“اتاق آرام” برنده جایزه ملی برای آموزش و پرورش گزارش

در روز سه شنبه آموزش و پرورش کانون نویسندگان اعلام کرد که “اتاق آرام” سری همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون برنده جایزه ملی برای آموزش و پرورش گزارش در این دسته از خدمات عمومی گزارش در بزرگ-کارکنان اتاق خبر. جوایز تشخیص اهمیت گزارش دهی بسیار عالی و داستان سرایی به عنوان سنگ بنای دموکراسی و آموزش و پرورش.

این تحقیقات توسط ProPublica ایلینوی خبرنگار Jodi S. Cohen این تریبون جنیفر اسمیت ریچاردز و سابق ProPublica, ایلینوی, همکار Lakeidra Chavis نشان داد چگونه ایلینوی مدارس اغلب قرار دادن کودکان در استارک “جدا شده ایست” فضاهای یا جسمی مهار آنها به دلایلی که نقض قانون دولت است. انزوا و فیزیکی خویشتن داری از کودکان در ایالت ایلینوی قرار است به اتفاق می افتد فقط در شرایط محدود و تنها به دلایل ایمنی. دولت و مقامات آموزش و پرورش از آنها موفق به نظارت بر استفاده از این شیوه است که می تواند تحمیل تروما و آسیب و پدر و مادر اغلب گفته می شود کمی در مورد آنچه اتفاق می افتد را به فرزندان خود.

این سری باعث ایلینویز’ فرماندار و آموزش و پرورش دولت افغانستان متعهد به فراگیر تغییر ابتدا با اورژانس محدودیت. مقامات دولتی ممنوع قفل انزوا بلافاصله قرار داده و محدودیت های جدید در مدارس استفاده از محدودیت فیزیکی از جمله ممنوعیت مستعد داری. برای اولین بار ایلینوی نیز نظارت بر خویشتن داری و فاصله با مدارس نیاز به اطلاع مقامات دولتی در عرض 48 ساعت با استفاده از اندازه گیری. دولت همچنین اعلام کرد قصد دارد به سرمایه گذاری $7.5 میلیون دلار در طول سه سال آینده به آموزش ایلینوی مربیان در راه مثبت به کار با دانش آموزان است.

این “اتاق آرام” سری انتخاب شد در میان بیش از 400 مدخل مستقل و قضاوت 90 فعلی و سابق سردبیران و خبرنگاران.

“خیره کننده و دلخراش سری از داستان های جامع تجزیه و تحلیل داده ها نوشتن روشن و تصاویری که نیروی خوانندگان برای مقابله با درد و رنج این کودکان از طریق” یک جایزه قاضی گفت. “این سری فراهم می کند بسیار زیاد و تقریبا فوری خدمات عمومی برای رفاه کودکان در آمریکا و کشورهای دیگر است.”

دیدن یک لیست از تمام برندگان این جایزه ملی برای آموزش گزارش گیری در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im