مسابقه بعدی Infinite

چرا شما باید مراقبت از

برنامه ها مانند علف های هرز: زمانی که یک برگ دیگر یک جوانه به جای آن است.

  • با Infinite خود را از دست دادن بزرگترین بازار هند و تهدید در ایالات متحده به دلیل تنش های سیاسی, یک بسته از رقیب برنامه های قدیمی و جدید — است wooing آن کاربران و سرمایه گذاران فرشهای خود را به عنوان جایگزین.
  • Infinite تا به حال 315 میلیون دانلود در Q1 سال 2020 — بهترین سه ماهه تا کنون برای هر برنامه — اشاره به یک بازار است که برای grabs.

Infinite به سرعت مترادف با فرهنگ پاپ. موسیقی مدیران استراتژی رقص به برتر برای پلت فرم را 800 میلیون ماهانه کاربران آن را که در آن برای پیدا کردن تازه ترین و پرطرفدارترین استعداد و آن را تبدیل به حقیقی ترین چوب اندازه گیری برای tastemakers. این برنامه متعلق به پکن شرکت بر اساس ByteDance به حال 315 میلیون دانلود در Q1 سال 2020 — بهترین سه ماهه برای هر برنامه ، اما در حال حاضر آن قبلا حسادت رقبا در حال ترشح بزاق.

تهدید رو به رشد و ممنوعیت از چند دولت در حال ترک جهان به سرعت در حال رشد پلت فرم رسانه های اجتماعی آسیب پذیر است. هند بزرگترین بازار ممنوع Infinite در ماه ژوئن پس از مرز درگیری با نیروهای نظامی است. ایالات متحده در آن دومین بازار تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است به انجام همان در میان افزایش تنش ها با پکن بیش از همه چیز از تجارت و همه گیر به چین جنجال برانگیز امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ است. که ایجاد امکان Infinite را ملاحظه بازار با اثبات کاربران باز — و برنامه های مشابه و در حال حاضر مسابقه به موقعیت خود را به عنوان جایگزینی آن است.

نیویورک-بر اساس Triller راه اندازی در سال 2015 اما شکست خورده برای به دست آوردن مقدار کشش در هند. که تغییر در طی ماه گذشته هنگامی که آن را تبدیل به ترین کشور-دانلود برنامه iOS. دیگر Infinite کاربران هند تا به حال 200 میلیون قبل از ممنوعیت — در حال مرور به Mitron (که به معنی “دوستان” در هندی) که تنها راه اندازی دو ماه پیش به دست آورده به 25 میلیون بار دانلود در حال حاضر.

Screen Shot 2020-07-24 at 4.48.35 PM

Instagram در حال راه اندازی آن Infinite رقیب قرقره — که اجازه می دهد تا کاربران ثبت 15-دوم, فیلم ها و به اشتراک گذاری آنها را به عنوان داستان در ایالات متحده در ماه اوت است. و Chingari (که به معنی “جرقه”) یکی دیگر از هند برنامه اعلام کرد که آنها در حال انتظار برای نتیجه گیری از 10 میلیون دلار جمع آوری کمک های مردمی به زودی. جذبه آشکار است: برآورد 6 میلیارد دلار در بازار که Infinite آماده است به از دست دادن در هند برای grabs است و اگر آمریکا و دیگر کشورهای غربی اعمال ممنوعیت های مشابه که پای می شود تا کنون بزرگتر است.

“اگر یک برنامه آشکار مسدود کاربران را دوباره اختراع خود را در جای دیگر می گوید:” نیویورک مبتنی بر فناوری و اطلاعات استراتژیست دامن نش فرناندز با استناد به موارد گذشته زمانی که این اتفاق افتاده است. پس از امارات متحده عربی ممنوع واتساپ و دیگر صدای بیش از IP خدمات در اوایل این دهه یک برنامه جدید ToTok — بدون ارتباط با Infinite — سرعت برداشت که مخاطبان در خلیج ملت هر چند پس از آن لیست سیاه از عمده برنامه فروشگاه به دلیل نگرانی که ممکن است با دستگاه جاسوسی.

Instagram-reels

که تغییر به دور از Infinite پس از آن ممنوع اعلام شد و در تاریخ 29 ژوئن در حال حاضر قابل مشاهده در هند. برنامه های Roposo و 下山村 از هند و نیویورک-بر اساس Dubsmash دیگران جستجو برای گاز در Infinite بازار.

هنگامی که یک TikToker می آید به Chingari … او در خانه احساس می کند.

Sumit Ghosh, بنیانگذاران, Chingari

اما به آینده Infinite, شما باید به بهترین Infinite. که چه Chingari بنیانگذاران Sumit Ghosh معتقد است. برنامه خود را شاهد است نزدیک به 100 ، 000 بارگیری و 2 میلیون بازدید در هر ساعت است و روند در نقطه بالا در فروشگاه Google Play از دولت ممنوعیت. او می بالد Chingari در آن کاربر تجربه و تکنولوژی دوربین و به من می گوید تفاوت کلیدی بین آنها و رقبای خود را این است که چگونه به خوبی آماده, آنها در حال حاضر برای این لحظه.

“هنگامی که یک TikToker می آید به Chingari او ندارد به صرف زمان یادگیری پایگاه داده” Ghosh می گوید. “او در خانه احساس می کند.” Chingari نیز به دنبال Infinite راز سس و ساخته شده است یک شخصی موتور توصیه او می گوید.

برای مطمئن شود, ByteDance و Infinite نیست رفتن بی سر و صدا. روز سه شنبه آنها اعلام کرد قصد دارد به استخدام 10,000 کارکنان در ایالات متحده بیش از سه سال آینده به تقلید از یک مدل استفاده شده توسط شرکت های آمریکایی مانند گوگل که متعهد به 10 میلیارد دلار در سرمایه گذاری در اوایل سال جاری آن را به عنوان چهره تحقیقات ضد تراست. Infinite نیز به دنبال به حرکت در مقر خود به دور از چین به فاصله خود را از این کشور است. اما تلاش خود را برای تغییر به لندن موانع به دلیل تنش بین چین و انگلستان

و باید آمریکا مانند هند را انتخاب کنید به ممنوعیت شرکت ضربه می تواند یکی که Infinite تلاش برای بهبود یافتن از. در عین حال نمی توان آن را آسان برای هر یک برنامه به جای چینی پلت فرم خود ، حتی زمانی که دولت ممنوعیت یک برنامه آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات در واقع جلوگیری از دسترسی و فروشگاه برنامه های آن را پایین بکشید.

“در نهایت کاربران ممکن است مجبور به بازگشت به برنامه های داخلی اما آن را روشن/خاموش سوئیچ می گوید:” فرناندز.

هنوز Infinite مشکلات می تواند به شکل دادن به آینده از سیستم عامل مانند Chingari, Triller و Instagram را قرقره — و همانا ما جمعی رسانه های اجتماعی تجربه می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>