دلیل واقعی لی شانگ قطع شد از ‘Mulan’ زنده فیلم اکشن


Mulan Disney Cartoon Movie
‘Mulan.’ Moviestore/شاتر

تغییر همه چیز! زمانی که مولان زنده فیلم اکشن بازدید تئاتر در ماه مارس یکی از شخصیت های اصلی خواهد بود از دست رفته … کاپیتان لی شانگ.

در سال 1998 فیلم های متحرک لی شانگ بود مولان را افسر فرمانده هنگامی که او به ارتش پیوست, کمک به او را از طریق بسیاری. در پایان او شد او علاقه عشق و علاقه فن. پس چرا او میا در به روز رسانی ؟

دلیل است بر مرد و زن پویا بین شخصیت سرب و همکار رزمندگان, اما با توجه به تولید Jason Reedلی شانگ شخصیت فقط دوباره.

“ما تقسیم لی شانگ به دو شخصیت” نی گفت: برخورد دهنده در پنج شنبه, فوریه 27. “یکی شد فرمانده تونگ که در خدمت به عنوان جانشین پدر و مربی در این دوره از فیلم. دیگر Honghui که [مولان را] در برابر تیم ملی.”

یکی از بزرگترین دلایل این تیم تصمیم به از بین بردن ’90s heartthrob بود به دلیل رابطه اش با مولان و رتبه خود را.

“من فکر می کنم به خصوص در زمان #MeToo جنبش داشتن یک افسر فرمانده که عشق جنسی علاقه بسیار ناراحت کننده” تولید کننده توضیح داده شده است. “ما نمی فکر می کنم آن را مناسب است.”

برای ارتباط جدید بین مولان و همکار او سرباز Honghui تولید هنوز تبدیل به اصلی انیمیشن برای راهنمایی در مورد چگونگی ساخت خود را پویا کار می کنند.

“آنها شروع به خاموش در پای اشتباه واقعا. به عنوان آنها را از طریق آموزش آنها نوع از این ناگفته باند مورد آن به دلیل تشخیص آنها از یکدیگر را جنگجو روح” Yoson An, که نقش Honghui گفت: خروجی مورد شخصیت او در فیلم جدید. “این که چگونه آنها نوع ساخت دوستی خود را به زودی از طریق آموزش و تصدیق هر یک از دیگر.”

Mulan-Live-Action-No-Li-Shang
Yifei Liu (C) و Yoson An (2nd-R) در ‘Mulan.’ Jasin Boland/دیزنی

این عمل زندگی می کنند نسخه ای از این داستان با این نسخهها کار به عنوان سمبل جنبه های متحرک دیزنی تلنگر و سنتی چینی فرهنگ عامه از زنان جنگجو که آنچه یک, 27 سعی مخلوط را به شخصیت خود را.

“من از دیدن این فیلم را به عنوان یک تنوع های مختلف از نسخه های انیمیشن و داستان اصلی از تصنیف مولان. من به نوعی در زمان های مختلف و زاویه از لی شانگ شخصیت” او توضیح داد: برای برخورد. “من واقعا نمی توانم بگویم بسیاری از چگونه آن را در سراسر وجود دارد اما چند بعدی لایه به او و مخاطب قادر خواهد بود تا ببینید که زمانی که آنها به تماشای فیلم.”

یک چیزی که طرفداران می توانند انتظار را به همان باقی بماند این زمان در اطراف است Christina Aguilera‘s “بازتاب.” این هنرمند 39 تایید او تفسیر جدید از آهنگ اصلی در لاس وگاس اقامت Xperience عملکرد در چهار شنبه, مارس 26.

“زنده عمل مولان در حال آمدن است راه” او اعلام کرد به جمعیت قبل از آواز 1998 نسخه. “شما باید به آن را ببینید. من ثبت شده جدید ‘انعکاس’ و مواد جدید برای این فیلم. من مشغول به کار در این, اما این اصلی است.”

مولان یک دختر است مارس 27 انتشار.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>