دلیل واقعی کامرون دیاز مو خیلی کوتاه در فیلم “فرشتگان چارلی’


The Real Reason Cameron Diaz’s Hair Was So Short in ‘Charlie’s Angels’
کامرون دیاز در سال 2000 “فرشتگان چارلی.” دارن مایکلز/کلمبیا/Kobal/شاتر

زمان داستان! در طول یک Instagram زندگی با افراد مشهور هنرمند آرایش گوچی Westman در یکشنبه, مارس 22 کامرون دیاز باز کرد تا در مورد دلیل واقعی چرا موهایش را خیلی کوتاه در سال 2000 فیلم فرشتگان چارلی.

Westman و Diaz اند دوستان برای بیش از 25 سال از زمان dynamic duo شروع به کار با هم در سال 1998 است. برای سرگرم کردن بینندگان در طول COVID-19 قرنطینه آنها میزبان یک چت زنده برای بحث در مورد این بازیگر را قرنطینه محصولات مراقبت از پوست روال یک آرایش محصول است که او نمی تواند بدون زندگی می کنند و البته داستان واقعی پشت سر او فرشتگان چارلی ،

موضوع آورده شد Westman که نمی تواند کمک کند اما تأمل در این زمان فراموش نشدنی که در آن دیاز بود “سوپر پلاتین” قفل بلوند.

دیاز به یاد می آورد که او رنگ مو قهوه ای درست قبل از آنها در مورد شروع به فیلمبرداری. اما این تیم به او گفت: “ما می خواهیم به شما،” در عرض یک هفته بازیگر تا به حال به او قهوه ای رنگ مو محروم که در نتیجه “ذوب موهایش.”

The Real Reason Cameron Diaz’s Hair Was So Short in ‘Charlie’s Angels’
کامرون دیاز در “فرشتگان چارلی.” Columbia/Kobal/شاتر

“دلیل من است که به عنوان کوتاه به عنوان آن را در اولین چارلی زاویه است که این جایی که من ذوب خاموش” دیاز گفت: Westman. “آن فقط از هم پاشیده در آن ظهر.”اوه!

اما این حادثه ساخته شده دیاز متوجه است که او در واقع یک فن از نگاه. “آن reinvigorated عشق من و من عشق کوتاه” او ادامه داد. “من فکر برش مو من دوباره به زودی.”

در طول Instagram Live بازیگر همچنین نشان داد که او شده است نگه داشتن او شب رژیم فوق العاده ساده در طول COVID-19 قرنطینه.

“در حال حاضر من اجرا صورت من در زیر دوش که من به دوش در شب قبل از من به رختخواب بروید و آن را به معنای واقعی کلمه آن گفت:” چیزی درباره مری ستاره در طول Live chat.

اما دیاز نبود به عنوان آرام در مورد آرایش معمول است. او نشان داد که یک محصول آرایشی است که فوق العاده جایگاه ویژه ای در قلب او: رژ لب قرمز. “هنگامی که من یک لب قرمز در, من در واقع احساس می کنم نمی پوشیدن هر گونه آرایش و گفت:” بدن نویسنده کتاب. “این احساس طبیعی ترین برای من آن را مانند آن چیزی که من مانند من دوست دارم یک لب قرمز.

“من نمی آن را می پوشند در حال حاضر چون من بوسه کودک من در تمام طول روز طولانی” او ادامه داد. اما یکی از جالب جای او می پوشند است ؟ ورزشگاه. “این بسیار گاه به گاه به من. مثل من احساس می کنم مثل من می خواهم به پوشیدن این رژ لب و تمرین است.”

محصول دیگری که Diaz دارد ساتر که Westman مورد استفاده در او به جای بنیاد اولین بار او انجام آرایش او را.

دیاز قبلا دچار آسیب های روانی راه دیگر هنرمندان آرایش slathered بنیاد بر روی پوست او “مانند یک کیک” که در نتیجه ساخته شده پوست خود را شکستن ،

“شما به معنای واقعی کلمه اجازه دهید همه پوست بود زنده” دیاز ستایش Westman. “شما ساخته شده پوست من نگاه بسیار طبیعی است.” و در نتیجه برای همیشه لطفا برای دوستی متولد شد.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>