“اتاق آرام” فینالیست برای جایزه ملی برای آموزش و پرورش گزارش

آموزش و پرورش کانون نویسندگان پنج شنبه اعلام کرد که ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون در حال فینالیست برای جایزه ملی برای آموزش و پرورش گزارش در این دسته از خدمات عمومی. اخبار سازمان های به رسمیت شناخته شد برای “اتاق آرام” یک سری مشترک است که نشان داد چگونه ایلینوی مدارس اغلب قرار دادن کودکان در استارک “جدا شده ایست” یا فضاهای فیزیکی محدود آنها به دلایلی که نقض قانون دولت است.

انزوا و فیزیکی خویشتن داری از کودکان در ایالت ایلینوی قرار است به اتفاق می افتد فقط در شرایط محدود و تنها به دلایل ایمنی. دولت و مقامات آموزش و پرورش از آنها موفق به نظارت بر استفاده از این شیوه است که می تواند تحمیل تروما و آسیب و پدر و مادر اغلب گفته می شود کمی در مورد آنچه اتفاق می افتد را به فرزندان خود.

ProPublica ایلینوی خبرنگار Jodi S. Cohen, جنیفر اسمیت ریچاردز از تریبون و ProPublica, ایلینوی, گزارش همکار Lakeidra Chavis انجام تحقیقات به استفاده از آن, بررسی ده ها هزار نفر از مدرسه گزارش حادثه و ایجاد اولین پایگاه داده که شامل 35,000 حوادث. این یافته ها ثابت تکان دهنده است. کودکان فرستاده شد به انزوا پس از امتناع از انجام classwork یا پرتاب Legos. مدرسه کارمندان استفاده می شود جدا شده ایست از نا امیدی و یا به عنوان مجازات است. خطرناک جسمی محدودیت در استخدام شدند بدون دلایل کافی و یا آموزش. اسناد و مصاحبه های ارائه شده نادر نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در این برخورد با کودکان التماس برای رحمت و گریه کردن برای پدر و مادر.

این سری باعث ایلینویز’ فرماندار و آموزش و پرورش دولت افغانستان متعهد به فراگیر تغییر ابتدا با اورژانس محدودیت. هیئت دولت به آموزش و پرورش ممنوع قفل انزوا بلافاصله قرار داده و محدودیت های جدید در مدارس استفاده از فیزیکی داری. ایلینوی در حال حاضر نظارت بر خویشتن داری و فاصله با مدارس نیاز به اطلاع مقامات دولتی در عرض 48 ساعت با استفاده از این اقدامات است. هیئت دولت همچنین اعلام کرد قصد دارد به سرمایه گذاری $7.5 میلیون دلار در طول سه سال آینده به آموزش ایلینوی مربیان در راه مثبت به کار با دانش آموزان است.

دیدن یک لیست از تمام فینالیست برای جایزه ملی برای آموزش و پرورش گزارش اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>