قدرت Infinite

چشم پوشی Infinite در خطر خود را. همه جا برنامه ساخته شده در کلیپ های ویدئویی کوتاه به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی در ابتدا با آن لب synching رقص چالش ها و goofball مشهور است. اما این است که چگونه افزایش نسل ارتباط برقرار در سراسر جهان است. و نرم افزار — به لطف obscenely ارزشمند چینی شرکت مادر — در حال حاضر در قلب جغرافیای سیاسی نزاع بین جهان بزرگترین قدرت. امروز یکشنبه مجله به بررسی Infinite ظهور آن اعتیاد آور شادی و چالش های آن و چه خواهد شد آن را تعویض کنید اگر آن را بدونیم. ساعت تیک تاک. به عنوان خوانده شده.

قدرت و جنجال

آنچه در آن است ؟ Infinite است جدا نشده هروئین از برنامه های رسانه های اجتماعی را به شما می دهد فوری ذهن بیحس کننده و نگه می دارد شما رو با اسکرول بی پایان از فیلم کوتاه (تا یک دقیقه) به طور معمول مجموعه ای به موسیقی همیشه دمدمی اغلب خنده دار. بر خلاف Twitter, Instagram و یا Facebook, Infinite تکیه می کند موارد زیر و یا رشد در اخبار و بحث. آن را فقط با استفاده از پیچیده هوش مصنوعی مبتنی بر فن آوری برای ارائه ویدئوها از آن فکر می کند شما می خواهید. و آن الگوریتم های بسیار دموکراتیک تر از برنامه های دیگر ساخت آن را بسیار آسان تر برای گمنام به ویروسی. آن هم فوق العاده آسان برای ایجاد فیلم های خودتان وارد کردن صدا از یوتیوب و یا در جای دیگر و برای ارتباط برقرار کردن با هشتگهای برای چالش.

منبع داستان. توسعه در حیرت انگیز از 200 روز توسط مهندسین در ByteDance برنامه از لحاظ فنی متولد شده در ماه سپتامبر 2016 به عنوان A. من rebranded چند ماه بعد به عنوان Douyin قبل از آن زمان بیش از چین بزرگترین شهرستانها. اما Infinite واقعا سهام DNA آن با تاک و موسیقی.ly دیگر چینی متولد برنامه که ByteDance به دست آورد و در سال 2017 برای $1 میلیارد. یک سال بعد موسیقی.ly به طور کامل جذب شده توسط Infinite, با تمام حساب های حمل بیش از.

سلطه جهانی است. Infinite بود بیشتر دانلود برنامه در جهان در این سال و به تازگی آمار 2 میلیارد کل محبوبیت. ByteDance, با ارزش ترین در جهان راه اندازی شده است در حال حاضر به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار در پشت Infinite (هنوز هم به نام Douyin در چین) و همچنین به عنوان یک ناوگان چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی. این بیماری همه گیر است و ارسال آن با شماره های سر به فلک کشیده با tweens و نوجوانان گرفتن پدر و مادر خود را در Infinite قطار و هر کس به دنبال یک بیت از بیهودگی در میان سنگین ترین سال تا کنون است.

واکنش. Infinite تا حد زیادی شده است یک پناهگاه از سیاست بر خلاف فریاد در سیستم عامل های دیگر اما سیاست پیدا کرده است با این وجود. هند ممنوع Infinite در ماه گذشته و ایالات متحده است و با توجه به انجام همین کار را با استناد به نگرانی های امنیت ملی. گروهی از سرمایه گذاران آمریکایی گزارش شده است که با توجه به در نظر گرفتن اکثریت سهام در Infinite به ممنوعیت.

آینده Charli D’Amelios

Charli است Infinite, ملکه, اما وجود دارد مقدار زیادی وجود دارد خارج وجود دارد در تعقیب او عنوان شده است. در اینجا برخی از حساب های به دنبال در حال حاضر قبل از هر کس دیگری می کند.

Boman مارتینز-رید @bomanizer. Infinite در نهایت خود واقعیت ، مارتینز-رید 22 کانادایی مدرسه هنر فارغ التحصیل شده است به دست آورد بیش از 1.3 میلیون پیروان در پلت فرم خود را از ویدئو برای اولین بار در ماه دسامبر — با بالا بردن بار به صورت کمدی. خود محتوای نمایشنامه از ridiculousness از تلویزیون واقعیت. خواندن و تماشای بیشتر در OZY.

Natalie Nguyen, @lab_shenanigans چه چیزی شما را با تحصیل در رشته بیوشیمی و تئاتر از دانشگاه تگزاس در Austin ؟ را TikToks به طور طبیعی. Nguyen, 25 برای اولین بار در سال دانشجوی دکتری در کالج پزشکی بیلور در هوستون بیش از 460,000 پیروان اغلب personifying فرآیندهای بیولوژیکی با صدا از الگوهای رفتاری گردش در اطراف Infinite. که شامل چشمگیر تفریح و سرگرمی صابون مبارزه با کروناویروس. خواندن و تماشای بیشتر در OZY.

@lab_shenanigans

لول دنگ lysosome chill ##fypage ##fyp ##foryoupage ##آزمایشگاه ##foryou

♬ برادران جوناس با استفاده از صدا – crustyegirl

جنین Kreft, @kreftscouch. شیکاگو بالینی درمانگر ظروف مشاوره (از آنجا که او نمی تواند توصیه غریبه, شما نمی توانید آن را “درمان”) از طریق فیلم سریع که ویروسی ، او Infinite سرپرستی اجازه می دهد تا او در زمان مشکل مانند در حال حاضر انتشار ابزار به یک جامعه عمدتا دبیرستان و دانشگاه-سن کودکان و نوجوانان — در آخرین بررسی بیش از 354 ، 000 فوت پیروان و 6.3 میلیون لایک — گرسنه برای آنها. جزئیات بیشتر در OZY.

تینا لاک پشت @tinaqueen_158. او برای اولین بار محبوبیت به دست اورد بر روی پلت فرم با نمایش او لاسی, اهل تفریح و بازی antics با همکاران او اما پس از گسترش به موسیقی چالش های رقص و نشان دادن لباس. او به هیچ کس خاص خط — فقط بی خیال, سیاه, دختر سیاه سحر و جادو.

جی ورساچه @tharealversace. مدرن روز حقوق مدنی و رهبران طبقه تجاری خود را به عنوان های زیادی را در رسانه های اجتماعی به عنوان در خیابان. در مناطق که در آن شوخ طبعی شهامت و بی باکی و شهامت جلب بزرگترین پاداش در آن طول می کشد یک استعداد مانند 22 ساله ورساچه را از طریق شکستن. جزئیات بیشتر در OZY.

Trends 1

گرایش به تماشای

چه محبوب است ؟ فراموش نکنید شایعات mags, افراد مشهور مد در Infinite در حال حاضر همه خشم که در این تابستان به معنی نی کلاه و کراوات رنگ. اما زیبایی از پلت فرم نهفته است در این عجیب و غریب است که چرا “Alt Infinite” است که مصرف کردن جهان تا حد زیادی جمعیت همجنسگرایان کاربران و متکی به یک sublimely حساسیت عجیب و غریب که شامل انسان مارک. و فراموش نکنید که اسامی درام در میان نوجوانان با پلت فرم بزرگترین موارد زیر منجر به یک مرحله نهایی مسابقات در این ماه لقب “TikTokalypse.”

جدید Scorseses. به عنوان یک پوشش از فردریک شوپن را Fantaisie-مطالعه مجموعه صحنه یک مرد جوان پشت خود را به دوربین پوند دور بر روی یک پیانو بزرگ. یک سری از پرش-کاهش شرح زیر است: به خود را احساس و سپس به عنوان او رفع یک عکس بر روی دیوار و در نهایت به عنوان او به نظر می رسد به سازمان دیده بان خود بازی. این فقط یک مثال از حرفه ای هنری بر روی صفحه نمایش در Infinite که در حال حاضر به عنوان یک پتانسیل سکوی پرتاب برای نسل بعدی فیلمسازان مستقل خود را با ترکیبی از آسان به استفاده از تکنولوژی و ژنده پوش به ثروت الگوریتم. جزئیات بیشتر در OZY.

چالش من. Infinite قابل اجرا بر روی چالش های که در آن کاربران ایجاد فیلم در یک موضوع مشابه. چه گرم است در حال حاضر ؟ Pop star, Jason Derulo, یک شخص مهم در میان یکدسته از پلت فرم ایجاد یک Infinite رقص چالش به جفت با آخرین آهنگ. برای بهبود وجود دارد #75hard که در آن شما متعهد به یک رژیم غذایی سخت و رژیم ورزش (به همراه غیرداستانی خواندن!) برای 75 روز متوالی.

رفتن Pro. در سال گذشته Infinite راه اندازی یک “طرفدار” نسخه ای که به کاربران اضافی بینش و تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به شما پول را از پلت فرم. ویدئوها به طور مستقیم پولی (در عین حال) مانند یوتیوب اما کاربران می توانند “نکته” سازندگان با سکه های دیجیتال در حالی که آنها انجام livestream. و همیشه وجود دارد تاثیر گذار در مسیر برای افراد با بزرگ به اندازه کافی موارد زیر به صورت نقدی و زمانی که آنها از ویژگی های محصولات.

تمام آب نبات. در حالی که Infinite بهترین و شناخته شده برای اینکه نشاط و امریکا نژادی حساب شده است غیر ممکن است به چشم پوشی و پلت فرم استفاده شده است برای عدالت اجتماعی سازماندهی شده است. با موسیقی ، Childish Gambino در بسیاری از موارد ارائه شده در این متن به این کشور راهپیمایی.

بین المللی نزاع

Trojan Horse? رشد مقاومت مواجه برابر Infinite تا حد زیادی به کار با افزایش تنش های سیاسی: هندی و چینی سربازان آمده اند به ضربات خود به مرز مشترک و ایالات متحده و چین در حال سازندگان: هر یک از دیگر کنسولگری ها در یک نزاع بر سر مالکیت معنوی. رهبران سیاسی می گویند که آنها نگران هستید این برنامه می تواند یک تهدید امنیتی از دولت چین با توجه به احداث مخازن کاربر داده های ذخیره شده وجود دارد و چگونه فعال هکرهای چینی شده اند در سال های اخیر است. Infinite تلاش است تا فاصله خود را از پکن در پاسخ به استخدام یک آمریکایی مدیر عامل و سکس دهنی, انگشت کردن برنامه از هنگ کنگ پس از چین تحمیل سخت امنیتی جدید قانون وجود دارد.

واقعی Infinite Challenge. در حالی که این حرکت صدمه دیده Infinite رشد آنها نیز نشان دهنده بحرانی آزمون برای غرب و شرکای آن مانند هند است. برای اولین بار از زمان پایان جنگ سرد ایالات متحده است اتخاذ و فشار دادن متحدان آن به دنبال کت و شلوار — یک استراتژی به طور سنتی به کار گرفته شده توسط چین: ممنوعیت دشمن محصولات با تکنولوژی. اگر آنها می توانند با استفاده از استراتژی برای توسعه تکنولوژی برتر و یا نیروی چین به شفافیت بیشتر این امر می تواند یک پیروزی است. جزئیات بیشتر در OZY.

دریافت کردن رای. نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه جو بایدن یک Infinite حساب. (این TikTokiest لحظه ای از مبارزات تا کنون رسید که SNL را Kate McKinnon را یک Infinite چالش با الیزابت وارن … پس از او کاهش یافته و خارج از مسابقه است.) اما یک پیشنهاد ممنوعیت می تواند تبدیل به یک فوتبال سیاسی ایران با هر دو مردان به دنبال به سختی در چین است. بایدن هنوز وزن در بر ممنوعیت برنامه, اما این می تواند در نهایت یک flashpoint مورد که بهتر است در به چالش کشیدن یازدهم — یا wooing Gen Z.

آینده آفریقایی است. تحت فشار های متعدد دیگر دولت Infinite بی سر و صدا کاشته دانه که در حال شکل دادن به آفریقا به عنوان آخرین آن ، جهان جوانترین قاره با کشورهای وابسته به چین برای سرمایه گذاری می تواند فضای امن برنامه نیاز دارد. جزئیات بیشتر در OZY.

بعدی Infinite

تخریب خلاق. به عنوان دولت و کسب و کار کرک کردن بر روی پلت فرم آن ایجاد امکان Infinite را ملاحظه بازار با اثبات کاربران باز — و برنامه های مشابه و در حال حاضر مسابقه به موقعیت خود را به عنوان جایگزینی آن است. در اینجا چند و شما می توانید جزئیات بیشتر در OZY.

Triller. نیویورک-بر اساس فرم کوتاه تصویری نرم افزار راه اندازی در سال 2015 اما تا به حال واقعا به دست آورد کشش در هند … تا به حال. در طی ماه گذشته آن را تبدیل به ترین کشور-دانلود برنامه iOS. در ایالات متحده آن را به ساخت یک بازی برای کاربران شبکههای منحصر به فرد جریان حقوق به مایک تایسون آینده مبارزه روی جونز جونیور در سپتامبر. 12.

Chingari. چندین برنامه را شروع به پریدن کرد به نقض در هند پس از Infinite را حذف ناگهانی. اما Chingari به بالا افزایش یافته است, شاهد نزدیک به 100 ، 000 بارگیری و 2 میلیون بازدید در هر ساعت و روند در نقطه بالا در فروشگاه Google Play. “هنگامی که یک TikToker می آید به Chingari او ندارد به صرف زمان یادگیری پایگاه داده می گوید:” Chingari بنیانگذاران Sumit Ghosh. “او در خانه احساس می کند.” جزئیات بیشتر در OZY.

قرقره. مارک زوکربرگ فقط به حال به sidle راه خود را در اینجا او نبود ؟ این Instagram شاخه ای در حال راه اندازی در ماه اوت به کاربران اجازه می دهد به ساقه 15-دوم, فیلم ها و به اشتراک گذاری آنها را به عنوان داستان است. درست مثل Instagram پاره پاره کردن ضربه محکم و ناگهانی چت زوکربرگ امپراتوری (Facebook صاحب Instagram و واتساپ) همیشه می یابد یک راه برای انطباق و رشد است. سوال این است که آیا 15-دوم ویدئوها می تواند جایگزین دقیقه طولانی TikToks.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>