده از نظام حقوقی — و تنها چند روز پس از رئیس جمهور اعلام کرد که به نظر او خود در این کشور را “رئیس افسر اجرای قانون.”

این طرح دعوی در دادگاه است یک شوخی تحت فعلی ما قانون اساسی قانون افترا. این شکایت از نظر قطعه نوشته شده توسط سردبیر اجرایی سابق از زمان ماکس فرانکل. فرانکل, 89, یک روزنامه نگار (و مسلما یکی از دوستانم برای بیش از 40 سال) برنده جایزه پولیتزر در سال 1973 و زد بار نظر صفحات از 1977-86 و اخبار آن صفحات از 1986-94. او op-ed در ماه مارس گذشته منعکس اعتقاد خود را که تهمت و ولادیمیر پوتین از روسیه درگیر شدند, در یک رابطه همزیستی با پوتین کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آوردن قدرت در این کشور در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نرم کردن سیاست آمریکا نسبت به روسیه.

هر دو این عناصر — پوتین کمک به ناروا و تهمت تاریخ از رفتن آسان در پوتین — تاسیس حقایق با مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت ما یادآوری دوباره این ماه که پوتین کار همچنان ادامه دارد و گزارش های متعدد ساخت روشن است که تهمت کار کرده است برای جلب رضایت روسیه حتی اگر دیگران در دولت او گاهی اوقات مانع این ضربه. آیا به عنوان فرانکل استدلال این نشان می دهد یک ضمنی و در عوض مرتب کردن از نظر که متعلق در به خوبی در نظر صفحات که در آن آن را زد.

و دادگاه عالی اعلام کرده است که در نظر است که قانون اساسی محافظت می شود. بنابراین در این مورد باید به آسانی رد کرد. و تهمت باید آن را بدانید چرا که فقط سه سال پیش او یک افترا کت و شلوار علیه او را رد کرد و در همان دادگاه است که در آن او شکایت کرد و این بار در روز چهارشنبه بر این اساس که آنچه او گفته بود در مورد یک منتقد محافظت شده ،

اما رئیس جمهور شکایت کرد به هر حال. او شکایت کرد حتی اگر او تا به حال هرگز گله و شکایت در مورد داستان پس از آن منتشر شد. او شکایت کرد و تقریبا یک سال پس از مقاله منتشر شد, فقط جلوتر از قانون مرور زمان انقضای. روز چهارشنبه در یک جلسه مطبوعاتی که در آن او تلاش برای به حداقل رساندن شدت بلندی همه گیر او گفت: “وجود دارد بیشتر خواهد شد در آینده.”

و این نقطه است. آنچه اتفاق می افتد در اینجا این است که یک بدبینانه بازی برای ایجاد یک نقطه صحبت. در حال حاضر هر زمان که کشور پیشتاز در روزنامه نشان می دهد برخی از سوء استفاده از قدرت و یا تخلفات در مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره می او تحت پیگرد بار. شاید او ممکن است امید, این بار, اخبار, صفحات خواهد شد و حتی کشیدن یک پانچ و یا دو برای جلوگیری از دیده شدن به عنوان ریاست جمهوری دشمن. (من امید و اعتماد آنها را ندارد. من امیدوارم که ماکس فرانکل را جانشینان خواهد شد آموزش کارکنان خود که هیچ کس به اشاره و یا حتی فکر می کنم این احمقانه طرح دعوی در دادگاه در نظر گرفتن سایر پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن.)

این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول افترا کت و شلوار و یا اولین جمله کت و شلوار او به ارمغان آورده است frivolously. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گفت: نزدیک به پنج سال در حال حاضر است که او می خواهد به “باز کردن افترا قوانین.” برخی از ما به گوش مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و دیدم تهدید او مطرح شده از reinstituting قانون فتنه افترا جرم و جنایت از به چالش کشیدن دولت از مدت ها ریشه کن شده از آمریکا قانون است. که تهدید او به نوبه خود در روز چهارشنبه. این مسئله در میان همه دیوانگی از ساعت است که شایستگی توجه خود را نه به خاطر “وجود دارد بیشتر خواهد بود.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im