مسابقه به جای جو کندی در کنگره گرم کردن

یک انتخابات ابتدایی شلوغ برای کرسی کنگره جو کندی در ماساچوست، رای دهندگان اولیه دموکرات را با یکی از فرصت های نهایی خود را از چرخه برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام جهت را به حزب ارائه شده است. نژاد نه نفر شامل هر کهن سالاز هر جناح حزب دموکرات است.

در انتخابات چهارم ين منطقه کنگره، راي دهندگاني که مي خواهند راي خود را به طور استراتژيک در تاريکي به صندوق ها بنشانند، راي گيري عمومي صورت نگرفت. internal survey اما یک بررسی داخلی جدید از کمپین اهسه لکی، که به رهگیری ارائه شده است، نامزد پیشرو را نشان می دهد که با کمپین جسی مرمل به یک کراوات مجازی می روند.

مرمال دوست و متحد دیرينه رپر است. آیانا پرسلی، که او را تایید کرده است، در حالی که لکی حمایت از Rep. Ilhan عمر، که در مینه سوتا در روز سه شنبه با اصلی خود روبرو است.

اما این نظرسنجی دارای Leckey و Mermell مبارزه برای اولین بار نیست، اما برای سوم — در فاصله قابل توجه از دو دموکرات محافظه کار بیشتر.

مرمِل از جناح غالب حزب بیرون می آید، که به عنوان دستیار ارشد حکومت دیوال پاتریک و در نقش یکم در برنامه ریزی شده ٔ والدین خدمت کرده است. همچنین او عضو هیئت مدیره در اتحاد برای رهبری کسب و کار بود. یک عضو هیئت مدیره اتحاد، جاش بوگر، اخیرا ً از مرمِل در بوستون گلوب، پشتکار داشت. او بنیانگذار شرکت دارویی ورتکس است، اخیرا در اخبار به خاطر داروی فیبروز کیستیک cystic fibrosis medication۲۷۲۰۰۰ دلار درسال.  

مثل پرسلی، مرملی خودش را در خط الیزابت وارن ثابت کرده است، که بین شورشی برنی سندرز چپ و جیب های عمیق و نفوذ از تاسیس سیاسی محافظه کار ماساچوست گرفتار شده است. که می تواند برای پرسلی محبوب کار می کند ، اما آن را برای وارن کار نمی کند ، و Mermell به نظر می رسد متوقف شده است. او در یک نظرسنجی ماه ژوئن نیز به سفارش کمپین Leckey 9 درصد را به دست می آورید، و تنها 1 درصد در جدیدترین نظرسنجی تلفنی به 10 درصد افزایش یافت. جدیدترین نظرسنجی از ۴۰۰ رای دهنده اولیه به احتمال زیاد از ۱ تا ۴ اوت توسط فردریک رای گیری، همان شرکتی که نظرسنجی ژوئن را انجام داد، انجام شد. (وارن خودش در مسابقه تایید نشده است.)

Newton City Councilor Becky Walker Grossman attends the Brookline Democratic Town Committee as one of the six declared candidates for US Representative for Massachusetts's 4th congressional district on Oct. 20, 2019 in Brookline, MA.

“نِوتون سیتی کانگرسِن” بکی واکر گروسمن در کمیته شهر دموکراتیک بروکلین در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹ در بروکلین، ماساچوست حضور دارد.

عکس: پات گلخانه ای / بوستون گلوب از طریق گتی تصاویر

رهبر در این نظرسنجی دادستان سابق و وکیل شرکت یکجا بکی گروسمن بود، که ۱۹ درصد را با بیش از سه برابر حمایت آلن خزی، بنیانگذار سال شهر که در حال حاضر ۶ درصد رای گیری می کند، به سمت سه برابر کاهش داد. گروسمن تصمیم گرفت تنها چند روز پس از انتخابات دونالد ترامپ، بخشی از موجمقاومتی که نسلی از زنان و مردان با استعداد – که بیشتر زنان را – از حاشیه و به مبارزه سیاسی می آورد- برای اداره ٔ امور عمومی شرکت کند. یک عضو شورای شهر نوتن، او خود را به عنوان مادر به احتمال زیاد به سازماندهی حزب هالووین کلاس توصیف می کند، و اولویت اصلی او در انجمن ملی تفنگ، یک مسئله محبوب با رای دهندگان اولیه دموکرات در منطقه است.

تبلیغات سیل ماساچوست ‘4th کنگره منطقه — پیچ از طریق حومه بوستون مدبر و پایین به کارگر طبقه سقوط رودخانه — در هوا ، آنلاین ، و از طریق ایمیل ، به تصویر می کشد صلاحیت اصلی Grossman به عنوان وضعیت خود را به عنوان یک مادر ، چیزی است که اهسان Leckey نیز می تواند ادعا کند. ”تنها 25 مادر از کودکان جوان در کنگره وجود دارد” تبدیل شده است ثابت و رخوت خودداری در تبلیغات گروسمن. آنچه در پرازدياد تبليغات طرفدار گروسمن به جا مانده ارتباط فاميلي متفاوتي است، اين ارتباط به استيون گروسمن: پدر زنش که به عنوان رئيس کميته امور عمومي اسرائيل امريکا، رئيس کميته ملي دموکرات يک يواشکي و خزانه دار ايالت ماساچوست خدمت کرده است.

او در ده ها هزار نفر از کمک های مالی از اعضای خانواده گروسمن گرفته شده است، حمایت مالی از یک ماده از مدیران ارشد شرکت مالی بوستون دریافت کرده است، و یک سهم سالم از انجمن ملی املاک PAC برنده شد.

با وجود هر دو ارتباطات سیاسی ایالتی و ملی اش، گروسمن نیز متوقف شده است، و تنها ۲ امتیاز از ۱۷ درصد در ماه ژوئن افزایش یافته است.

بخش زیادی از جنبش در نظرسنجی رفت به سمت جیک Auchincloss 32 ساله، یکی دیگر از شورای شهر نوتن و جمهوری خواه سابق است که اخیرا برای یک سری از اظهارات ضد مسلمان و نژادپرستانه چکش. Auchincloss defended the harassment of Black students در سال ۲۰۱۶ پس از استفاده از پرچم کنفدراسیون برای ارعاب، از آزار و اذیت دانش آموزان سیاه پوست در یک دبیرستان محلی در زمینه متمم اول دفاع کرد، و آن را به یک ماده زندگی سیاه یا پرچم LGBTQ شبیه. به همین صورت، تشکیل دهنده ها نگرانی های بسیار در مورد یک پیام فیس بوک در سال ۲۰۱۰ ایجاد کرده اند که در آن a 2010 Facebook post Auchinclossنوشته است: “بنابراین ما نمی توانیم کتاب شان را بسوزانیم، اما آنها می توانند پرچم ما را بسوزانند؟” به مقاله ای در مورد وکلای پاکستانی که پرچم آمریکا را می سوزانند، استناد میکنند. در the irrelevance of Indigenous Peoples’ Dayجلسه ای که اخیرا ً در نوتن برگزار شد، او علیه کاهش ۱ درصدی بودجه برای پلیس محلی رای داد، و خشم فعالان حقوق مدنی را که از اظهار نظرهای بی احساس نامزد در مورد بی ربطی روز مردم بومی خشمگین شده بود، جلبکرد. دو عضو شورای شهر از نوتن، لککی را تایید کرده اند. 

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im