زندان ساخته شده بود به نگه دارید تا 1500 زندانیان. آن را به حال بیش از 2000 Coronavirus موارد است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Jason Thompson دراز بیدار در خوابگاه, تخت, در, Marion, موسسه تادیبی در مرکزی اوهایو تثبيت شده با درد, گوش دادن به تلفن های موبایل از “هک و gurgling” به عنوان رمان coronavirus گذشت از سفری به سفری مثل یک بازی “بیمار سیب زمینی داغ” او نوشت: در Facebook post.

تامپسون در زندگی, Marion, خوابگاه برای معلولان و زندانیان در محل وی به Marketplace در یک تماس تلفنی به عنوان زندان را “مردمی خانه” — که در آن 199 زندانیان بسیاری ضعیف و در برخی از صندلی چرخدار بودند جدا شده در یک فضای طراحی شده برای 170. به عنوان گسترش بیماری در میان تختخواب فاصله 3 یا 4 پا از هم جدا تامپسون گفت: او می تواند بستری زندانیان با تمام عیار علائم و دیگران “در مراحل مختلف از بازیابی. در حالی که بقیه از ما هستند و به ندرت 6 فوت دور از هر کس دیگری بیمار یا نه.”

“زندان طراحی شده است برای اجتماعی فاصله,” گفت: تامپسون که در خدمت عملا زندگی جمله (او اول آزادی مشروط شنوایی در خواهد آمد 2087) برای تشدید قتل و آدم ربایی است. “که نه سیستم گسل. آن است که هنوز در زندان گسل. آن را نمی توانست طراحی شده با چشم انداز از یک روز نیاز به فاصله اجتماعی برای 6 فوت است. … آن را فشرده به عنوان بسیاری از ما در اینجا به عنوان آن می تواند.”

در سراسر کشور, Marion, رتبه بندی به عنوان بزرگترین ثبت coronavirus شیوع هر یک موسسه آمریکایی در نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل. سه نفر دیگر از زندان های دیگری از جمله بسته بندی شده در اسکوشیا, شهرستان اوهایو بودند در بالا پنج. پنجم است Smithfield گوشت خوک پردازش گیاه در Sioux Falls, South Dakota.

با ترس است که موج دوم از عفونت خواهد فوران در سقوط برخی دولت اصلاحات مقامات تحقق coronavirus است تا آنها را وادار به مقابله با مشکل ازدحام بیش از حد زندان. آنها با توجه به نحوه رسیدن به اجتماعی فاصله در فضاهای محدود که در آن زندانیان قادر به انجام تنها چیزی که ثابت شده است موثر در توقف گسترش ویروسی.

ایالت ها و دولت فدرال در پاسخ به اولیه شروع coronavirus با انتشار برخی از فرد زندانی که به ویژه آسیب پذیر اگر چه ProPublica یافت فدرال بخشنامه شد تضعیف مخفی اداره زندانها ارشاد محدود کردن آزادی های اولیه. اما حتی زمانی که آن را شبیه موج اول از coronavirus بود فروکش خارج از دیوارهای زندان, موارد, در زندان ها و زندان نگه داشته نوردی. یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد 68 درصد افزایش در زندان و حبس در موارد ممکن.

در نور از این کارشناسان می رویم بیشتر از تماس به صورت مورد به مورد انتشار تصدیق کرد که زندانها به سادگی باید برای نگه داشتن تعداد کمتری از مردم به طور کلی. پنسیلوانیا اصلاحات وزیر جان Wetzel گفت ProPublica که او انتظار دارد دولت خود را به ترکیب نیاز به اجتماعی فاصله به تعریف خود از آنچه که یک مرکز قابل قبول عامل ظرفیت است. ماندن در زیر ظرفیت های جدید محدودیت نیاز به زندان جمعیت کاهش می یابد.

“هنگامی که شما در این نگاه عینی شما باید برای کاهش جمعیت” گفت: Wetzel. “از آنجا که آن را واقع بینانه می گویند برای 12 ماه آینده کل سیستم در پنسیلوانیا در حال رفتن به قفل شده است به طوری که ما می تواند به کاهش گسترش یافته است.”

کاهش جمعیت ثابت کرده است چالش برانگیز در ایالات اوهایو که در آن کلی جمعیت زندانیان کاهش یافته است در حالی که این تعداد زندانی در مریون افزایش یافته است. وقتی اوهایو خطاب ازدحام زندانیان زن با تبدیل حداقل-نیروهای امنیتی زندان به یک دوم زنان, زندان, برخی از آواره مردان فرستاده شد به ماریون به جای آن; همان چیزی که اتفاق افتاده است زمانی که دولت بسته یک حداقل امنیت زندان برای هزینه دلایل در سال 2018 است. بلندی بحران مالی در کشورهای در سراسر کشور تشدید فشار برای کاهش بیشتر بودجه زندان و تلاش بیشتر برای ساخت زندان در انتظار هستند.

اوهایو است کنار گذاشته قصد دارد به بازسازی overstuffed Pickaway تادیبی موسسه (سایت دومین ثبت شیوع کروناویروس در زمان تجزیه و تحلیل) و هیچ زمان قصد دارد به طور دائم آدرس ازدحام بیش از حد در مریون.

اوهایو وزارت احیا و اصلاح است و در دفاع از رویکرد خود به شیوع کروناویروس و پاسخ چند سوال از Marketplace مورد خاص اتهامات از زندانیان. در موضوع ازدحام بیش از حد در کل سخنگوی JoEllen اسمیت گفت: “چالش هر تادیبی آژانس است به نگه دارید تا با خواسته های دادگاه ها و سیستم عدالت کیفری. فضای تخصیص بوده است و همیشه خواهد بود یک چالش برای هر تادیبی سیستم در سراسر کشور است.”


زندان های پر ازدحام چیز جدیدی نیست. اما در حالی که اوهایو کلی جمعیت زندان است و کمترین آن شده است و از سال 2006 به دلیل متوسط عدالت کیفری و صدور حکم اصلاحات ماریون اعداد بزرگ شده اند بیش از دهه گذشته از 2,300 در مارس 2010 به 2,538 فتح کند گرفته شد در پایان ماه مارس سال 2020 با توجه به گزارش های رسمی.

اوهایو متوقف گزارش ظرفیت برآورد آن زندانها به وزارت دادگستری ایالات متحده در سال 2015 اما یک بازرسی که در آن سال نشان داد ماریون نزدیک به دو برابر آن ظرفیت رسمی. بیشتر ارقام نشان می دهد ماریون در 153 درصد از این ظرفیت در پایان ماه مارس در آستانه coronavirus ورود. این ODRC را اسمیت گفت ProPublica که اوهایو دیگر استفاده می شود که ظرفیت و اندازه گیری به دلیل “طراحی یک مرکز 60 سال پیش است و نه معنی دار امروز با توجه به ماهیت در حال تغییر جمعیت.”

همان پویا, بازی های برگزار شده است در کشورهای دیگر. سی و دو کشور کاهش می یابد خود را در زندان ظرفیت از سال 2011 تا 2018 با توجه به Marketplace تجزیه و تحلیل اطلاعات فدرال. زندان در 21 از این کشورها شد, در شبکه شلوغ تر به عنوان یک نتیجه. هجده متحده است که تا به حال بسته زندان بودند یا در بالای 100% از خود باقی مانده امکانات’ ظرفیت رسمی تخمین می زند. (اوهایو شمارش نیست در این تجزیه و تحلیل. این یکی از دو کشور همراه با کانکتیکات که گزارش هر گونه ظرفیت اعداد به دولت فدرال است. این ODRC را اسمیت گفت ProPublica که اوهایو متوقف محاسبه ظرفیت به دلیل “وجود دارد و دیگر یک استاندارد ملی است.”)

زندانیان در آن overstuffed زندان شد کيندلينگ در coronavirus آتش.

“تنها چیزی که ما پیدا کرده اند که با این نسخهها کار در حال حاضر در حالی که ما اصلا مناسب درمان و ما لازم نیست که یک واکسن اجتماعی فاصله” گفت: Brie ویلیامز مدیر عدالت کیفری & برنامه سلامت در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “و به منظور انجام این کار, شما باید قادر به دریافت این فاصله فیزیکی بین مردم به آن اتفاق می افتد.”

زمان ماریون انجام تست توده در اواخر ماه آوریل دولت گزارش داد که بیش از 2000 زندانی — حدود 80 درصد از جمعیت بود قرارداد این ویروس. مقامات زندان به این نتیجه رسیدند که آن را آسان تر برای منزوی آلوده زندانیان با نگه داشتن آنها را در خود اختصاص داده خوابگاه و cellblocks و در حال حرکت چند سالم زندانیان به سالن ورزش.

گوش دادن به جاناتان سفید

در تلاطم از ماریون تادیبی موسسه شیوع کروناویروس در اواخر ماه آوریل جاناتان سفید صحبت می کرد به ProPublica از یک cellblock کامل آلوده زندانیان از جمله سفید خود را.

بازی صوتی

ماریون را بالا عفونت رای دادن خشم اهل بیت Jonathan سفید خود توصیف “اخبار جستوجوی” که در زمان استفاده از این زندان موقت علاوه بر این از سی ان ان و فاکس نیوز به تلویزیون گزینه های خود را به آموزش در مورد ویروس حتی به عنوان او بهبود از آن است.

اوهایو ثبت 76 زندان coronavirus مرگ و میر در تاریخ 12 ژوئن از جمله 35 در Pickaway و 13 در مریون. هر دو امکانات به سر می برند. Pickaway مانند Marion که بیش از 50 درصد بالاتر از آخرین ضبط شده برآورد ظرفیت همانطور که از پایان ماه مارس.

تامپسون گفت: او تنها یک حس مبهم از آنچه اتفاق می افتد در اطراف او به عنوان بدحال بودند carted و زندانیان در اطراف نقل مکان کرد به عنوان نتایج آزمون آمد.

هنگامی که یک ماریون گارد درگذشت coronavirus — اول مرگ و میر در هر گارد و یا اهل بیت در دولت — در آوریل 8, او شنیده ها از دوست دختر خود را در یک تماس تلفنی. “یک هفته یا بیشتر بعد,” او گفت: “آنها تا به حال یک لحظه سکوت برای عبور خود را.”

گوش دادن به جیسون تامپسون

Jason Thompson توصیف به Marketplace چگونه او و دیگر زندانیان در حال گرفتن اخبار در مورد خود coronavirus شیوع بیماری از خارج از زندان است.

بازی صوتی

تامپسون خود را در ابتدا گفت: او می خواهم آزمایش منفی; او صرف دو شب در ورزشگاه, که در آن او گفت: تختخواب تاشو شد در واقع فاصله 6 فوت از هم جدا. سپس او و برخی دیگر از زندانیان گفته شد وجود یک اشتباه بوده است — آنها آلوده بودند و تا به حال به حرکت بازگشت به اصلی خود خوابگاه و cellblocks.

برگشت ویران تامپسون گفت که ProPublica او می خواهم صرف سال تلاش برای گرفتن بیش از یک reflexive بی اعتمادی از زندان و یا مقامات پزشکی. “من شرمنده هستم,” او نوشت: در مارس Facebook پست “به اعتراف به داشتن افکار خودکشی.”


در اکثر ایالت ها وجود دارد را به طور رسمی هیچ چیز مانند یک زندان به سر می برند آنجا که وجود دارد هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از مردم قرار داده می شود در یک مرکز.

اداره فدرال دادگستری آمار DOJ بازو است که جمع آوری دولت عدالت کیفری داده است سه متریک برای اندازه گیری ظرفیت زندان. در عمل همه این ارزیابی ذهنی ساخته شده توسط یک دولت مقامات زندان. حتی بسیاری از سیستم زندان هستند و یا در بیش از 100 درصد گزارش شده ظرفیت.

زمانی که دولت بودجه بحران رسید, به عنوان آنها در طول 2008-09 رکود بزرگ آنها می تواند زندان یا نه زندان خود مردم است که در واقع کاهش است. و بسته شدن یک زندان است سریعتر و کمتر بحث برانگیز از گذراندن یک لایحه به کوتاه شدن آینده احکام زندان (یا ارائه خوب-اعتبارات زمان کنونی زندانیان) به امید کاهش حبس پایین جاده. یک سال 2016 برامدگی لبه طبقات سنگ مطالعه نشان داد که 31 متحده در حال بسته زندان بین سال های 2007 و 2012 به دلیل محدودیت های بودجه.

رایج ترین پاسخ به بودجه بحران برامدگی لبه طبقات سنگ یافت شد بسته شدن امکانات و سپس قراردادن بیشتر زندانیان به آنهایی که باقی مانده. از سال 2004 میشیگان برای مثال بسته زندانها برگزار شد که بیش از 15000 تخت در حالی که با اضافه کردن حدود 5000 تخت به امکانات آن را باز نگه داشته. (کریس Gautz یک سخنگوی میشیگان وزارت اصلاحات گفت: Marketplace که از سال 2010 تمام زندان تعطیل شده اند جبران کاهش جمعیت اهل بیت.)

در ایالات اوهایو که در آن حبس نرخ هنوز هم در حال رشد در اواخر 2000s اضافه کردن تخت متوقف نیاز به زندان آمد اما در هزینه. “ازدحام می دهد دولت منحرف معامله” پس از آن مدیر از اوهایو صدور حکم کمیسیون نوشت: در سال 2011 گزارش. “فوق العاده زندانیان اضافه نسبتا کمی به مجموع هزینه های. اضافه کردن زندانیان در بیش از ظرفیت سیستم تنها در مورد هزینه $16/بعد در غذا و لباس و مراقبت های پزشکی.” تنظیم برای تورم ODRC گزارش تحليل ProPublica نشان می دهد که در هر روز هزینه به خانه یک زندانی در یک زندان اوهایو کاهش یافته است از $90.55 (2019 دلار) در سال 2005 به $80.68 در سال 2019.

حکم دادگاه عالی در سال 2011 — در همان سال که اوهایو مقننه با تصویب قانون اصلاحات بسته — قرار بود به علامت گذاری نقطه عطفی برای زندان ازدحام بیش از حد. که در ماه ژوئن دادگاه را تایید کرد دادگاه بدوی حکم که در زندان های پر ازدحام در کالیفرنیا نقض قانون اساسی ممنوعیت “بی رحمانه و غیر معمول است.” طرفداران امید حاکم خواهد فشار کشورهای دیگر به کاهش خود را در زندان جمعیت و یا تشویق قضات به آزادی زندانیان اگر شرایط بیش از حد فاحش.

اما اصلاحات قانونی نیست همیشه به طور قابل توجهی کاهش جمعیت زندان. در اوهایو در آن زمان چهار سال حبس برای اعداد به کاهش است. به عنوان زندان با نزدیک شدن 130 درصد از ظرفیت در سال 2016 — سطح که در آن کارشناسان معتقدند ازدحام بیش از حد تبدیل به یک مشکل فوری — اوهایو هنوز هم کاهش یافته و به ساخت جدید زندان یا آزادی زندانیان. در سال 2018 یک بار حبس کرده بود و لبه پایین آن بسته 800 تخت حداقل امنیت زندان در جنوب شرقی اوهایو و مجبور دیگر حداقل امنیت زندانها مانند ماریون برای جذب بیشتر زندانیان.


در طول زندان-رونق ساخت و ساز از 1980s و 1990s بسیاری متحده منتقل شده از سلول های انفرادی به خوابگاه فضاهای. خوابگاه ارائه “ارزان ترین راه برای انبار مردم” گفت: Joanna Carns رئیس سابق اوهایو تادیبی موسسات بازرسی کمیته. Carns استعفا از اوهایو پست در سال 2016 تحت فشار از قوه مقننه است که انتقاد او را برای فراتر رفتن از او دستور بازرسی فردی زندانها با تجزیه و تحلیل ایالت مسائل مانند ازدحام بیش از حد. او در حال حاضر رهبری اصلاحات ombuds برای دولت واشنگتن.

آمریکا تادیبی Association, زندان تأیید بدن سعی در دلسرد کردن خوابگاه مسکن 30 سال پیش تاکید بر این که “تعداد زندانیان rooming هم باید نگه داشته شود به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.” اما “دلار و سنت” منطق خوابگاه به عنوان Carns قرار داده و آن را بیش از حد جذاب است.

انطباق با ACA استاندارد به طور کلی به زندان ایالتی مقامات برخی از حفاظت در هشتم متمم پرونده های حقوقی از زندانیان ادعا زندان در شرایط “بی رحمانه و غیر معمول است.” اما حتی در سال 2011 دادگاه عالی اعلام کالیفرنیا ازدحام هشتم متمم نقض بر آن عزم و اراده در مسئولان زندان’ ظرفیت برآورد نه فضای شخصی.

با کمی فشار به محافظت از زندانيان فضا حتی ACA در طول سال کاهش یافته است توصیه می شود آن مربع برای هر زندانی در سلول های برگزاری چندین زندانی از 50 فوت مربع در سال 1984 به 25 فوت مربع در سال 2012.

“هیچ کس در حال رفتن به شما اجازه ساخت بیش از حداقل استاندارد مورد نیاز” گفت: اندرو Cupples معمار با DLR گروه از زندان طراحی و مشاوره شرکت.

طرفداران استدلال کرده اند برای سال های سال است که زندان های پر ازدحام را تهدید زندانی سلامت. این بود که هسته اصلی استدلال در سال 2011 تصمیم دیوان عالی کشور در مورد کالیفرنیا: که دولت نمی تواند به اندازه کافی ارائه مراقبت های بهداشتی در زندان با دو برابر بسیاری از زندانیان که قرار بود آن را به. و کارشناسان مدتها پیش آموخته است که کنترل بیماری شیوع بیماری در زندان است و شرط لازم برای کنترل آنها را در جای دیگر.

“یک منبع عفونت HIV در زندانها و زندان. و ما واقعا قادر به کنترل این بیماری همه گیر در ایالات متحده تا زمانی که مردم شروع به تمرکز توجه خود را بر گرفتن کنترل این بیماری همه گیر در داخل زندان ها و زندان,” ویلیامز از UCSF گفت ProPublica. “همان هپاتيت C همان سل.”

زندان معماران فرض کنیم که کادر پزشکی می تواند در درمان هر بیماری عفونی است که می شود در. آنها نمی طراحی امکانات برای تعداد زیادی از مردم رنج می برند جدید و مرموز بیماری است. رمان coronavirus چیزی بود که زندانها به معنای واقعی کلمه بودند طراحی شده برای مدیریت.

ماریون تادیبی موسسه در 27 آوریل. (مگان Jelinger/خبرگزاری گتی ایماژ)

ازدحام بیش از حد بود نگرانی در مریون قبل از Thompson وارد وجود دارد.

زندان مدیریت که در سال 2011 گزارش بازرسی که “افزایش جمعیت” تا به حال آنقدر غیرمنتظره سیستم آب که آب گرم در دسترس بود در اوج دوش بار. اسمیت این ODRC سخنگوی گفت: این موضوع ثابت شد در سال 2016.

در سال های اخیر چندین زندانیان گفت ProPublica, سقف طبقه همکف خوابگاه خواهد لرزش زمانی که زندانیان بالاتر از خود را پس از تختخواب روزانه رول تماس بگیرید.

زمانی که coronavirus ظاهر, Marion, و دیگر بسته بندی زندان ها و زندان تا به حال هیچ گزینه های خوب برای جداسازی به طور بالقوه زندانیان بیمار — یا quarantining آنها. با توجه به ماریون ستاره های زندان بود نه درمانگاه تخت به خدمت آن 2,500 زندانیان.

پس از آن تخت پر از زندانیان که نگرانی در مورد علائم کروناویروس شد و به زندان فرستاده می شود فقط بخشی منزوی: سلول انفرادی ،

زندانیان در ماریون گفت: Marketplace که جداسازی سلول های شناخته شده به عنوان “سوراخ” — به عنوان مجازات و در تمام هزینه های اجتناب. یک زندانی گفت ProPublica که در طول اقامت کوتاهی در پزشکی جداسازی او از دست رفته تلفن امتیازات. دیگران گفت که آنها گزارش نشده ویروس علائم به کارکنان زندان به دلیل آنها نمی خواهند به صرف زمان در انفرادی بودم.

در ماه مارس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد زندانها که زندانیان’ ترس از پزشکی انزوا می تواند تشویق ویروس گسترش یافته است.

زمانی که ماریون فرار از سلول ها در “سوراخ” آن را بسته بندی شده به طور بالقوه آلوده زندانیان به کلاس های درس 20 به اتاق خواب. (در بسیاری دیگر از زندان های پر ازدحام و زندان که امکان پذیر نخواهد بود — فضاهای مانند کلاس های درس و مناطق تفریحی در حال حاضر تبدیل به یک تخت.) در نهایت گروه بندی زندان همه زندانیان را به خوشه ها از 100 به 120 مردان مستقر در خوابگاه و یا cellblocks آنها در حال حاضر در زندگی و پس از آن سعی کردم به نگه داشتن “خانواده ها” از یکدیگر جدا شده.

ماریون مقامات ساخته شده بی ثمر تلاش برای ایجاد فضا. راهرو مشخص شد با لکه های 6 فوت از هم جدا به عنوان یک راهنمای برای زندانیان پیاده روی در خارج از سلول های خود را. “ما همه فقط بدست تا از بودن در تخت مناطق بودند که 2 پا جدا از یکدیگر در تمام طول روز,” اهل بیت Jonathan سفید به یاد می آورد.

این ODRC اصرار دارد که در حالی که کل تسهیلات تحت انزوا هر زندانی کردم روزانه دما و علائم را بررسی کنید. “تنها افرادی بودند که نه نشانه ای به نمایش در طول این مدت زمان بودند کسانی که به بهبود بیماران مبتلا به” اسمیت گفت ProPublica. اما تمام 10 زندانیان در مصاحبه با ProPublica توصیف نادر متوسط چک و گفت: آنها به طور معمول در مورد خواسته دیگر علائم است. یک زندانی که خواست ناشناس باقی می ماند برای محافظت از خود را در آینده احتمال آزادی مشروط گفت: Marketplace او هرگز خواسته شده است در مورد علائم فراتر از تب.

کریس Mabe سر از اوهایو عمران خدمات کارکنان کانون که نشان دهنده اوهایو نگهبانان زندان گفت ProPublica او معتقد روزانه چک بعید بود. “ما شده است understaffed و پرجمعیت برای دهه ها در ایالت, اوهایو,” او گفت:, و coronavirus تشدید کمبود نیروی انسانی. “من فقط نمی تواند باور کند که در هر روز وجود دارد که پنج یا شش نفر برای پزشکی از راه رفتن در اطراف با داشتن مصاحبه با 2000 یا 3000 تا زندانیان را به دیدن اگر آنها علامتی.”


اواخر مارس Marion شد و به آرامی به حالت عادی بازگشت. همانطور که از 21 ODRC گزارش داد که 2,101 از ماریون زندانیان بهبود بود از COVID-19. توسط 12 ژوئن که تعداد کمی کاهش یافته و به 2,088.

بسیاری از مناطق از امکانات اجازه داده اند زندانیان به حرکت در اطراف به طور معمول در زمان هر چند قانون آمریکایی های معلول-سازگار خوابگاه تامپسون که در آن زندگی است که هنوز هم تحت جنبش محدود. در تئوری و ماسک الزامی است اما برخی از زندانیان را متوقف کرده اند با استفاده از آنها و می گویند ماموران به نظر نمی رسد که اجرای این قانون است. این ODRC را اسمیت گفت ProPublica که “اگر فردی یافت نمی شود با پوشیدن ماسک خود او خواسته است و یادآوری آن را قرار داده است.”

تامپسون است که هنوز هم با پوشیدن ماسک در همه جا. Coronavirus شیوع و عاطفی coaster غلتکی باور او می خواهم آزمایش منفی و سپس گفت که مخالف ساخته شده است او را “پارانویا.” او خود را شسته پارچه ماسک در بسیاری از مواقع که پنبه را آغاز کرده است به نزاع.

اوهایو مانند بسیاری از کشورها استفاده می شود اضطراری قدرت به تلاش برای نازک کردن زندان جمعیت در طول شیوع بیماری است. نتیجه: از مارس 24 آوریل 5, اوهایو, زندان, جمعیت منقبض حدود 1,582 زندانیان — 3 درصد کاهش است. اگر چه ماریون است به جمعیت بیش از اکثر زندانها برای زندانیان وجود ندارد بسیار بهره مند از انتشار سیاست. زندان جمعیت کاهش 76 زندانی یا همان 3% را در جای دیگر.

دلیل آن ساده است. مسن زندانیان اغلب در خدمت جملات طولانی برای جرائم جدی و فرمانداران و قانونگذاران ایالتی هنوز هم ترس انتشار جنایتکاران حتی اگر جنایات خود را مرتکب شدند چند دهه پیش. زندانیان آسیب پذیر به کروناویروس در میان حداقل به احتمال زیاد منتشر خواهد شد یا اورژانس عفو یا بسیاری از اصلاحات صورت حساب.

در ضمن ساختمان جدید زندان است تقریبا به طور قطع از این سوال. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine مانند بسیاری دیگر از فرمانداران این است که نگاه به آینده به شدت کاهش می یابد و درآمدهای مالیاتی و در حال حاضر ساخت عمیق کاهش بودجه.

قبل از coronavirus اوهایو بود و پذیرش پیشنهادات برای ساخت یک زندان جدید به جای Pickaway. “برای برنامه ریزی از امکانات جدید همه توافق, به مردم برخی از فضای زندگی به طوری که آنها می توانند خود جدا” Cupples معمار گفت ProPublica.

اما در ماه آوریل به دلیل انتظار کسر بودجه دولت را رد کرد و همه مناقصه برای این پروژه است.

“این Pickaway پروژه به تعویق افتاد تا زمانی که اطلاعات بیشتر ارائه شده است در اوهایو سرمایه لایحه” اسمیت تایید به ProPublica. اوهایو را حفظ خواهد ساخت با انجام آنچه در آن است.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد زندانها و COVID-19 که باید ، ایمیل [email protected]. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>