پروتکل پس از همه گیر Sex Parties

چرا شما باید مراقبت از

چرا که هیچ چیز را فروکش کردن نیاز به همسر است.

در اعتراض به مشکلات

یوجین آقا: ایده فیلم در حال حاضر به نظر می رسد ، من نمی گویم شما دیوانه برای نوشتن در مورد آن, اما آیا شما احساس می کنید حتی کوچکترین ذره گناه برای صحبت گه در حالی که مردم در حال مرگ هستند ؟ من سعی می کنم به یک حرکت تند و سریع; من فقط می خواهم یک پاسخ واقعی. — سرگرم کننده و سرگرم کننده است اما …

عزیز FIF لب به لب: می توان بسیاری از چیزها و اگر شما شده است خواندن این ستون شما می توانید آن را اغلب است. جنسیت می تواند فقط جنس و یا می توان آن را تئاتر یا درمان و یا در برخی موارد اعتراض. اعضای جامعه تجاوز دیده ترین دقیقه جنبه های شیوه ای که در آن زندگی می کنند و عشق جدا در انجمن های عمومی برای بخشی بهتر از قرن 20 در یک مکالمه است که هنوز هم به مراتب بیش از.

بنابراین صحبت کردن در مورد رابطه جنسی مانند آن را depoliticized و نه ارزش بحث جدی سیاسی است که به نظر من کاملا درست نیست.

که می شود گفت, من می توانید نقطه خود را ببینید که به قول این است: چگونه می توان افراد علاقه در یک لحظه فیزیکی انتشار یا بیان چنین ایستادن در برابر وجودی منافع مردم ؟

که من می خواهم پاسخ که وجود دارد هیچ چیز بیشتر از حد وجودی از بیان جنسی.

علاوه بر این مردم باید در ادامه رابطه جنسی در برخی از وخیم ترین زمان در تاریخ بشر است. چگونه من می دانم ؟ شما در حال خواندن آنچه که من نوشتن درست است ؟ است که می گویند شما زنده هستید به خواندن آنچه که من که هستم هم زنده هستم. کسی تا به حال به پیچ را که اتفاق می افتد. بسیاری از دیگران. از طریق جنگ و قحطی و سیل و همه شیوه ای از بدبختی است.

این دقیقا چگونه ما در نگه داشتن نگه دارید. با تشکر برای نوشتن.

امن ترین نوع ،

یوجین آقا: من بخشی از یک گروه و ما به آرامی باز دوباره — از شما دعوت به شرکت در هر یک از بازگشت ما رویدادهای اگر شما علاقه مند هستید. به عنوان آن را نیز یک کسب و کار ما در حال پیوستن به پست-همه گیر COVID-19 پروتکل پس از انتقال نباید یکی از نگرانی های خود را. من می توانید به اشتراک گذاری این پروتکل با شما و شاید شما می توانید به اشتراک گذاری آنها را با خوانندگان خود را? — کلی

عزیز کلی قهرمانان: در حالی که من می خوردن آجیل پس زدن دهنه اسب من احتمالا باید نه خوردن آجیل پس زدن دهنه اسب حتی اگر پس زدن دهنه اسب مهره تولید کنندگان نمی به طور خاص منع مصرف آجیل پس زدن دهنه اسب توسط آقای Eugene H. Robinson. بنابراین در حالی که من تحسین تعهد خود را به جامد شیوه های کسب و کار و مشارکت مدنی, من به جست و خیز اول خود را از چند طرف به عقب. با تشکر از سئوال ،

شما به اندازه کافی رهنمودهای خود را بتراشیم تا حدودی نزدیک به آنچه در شهر نیویورک یکی از مکان های سخت ترین ضربه از ویروس است که مشاوره به طور خاص با در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه شما می توانید لذت بردن از رابطه جنسی امن تر و کاهش خطر گسترش COVID-19. نیویورک وزارت بهداشت می گوید: بله; اما آن را متفاوت از شما در مورد جمعیت:

“اگر دو شرکت از سه (یا بیشتر) است که قطعا یک جمعیت. اجتماعات بزرگ از هر نوع امن نیست در طول COVID-19. تماس نزدیک با چند نفر باید اجتناب شود.”

اگر شما کاملا نمی تواند به توقف خود را, اگر چه, نیویورک, وزارت بهداشت توصیه می کند “صورت پوشش یا ماسک. شاید آن چیزی که شما شاید نه اما در طول COVID-19 پوشیدن صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان خود را یک راه خوب برای اضافه کردن یک لایه از حفاظت در هنگام رابطه جنسی. تنفس سنگین و نفس نفس می تواند گسترش ویروس بیشتر است.” اما قدرت همچنان “آن را کمی گره خورده. خلاق با پوزیشن های جنسی و فیزیکی موانع مانند دیوار که اجازه می دهد تا تماس جنسی در حالی که جلوگیری از نزدیک و چهره به چهره تماس بگیرید.”

که برای تلفن های موبایل مورد علاقه به عنوان گرفتن مشاوره جنسی از پدر خود. امکان پذیر اگر باشگاه خود را مجهز به Lucite جعبه با سوراخ هایی در آنها superaggressive سیستم تهویه مطبوع و ماسک و بیش از دو نفر مجاز در یک جعبه در یک زمان شما می توانید زمان زیادی است. موفق باشید در تلاش است.

ساخت انجمن کمتر Problematical

یوجین آقا: آیا شما دیدید که آنها در حال رفتن برای جلوگیری از تماس, پورنو نژادهای? افکار ؟ — کریس

عزیز عبور: من را ببینید و در حالی که من معمولا کمی زمان برای چیزهایی که به نظر می رسد صرفا نمادین این یکی به نوبه خود از وقایع انتظار نداشتم از یک میلیارد دلار در صنعت است که به نظر می رسید برای اجرا از شگفتی است. در همه انصاف آن را فقط یک شرکت است که در حال رفتن به انجام این کار, اما من آن را یک پاسخ قانع کننده به جورج فلوید تظاهرات و زندگی ماده تظاهرات در شهرهای ما و در صنایع در شهرستانها ما.

ستاره پورنو سیاه و سفید معمولا نمی شکایت در مورد ستاره پورنو سیاه و سفید, اما زمانی که آنها را به عنوان آنها به تازگی در یک قطعه سابق ستاره فیلم برف آنها اجازه پرواز. در مورد پرداخت و بیسار انت درمان آنها را دریافت کرده ام در دست یک صنعت است که نیازهای آنها وجود داشته باشد.

یک بحث است که باید تا به حال از یک کار چشم انداز به تنهایی برای اطمینان حاصل کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>