صاحب نظران نوشت: برنی نامزدی. در آیووا و نیوهمشایر او اثبات آنها اشتباه است.

Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders, I-Vt., speaks at a campaign rally Saturday, Feb. 1, 2020, in Cedar Rapids, Iowa. (AP Photo/John Locher)

سناتور. برنی ساندرز صحبت می کند در یک کمپین تجمع در Cedar Rapids, Iowa, on Feb. 1 در سال 2020 است.

عکس: جان Locher/AP

خداحافظی جو بایدن.

برنی ساندرز در حال حاضر بی چون و چرای حزب سوسیالیست در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

هفته گذشته در آیووا قفقاز Sanders, برنده رای مردمی با حذف حاشیه در هر دو دور اول و دوم.

روز دوشنبه او در زمان سرب در ملی کلمبیا کلمبیا دانشگاه, نظرسنجی برای اولین بار در سال 2020 دموکراتیک مسابقه.

و دیروز در نیوهمشایر ساندرز برنده با یک پیروزی باریک بیش از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg. بایدن آمد و در پنجم.

چه یک سال تفاوت می کند. زمانی که او خود را راه اندازی دوم انتخابات ریاست جمهوری در فوریه 2019 مستقل سناتور ورمونت بود و تمسخر و نوشته شده توسط خیلی از دانشمند کلاس. به واشنگتن پست هنری اولسن او را به نام “یک ضربه تعجب” و اضافه کرد: “پس از چند کنسرت که جذب همیشه بیشتر “انتخابی” مخاطبان او به احتمال زیاد افت و بازنشسته و نفوذ او سپرده به تاریخ است.” (دوشنبه شب عظیم 7,500 مردم تبدیل به یک ساندرز تجمع با عنوان با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز همچنین گروه راک سکته مغزی در دورهام, New Hampshire.)

در توییتر اولسن همکار ارسال مقاله نویس جنیفر روبین توصیف ساندرز به عنوان “روز گذشته اخبار” و پیشنهاد او را “رقابت سختی برای جوانان رای” از Beto o’rourke. (O’rourke ترک نژاد در ماه نوامبر در حالی که ساندرز برنده تقریبا نیمی از 17-29 ساله در آیووا و بیشتر رای دهندگان جوان در نیوهمپشایر از “همه نامزدهای دیگر ترکیب شده است.”)

در عین حال یکی دیگر از پست مقاله نویس David Von Drehleنوشت: چگونه ساندرز را در پیدا کردن “که لحظه ای خود را از بین رفته است, دستور کار خود جذب بیشتر محتمل نامزد آینده اش را پشت سر گذاشت.”

پس از آن وجود دارد MSNBC میزبان کریس ماتیوزکه ادعا بهداشت ، الیزابت وارن خواهد “ضربه برنی خیلی زود. برنی خواهد خود را از دست دادن رای به او.” (Warren, برای ثبت در آمد سوم در آیووا و چهارم در نیوهمپشایر.)

MSNBC سیاسی مشارکت کننده Jason Johnson رفت و حتی بیشتر: “من برنی ساندرز راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود و در ماه اوت متوجه او نخواهد بود در پنج در آیووا و رها کردن.”

آیا آنها هرگز یاد بگیرند ؟ دوم ریاست جمهوری چرخه در یک ردیف صاحب نظران سیاسی مجبور به خوردن کلاغ. در طول ریاست جمهوری سال 2016 میلادی سابق اوباما استراتژیست دیوید اکسلراد اخراج ساندرز به عنوان نامزد با آنها دموکراتیک رای دهندگان تنها “لاس زدن” و یا “پرت کردن” ، این سناتور ورمونت در ادامه به پیروزی 13 میلیون رای و 23 متحده است.

چهار سال بعد ساندرز آمده است از پشت به تسلط بر دو مسابقات از سال 2020 دموکراتیک مسابقه. در آیووا او اعلام پیروزی در حالی که خواستار جزئی recanvass از هرج و مرج و نتایج. به یاد داشته باشید: طی چهار دهه گذشته هیچ نامزد برنده در هر دو آیووا و نیوهمپشایر و پس از آن موفق به پیروزی نامزدی.

ساندرز ضرب و شتم Buttigieg تنها با یک حاشیه باریک در نیوهمپشایر – به خصوص نسبت به او 22-نقطه پیروزی بیش از هیلاری کلینتون در گرانیت دولت در سال 2016. در عین حال یک پیروزی یک پیروزی به ویژه در شلوغ 2020 زمینه و تنها سوسیالیستی و دموکراتیک در این مسابقه در حال حاضر آنچه که نیویورک تایمز به درستی به نام “که باارزش ترین و مبهم دارایی: حرکت است.” تا بعدی هستند نوادا قفقاز در فوریه 22, که در آن تنها یک واحد در صد نقطه از هم جدا بایدن از Sanders. در کارولینای جنوبی می رود که به پای صندوق های رای در فوریه 29 و جایی که بایدن پس از رهبری عظیم 31 امتیازSanders تنگ است معاون سابق رئیس جمهور منجر به 8 امتیاز در آخرین Zogby تجزیه و تحلیل نظرسنجی.

بایدن اگر چه در سقوط آزاد: شرم آور چهارم در آیووا تحقیر آمیز پنجم در نیوهمپشایر. بازگشت در ماه دسامبر من استدلال در CNN که رسانه های جریان اصلی سازمان بودند نادیده گرفتن این احتمال که ساندرز می تواند برنده سه از چهار متحده است. در واقع او در حال حاضر می تواند در نهایت برنده تمام چهار نفر از آنها.

جای تعجب نیست که حزب دموکرات نخبگان هستند وحشت. ما شنیدن همان خسته استدلال در مورد ساندرز فاقد “electability.” این استدلال به راحتی چشم پوشی از این واقعیت است که ساندرز ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر رای گیری; که سناتور ورمونت است که محبوب ترین عضو سنا; و این خود اعلام کرد سوسیالیستی هر دو بالاترین “خالص favorability امتیاز” در میان رای دهندگان دموکرات و همچنین مشتاق ترین پایگاه.

به علاوه تنها راه برای تست “electability” است که از طریق واقعی انتخابات و تا کنون ساندرز است که دو به دو.

آیووا و نیوهمشایر, چند, نیست, تنها پیروزی برای سناتور ورمونت; آنها همچنین پیروزی برای ساندرز را امضا مسئله مدیکر برای همه است. پرسید: در هفته گذشته در یک ورودی نظرسنجی چگونه آنها احساس خود را در مورد “جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه” 57 درصد از آیووا حزبی را برانگیخت گفت: آنها با حمایت از آن در حالی که تنها 38 درصد مخالف بودند.

در نیوهمشایر در شنبه دوباره تقریبا شش در 10 رای دهندگان گفت: آنها پشتیبانی خدمات درمانی برای تمام سیستم در طول زمان بیمه خصوصی سیستم با توجه به خروج زود هنگام نظرسنجی.

دوباره صاحب نظران و prognosticators در اشتباه بودند. “آیووا دموکرات ها نگران ‘مدیکر برای همه” لطمه می زند و کلیدی صنعت” خواندن این تیتر در آسوشیتد پرس در ماه دسامبر. “در آیووا تک پرداخت کننده ‘مدیکر برای همه’ از دست می دهد و زمین” اعلام فوربس در ماه اوت است. “مدیکر برای همه نیست که محبوب – حتی در میان دموکرات” اعلام کرد megyn kelly را Nate نقره ای یک ماه قبل است.

“ما شنیده ام زیادی در مورد چگونه BernieSanders است تا شدید خارج-از-touch’ با دموکرات رای دهندگان” مشاهده CNN نویسندگان کیرستن قدرت در سه شنبه شب. “که در واقع درست است.”

پیام از آیووا و نیوهمپشایر روشن است. این یک اشتباه بزرگ برای نوشتن هر دو برنی ساندرز و شماره 1 سیاست پیشنهاد. بنابراین رفتن به جلو خواهد منتقدان را که همان اشتباه دوباره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>