خدمات پستی است که به طور پیوسته بدتر می شد — می تواند آن را اداره کند ملی پست الکترونیکی-در انتخابات ؟

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

دو هفته پس از این نظرسنجی بسته شده در این سال اوهایو اولیه دو U. s. خدمات پستی کارکنان نشان داد تا در دفتر دایان نونان مدیر از انتخابات در Butler County است. کارگران انجام یک سینی 317 باز نشده برگه های رای که نشسته بود در یک پستی سرویس انبار از روز قبل از انتخابات.

آراء را شمارش کرده اند در صورتی که در زمان تحویل. در حال حاضر هیچ راهی وجود دارد به صورت قانونی آنها را به حساب. روز بعد یکی دیگر از رای گیری بود که شهریور در زمان محسوب می شود وارد شد و بدون هیچ توضیحی. در Geauga County, مقامات یافت 26 چنین رای; Lucas County دیدم 13.
بسیاری از انتخابات مدیران در اوهایو در حال حاضر از دست رفته صبر با خدمات پستی. در طول اوهایو, مارس 28 اولیه پست تحویل شده بود به قدری کند است که وزیر امور خارجه علنا هشدار داد رای دهندگان و به نام برای خدمات پستی برای اضافه کردن کارکنان. به عنوان آنها شمارش آرا Noonan و تیم های بررسی شده در این سرویس هر روز تا مهلت. “ما گفت: ‘آهنگ این آخرین روز است,'” او به یاد می آورد. “”اگر ما رای بعد از این آنها در حال رفتن به محسوب می شود.’ آنها به ما اطمینان داد.”

خدمات پستی رسمی بهانه ای برای misplacing the Butler County برگه های رای بود “غیر عمدی missort.” که پاسخ راضی نه اوهایو وزیر امور خارجه و نه Noonan. “ما به توضیح است که واقعا نبود یک توضیح” نونان گفت. “این همه در دست خود را. این چیزی است که ترسناک است.”
گم شده برگه های رای در اوهایو بودند فقط یک نشانه ای از یک مشکل بزرگتر است. اغلب مورد حمله توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان محاصره خدمات پستی تحت فشار زیادی به اطمینان حاصل شود که تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها می توانید از طریق پست در نوامبر اجتناب از خطر بهداشتی بالقوه در فرد حوزه های رأی گیری در طول شیوع کروناویروس. بی نظمی شنبه در گرجستان اولیه که در آن رای گیری ماشین آلات malfunctioned و مردم منتظر در صف برای ساعت ها به پای صندوق های رأی رفتند تأکید بالقوه ارزش رای گیری از طریق پست.

با خرده فروشان آنلاین مانند آمازون و برش به بسته بندی آن درآمد خدمات پستی شده است از دست دادن هر دو پول و سابق خود را مرکزیت در فرهنگ آمریکایی است. در حال اجرا یک انتخابات ملی هموار می تواند به رد کردن منتقدان و به دست آوردن مجدد برخی از برجستگی آن. اما در مقدماتی رای دهندگان و انتخابات شده اند و مقابله با این واقعیت جدید از خدمات پستی: تحویل بار آهسته سال از کاهش بودجه و تعطیلی کارخانه. وجود دارد در حال حاضر شده است با تاخیر و اشتباه در تحویل برگه های رای در ایندیانا, New Jersey, مریلند, اوهایو و ویسکانسین پنسیلوانیا و واشنگتن ، خدمات پستی است ضربه خود را گل در زمان تحویل هر نوع کلاس اول ایمیل و در مدت پنج سال. در سال گذشته این سازمان تحویل داده تنها 80.88 درصد از آن سه تا پنج روز تک-قطعه اول-کلاس پستها در زمان گم شده و هدف آن توسط 14.37 درصد است. عملکرد در این نوع کلاس اول پست است که چگونه برخی از رای غیابی فرستاده شده — دارای کاهش بوده است برای بخشی بهتر از یک دهه است.

“در پنج سال گذشته آن را بدست واقعا بد” گفت: سابق خدمات پستی اجرایی که نخواست نامش فاش شود چرا که او هنوز هم کار می کند در پستی میباشد. او افزود که انتخابات هنوز هم نمی دانم به اندازه کافی در مورد چگونگی آژانس عمل می کند. “وجود دارد یک شکاف بزرگ در درک چگونه ایمیل طبقه بندی شده اند و چگونه است که می تواند بر رای از طریق پست رای گیری.”

پیچیده خدمات پستی را وظیفه این است که بسیاری از کشورهای در حال ساختمان بزرگ رای توسط سیستم های پست الکترونیکی در پرواز است. در سال 2018, 26 متحده و واشنگتن تا به حال رای دادن از طریق پست نرخ زیر 10 درصد با توجه به Brennan Center for Justice. آمده است که آیا به طور منظم ارسال برگه های رای برای رای دهندگان ممکن است به نادرست رای دهندگان آدرس لیست ترک سبب شیوع پستی کارگران برای ارائه برگه های رای به مکان اشتباه است.

بسیاری از کشورهای شکست خورده اند برای تنظیم مهلت رای گیری به جای کندتر تحویل. بیش از نیمی از ایالت ها اجازه می دهد رای دهندگان به درخواست یک غایب رای گیری هفت یا کمتر از روز قبل از انتخابات. هر چند برخی از حوزه های قضایی اجازه رای دهندگان ارسال برگه های رای در تعیین رها کردن جعبه کسانی که صبر بیش از حد طولانی به درخواست و یا ایمیل خود را برگه های رای می تواند رای خود را وارد خیلی دیر به دفعات مشاهده شده است.

وجود دارد دیگر مهلت است که می توان از طریق پست تحویل مشکلات. بسیاری از ایالت ها با استفاده از “دریافت” مهلت به هنگام انتخابات محلی دفاتر دریافت رای گیری. در این سال به عنوان پست الکترونیکی تاخیر باید نصب شده در برخی از ایالات آمریکا برای تمدید این مهلت. کشورهای دیگر تصریح تاریخ که توسط پست الکترونیکی رای گیری باید postmarked. مجادلات بیش از گم شده و یا ناخوانا postmarks خدشه دار ویسکانسین ابتدایی سال جاری و آمریکا سعی شامل استانداردهای ملی در رای گیری postmarking در یکی از بسته های مشوق.

در انتخابات عمومی حتی پست الکترونیکی تاخیر در راستای خدمات پستی تاریخی عملکرد می تواند صدها نفر از هزاران و یا شاید میلیون ها نفر از رای. با توجه به یک گزارش از خدمات پستی دفتر بازرس کل 95.6 ٪ از انتخابات الکترونیکی در سراسر کشور تحویل داده شد در زمان در طول سال 2018 انتخابات درست در زیر این سازمان هدف از 96 درصد است. اما هفت کمترین-انجام پردازش پست الکترونیکی مراکز است که در این گزارش مورد بررسی قرار گرفت از جمله امکانات در نوسان ایالت فلوریدا و اوهایو و ویسکانسین تحویل به طور متوسط 84.2% انتخابات الکترونیکی در زمان. شش نفر از این هفت کم انجام امکانات موفق به جابهجا کردن کارکنان برای رسیدگی به افزایش انتخابات mail حجم.

برای مطمئن شود, خدمات پستی عملیات هنوز هم گسترده: در سال گذشته این سازمان تحویل داده و در مجموع 143 میلیارد قطعه از ایمیل. انتخابات کارشناسان بر این باورند که خدمات پستی است ظرفیت تحمل یک انتخابات انجام شده در درجه اول از طریق ایمیل — اما تنها اگر آن مختصات از نزدیک با دولت های انتخاباتی و اگر رای دهندگان همکاری با ارسال برگه های رای خود را در اوایل.
پستی سرویس سخنگوی گفت: در بیانیه ای که آن را استخدام “قوی و ثابت فرایند برای اطمینان از حمل و نقل مناسب در تمام انتخابات الکترونیکی از جمله برگه های رای. این شامل هماهنگی و همکاری با مقامات انتخاباتی در محلی شهرستان و دولت سطح. همانطور که ما پیش بینی است که بسیاری از رای دهندگان را انتخاب کنید به استفاده از پست الکترونیکی به شرکت در انتخابات آینده با توجه به اثرات COVID-19 pandemic, ما در حال انجام و ادامه خواهد داد تا فعالانه انجام توسعه با دولت و انتخابات محلی مقامات و وزرای امور خارجه به طوری که آنها می توانید تصمیم آگاهانه و آموزش عمومی در مورد آنچه آنها انتظار می رود که با استفاده از پست الکترونیکی برای رای دادن.”
او تاکید کرد که اکثر کلاس اول پست “تحویل داده شده است در 2-5 روز سازگار با تحویل ما استاندارد.”
هنوز USPS اذعان دارد که آن نیاز به زمان بیشتری برای تحویل برگه های رای از فکر است در انتخابات قوانین. “به حساب برای تحویل استاندارد و اجازه می دهد تا برای احتمالات (به عنوان مثال آب و مسائل و یا حوادث پیش بینی نشده) رای دهندگان باید به ایمیل خود بازگشت آراء حداقل 1 هفته قبل از تاریخ به دلیل ایجاد شده توسط دولت قانون” USPS هشدار داد در مارس 29. “اگر دولت قانون نیاز به تکمیل برگه های رای به دریافت کمیسیون های انتخاباتی توسط یک تاریخ مشخص (مانند انتخابات) به منظور شمارش رای دهندگان باید آگاه باشید از این امکان که به اتمام برگه های رای از طریق پست کمتر از یک هفته قبل از تاریخ که ممکن است در حقیقت می رسند توسط دولت مهلت است.”

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از رای دهندگان به دنبال این توصیه و یا حتی در مورد آن می دانیم. “هر رای دهنده که فکر می کند که آنها در حال رفتن به می خواهید برای رای دادن از طریق پست واقعا باید از قرار دادن در نرم افزار خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و نه ترک آن را به شانس” گفت: Tammy پاتریک مشاور ارشد به دموکراسی و صندوق سابق آریزونا در انتخابات رسمی.

برای سال های پاتریک و دیگر کارشناسان هشدار داده اند مقامات انتخاباتی در مورد نیاز به تنظیم عملیات و مهلت به حساب آهسته تر پول در بسته خدمات پستی. اما این تغییرات شده اند پر از لکه و برخی از ایالت ها و استان ها به سادگی آماده نیست.

پاتریک به نام برای دولت به نوسازی رای توسط سیستم های پست الکترونیکی و پیاده سازی بهترین شیوه مانند هوشمند بارکد در خارج از رای گیری, پاکت, برای ردیابی آنها که خدمات پستی نیز توصیه می کند. “من گفته ام که همان چیزی که برای پنج سال,” او گفت:.
هشت روز قبل از اوهایو اولیه Sarita Montgomery, خدمات پستی از انتخابات ایمیل برای شمال اوهایو فرستاده انتخابات یک فرانک هشدار در مورد دولت مهلت رای گیری, با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط ProPublica. اوهایو به رای دهندگان تا ظهر روز شنبه, مارس 25 سه روز قبل از انتخابات به درخواست یک absentee ballot. برگه های رای تا به حال به شهریور آوریل 27. کسانی که قوانین Montgomery, پیشنهاد, بدان معنی است که برخی از رای دهندگان می تواند از حقوق خود محروم. “یک احتمال قوی وجود دارد که زمان برای پستی از آراء ممکن است اجازه می دهد زمان کافی برای رای دهندگان برای دریافت رای و بازگشت آن از طریق پست در زمان برای دیدار با دولت مهر باطله تمبر پست مهلت,” او نوشت.

هشدار در آمد و به عنوان جای شگفتی نیست به هارون Ockerman مدیر اجرایی اوهایو انجمن از انتخابات. Ockerman گفت: اعضای خود گزارش “ظالمانه” پست الکترونیکی تاخیر در طول اولیه خود سازمان شده است اصرار مقامات دولتی برای سال تغییر مهلت رای گیری اجازه می دهد تا برای دیگر پست بار.

“من باید این رژه در مقابل فقط در مورد هر کسی در جهان است که گوش و گفت: ما باید برای رفع این,'” Ockerman گفت. “این نه تنها عادلانه به رای دهندگان به این مجموعه کاذب انتظار است که اگر شما صبر کنید تا آخرین لحظه و درخواست رای گیری که شما در واقع رفتن به آن را دریافت و از نظر قانونی قادر به بازیگران آن را تحت اوهایو قانون است.”


زمانی که iconoclastic Cosmo Kramer تلاش برای انصراف از پست خود در سال 1997 “Seinfeld” قسمت دوست خود نیومن یک کارگر پستی بود scandalized اما اعتراف کرد: “همه راست و درست است. البته هیچ کس نیاز به ایمیل.”
شوخی حلقه توخالی در حال حاضر به عنوان خدمات پستی ممکن است نیاز به ارائه ده ها میلیون ایمیل-در برگه های رای با وجود اینکه در آشفتگی در دو جبهه: سیاست و همه گیر. خدمات پستی در مورد هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن که در ماه آوریل به نام سازمان یک “شوخی” هر چند او بعد از توییتی که او هرگز اجازه خدمات پستی شکست. توسط قانون خدمات پستی قرار است به یک سازمان مستقل و با هزینه و عملیات نظارت خود حکام. با اندک شواهد تهمت حمله کرده رای از طریق پست با عنوان “فاسد” و “جعلی” حتی به عنوان او و حداقل یک عضو از کارکنان خود رای داده اند از طریق پست.

در آوریل, خدمات پستی هشدار اعضای کنگره که آن را می تواند اجرا از پول سپتامبر درخواست 75 میلیارد دلار کمک مالی و پیش بینی شده 30 درصد کاهش درآمد به دلیل شیوع کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او نمی خواهد به یک توافق خدمات پستی نجات مگر اینکه این سازمان افزایش قیمت بسته های. خدمات پستی آغاز شده است بحث در مورد $10 میلیارد دلار وام از وزارت خزانه داری این نظر که واشنگتن پست گزارش می دهد وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بی سابقه ای می گویند بیش از عملیات پستی. معلوم نیست اگر خدمات پستی را هنوز هم نیاز به وام به دلیل خرید آنلاین برداشت تا هر چند دیگر, درآمد, دسته بندی می شوند.

ماه گذشته لوئیس DeJoy یک کارولینای شمالی تاجر و دیرین حزب جمهوری خواه کمک کننده است که با توجه به بیش از 1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین نامگذاری شد postmaster طور کلی stoking نگرانی که آژانس بود که سیاسی شده است. DeJoy که گفت: پس از انتصاب خود را که او به جلو نگاه به “کار با حامیان خدمات پستی در کنگره و دولت” را به اطمینان حاصل شود که آن باقی می ماند “بخشی جدایی ناپذیر” از دولت فدرال پاسخ نمی دهند به ایمیل فرستاده سوالات.

Robert M. دانکن رئیس هیئت فرمانداران سابق و رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: در مارس 6 بیانیه ای که هیئت مدیره “قدردانی لوئیس” عمق دانش در مسائل مهم رو به خدمات پستی و تمایل خود را برای کار با همه ذینفعان ما در حفظ و حفاظت از این ضروری نهاد.”

DeJoy انتصاب است همزمان با خروج از مدیران کلیدی. رونالد بود معاون postmaster و منجر هماهنگ کننده در انتخابات پست اعلام کرد که از استعفای خود از ژوئن 1. و دیوید ویلیامز یک مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب دموکرات در خدمات پستی را حکام, پا, پایین, گزارش عصبانی با وزارت خزانه داری برای مداخله در خدمات پستی امور. ویلیامز بود و نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

پستی کارگر کارگری به سهم خود می گویند آنها مطمئن شوید که آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به این سال انتخاباتی, ایمیل, ارائه شده وجود دارد برنامه ریزی مناسب و به آنها داده می شود به اندازه کافی نیروی انسانی. هنوز همه گیر شده است فشار بر روی بسیاری از کارگران پستی زندگی و در ایمیل های عملیات. بیش از 3000 از کشور 600,000 پستی کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19, 67 نفر از ویروس و 5,800 کارگران تحت قرنطینه با توجه به آمریکایی پستی اتحادیه کارگران. حتی قبل از همه گیر خدمات پستی با تکیه بر بسیاری از کارگران پستی به طور منظم اضافه کار به پست تحویل داده شده است.

چهار کارگر در اتحادیه دیترویت فصل باید درگذشت COVID-19. عنوان پست حجم افزایش یافته است و در طول همه گیر محلی جمهور کیت شانه گفت: فصل خود را دیده است کارگران سقوط بیمار و یا دست کار برای مراقبت از عزیزان. “اتحادیه اتاق که من نماینده نشسته درست در وسط از بدترین کد پستی اینجا را در دیترویت برای coronavirus. این باعث شده است که یک مسئله بزرگ با ایمیل در جریان” شانه گفت.

دیترویت مشکلات مبتلا اوهایو در انتخابات پست تحویل. به دلیل موج گیاه تحکیم ایمیل برای برخی از شمال غربی اوهایو شهرداری مثل تولدو طبقه بندی شده اند در دیترویت. به عنوان اوهایو ایمیل تاخیر نصب شده در هفته قبل از اولیه, وزیر امور خارجه, فرانک لاروس یک جمهوری خواه با موفقیت لابی برای دریافت ایمیل طبقه بندی شده اند در دولت.

جان دیک, رئيس جمهور از اوهایو انجمن نامه حمل و نگرانی که سازمان او شهرت صدمه دیده خواهد شد توسط عوامل خارج از اعضا کنترل مانند قوانین انتخابات است که اجازه نمی دهد به اندازه کافی زمان برای تحویل. “ما افتخار بزرگی در آنچه که ما انجام دهد. ما احساس ما ناعادلانه مقصر آن” دیک گفت. سال کاهش و یک سال 2006 قانون نیاز به خدمات پستی به prefund آن مزایای بازنشستگی ، دیک گفت: “قرار داده اند این سازمان در یک قابل دفاع و موقعیت مالی: “هر زمان که شما در حال انجام همه چیز مانند آن وجود دارد این امکان را برای تاخیر” او گفت:.


در آوریل 8, یک روز پس از ویسکانسین اولیه یک خدمات پستی رسمی در بر داشت 1,600 آراء رهبری برای Appleton و اشکوش در منطقه کارخانه با توجه به یک گزارش توسط ویسکانسین کمیسیون انتخابات. کسانی که برگه های رای به رای دهندگان.

این گزارش انتقادی از خدمات پستی پاسخ: “نوشته شده است سوالات به USPS را تولید نمی کند هر گونه اطلاعات خاص در مورد این رای” کمیسیون گفت. آن گفت که کارکنان آن تا به حال شده است قادر به یادگیری هر مطلب و ویسکانسین است که دو سناتور ایالات متحده آمریکا خواسته اند خدمات پستی بازرس عمومی به بررسی.

در فاکس نقطه ویسکانسین خارج میلواکی بارۀ دادند که رای گیری شد و از طریق پست به رای دهندگان تنها به بازگشت به روستا توسط خدمات پستی بدون توضیح. “مردم از ما بخواهید, ‘کجا’ من رای?'” گفت: Scott Botcher روستای مدیر. “و من می گفتم:” خوب ما فرستاده است.”

Botcher را تحویل برگه های رای با دست به محلی اداره پست در هر روز. هنوز 100 تا 150 برگه های رای در هر روز به عقب فرستاده شد دفاتر خود در هفته قبل از انتخابات. در روز انتخابات فاکس نقطه ایجاد دفاتر دریافت یک سینی با 175 چنین برگه های رای. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از فاکس نقطه رای دهندگان بودند محروم, Botcher گفت: به عنوان ساکنان که نه خود را دریافت برگه های رای هنوز هم می تواند رای داده اند در فرد است.
او همچنان بهت زده. “ما هنوز هم نمی دانم چرا آن اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من فقط می خواهم به می دانم که پس از آن دیگر اتفاق نمی افتد و من می توانم مالیات دهندگان برگه های رای خود.”

نیوجرسی برگزار شد انتخابات شهرداری ها در مارس 12 به طور کامل توسط ایمیل. وجود دارد گزارش از ایمیل های تاخیر و مشکلات در چندین شهر از جمله پاترسون که در آن یک شورای شهر مسابقه تصمیم گرفته شد و تنها با یک رای. حداقل 300 رای گیری برای پاترسون, نژاد, چپ در یک صندوق پستی در نزدیکی یک شهر تا به حال به دور انداخته شود به دلیل سوء ظن است که آنها تا به حال شده است به طور غیر قانونی همراه با هم. شهردار Andre Sayegh گفت که مقامات در حال بررسی امکان رای گیری, برداشت, که رخ می دهد زمانی که سیاسی عمل جمع آوری و ارائه تعداد زیادی از رای گیری غایب است. نیوجرسی ممنوع بندی توسط افراد بیش از سه برگه های رای. “چیزی نابکار اتفاق افتاده است به همین دلیل من نمی دانم که چگونه هر کسی می تواند توضیح 300 رای گیری ظاهر می شود در یک شهر همسایه,” Sayegh گفت.

Belleville, New Jersey, شهردار مایکل Melham طرفدار رای گیری از طریق پست التماس مقامات دولتی برای ارائه حضوری گزینه های رای گیری بی فایده بود. بلویل به طور معمول می بیند مشکلات با پست تحویل Melham گفت. “من شهردار,” او گفت:. “در ماه نوامبر گذشته من اقدام به رای گیری از طریق پست و من هرگز من رای.”

در این سال Melham گفت: حدود یک سوم از بلویل برگه های رای آمدند در انتخابات اما در زمان به دفعات مشاهده شده است. Melham در زمان به توییتر اشاره به وان رای گیری که خدمات پستی ظاهرا چپ در لابی یک ساختمان آپارتمان. “مشکلات در اداره پست شده است سیستمیک برای سال” Melham گفت. “من فکر می کنم که آنها در حال غرق شده است. من فکر نمی کنم آنها قادر به هر گونه بیشتر از به سادگی ارائه پست الکترونیکی. من فقط فکر نمی کنم که آنها می توانید آن را انجام دهد.”

پیش از پنسیلوانیا 2 ژوئن اولیه Montgomery County انتخاباتی رای دهندگان هشدار داد که “پست تحویل بار کندتر از حالت طبیعی” و ثبت اضطراری دادخواست در دادگاه های ایالتی به گسترش absentee ballot مهلت یک هفته. یک قاضی رد دادخواست اما پس از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به دست آورد بخار در سراسر کشور و سایر استان ها خواست زمان بیشتری برای پردازش آراء پنسیلوانیا فرماندار دموکرات تام گرگ, تمدید مهلت برای دریافت برگه های رای در مونتگمری و پنج دیگر شهرستانهای استان است.

در مریلند مقامات دولت مقصر پستی فروشنده برای رای تحویل مشکلات و فروشنده مقصر دولت است. در واشنگتن دی سی, انتخابات, مقامات بسیاری از شکایات از آراء از دست رفته است که مقامات رای دهندگان مجاز به ارسال برگه از طریق ایمیل.

در ایندیانا را Marion County, صفحه اصلی, به, Indianapolis, آن را در زمان دو هفته برای بسیاری از رای دهندگان برای دریافت برگه های رای خود را در پست الکترونیکی جلوتر از 2 ژوئن اولیه با توجه به منشی شهرستان. در مه 28 نامه به ایندیانا وزیر امور خارجه, Marion County Clerk Silverado Eldridge هشدار داد که سیل غیابی و پست الکترونیکی تاخیر می تواند به معنای توده محرومیت: “این می تواند معنی است که هزاران نفر از برگه های رای باقی خواهد ماند uncounted با وجود بهترین تلاش از هر دو Marion County انتخابات هیئت مدیره و رای دهندگان خود را — حتی در حالی که دولت و مقامات شهرستان را به شدت تشویق رای دهندگان به رای دادن از طریق پست,” او نوشت.

راسل Hollis دفتر معاون مدیر گفت: “ما نگران این هستید که اگر یک رای دهندگان قرار می دهد رای گیری در این پست ما نمی خواهد آن را روز انتخابات.” Eldridge یک دموکرات خواسته دولت جمهوری خواه از دولت برای تمدید مهلت برای دریافت برگه های رای بود اما او را تکذیب کرد.

در طول هفته از انتخابات Marion County کارکنان هنوز هم شنیدن از رای دهندگان که آنها را دریافت نکرده اند. آن زمان دفتر شش روز به تعداد تمام غیابی و هنوز مدارک نتایج.


انتخابات کارشناسان می گویند که رای موفق توسط سیستم های پست الکترونیکی بستگی ساختمان کار خوب روابط با خدمات پستی. این روابط منعکس شده در یک سیستم پیچیده تدارکات ارتباطات و پادمان است که می تواند سالها به مجموعه. در کشورهای با رای گیری از طریق پست و عملیات — کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن اجرای تمام الکترونیکی انتخابات — حمایت شامل آخرین لحظه انتخابات-شب نوردد از خدمات پستی امکانات برای جستجوی برگه های رای.
کلرادو انتخابات کار با یک گروه محلی و ملی, پستی, فروشندگان, از نزدیک پیگیری رای گیری زمان تحویل و مراحل را به حرکت برخی از ایمیل سریع تر است. زمانی که مهلت دریافت و نزدیک فروشندگان که به کمک رای گیری تدارکات را بپرسید خدمات پستی برای ترخیص کالا از گمرک به ارسال برگه های رای با استفاده از سریع تر و گران تر کلاس های ایمیل. “کل سیستم به کار با هم برای افزایش سرعت از رای گیری گفت:” جاد Choate کلرادو مدیر از انتخابات است.

در هر شب انتخابات پس 2013, یک وکیل و یک کارمند از کلرادو انتخابات دفاتر همراه با خدمات پستی محلی مدیر باید scoured دنور کلی پست الکترونیکی مرکز انواع آن 10 میلیون قطعه پست در هر روز. آنها می رسند 6 بعد از ظهر یک ساعت قبل از دولت مهلت رای گیری. تیم چک در با خدمات پستی مدیران که نظارت بر نقاط توزیع مختلف در سراسر کشور برای اطمینان از تمام برگه های رای قرار دارد. هر رای که دست مهر, زمان کدگذاری شده و سپس ارسال به شهرستان انتخابات دفاتر محسوب می شود.
مشابه نوردد انجام شده در دیگر پستی امکانات در سراسر کشور. کلرادو مقامات می گویند اضافی موشکافی آثار: در کلرادو اولیه ریاست جمهوری در این سال دنور رفت و برگشت در بر داشت بیش از 1000 رای گیری که ممکن است در غیر این صورت شمارش شده است.

اما بسیاری از ایالت ها و استان ها که زیادی ندارد رای گیری الکترونیکی سیستم هنوز برای پیاده سازی این پست تسهیلات نوردد.

Choate گفت که او نگران نیست در مورد خدمات پستی توانایی اداره پست الکترونیکی-در برگه های رای این سال است. “ما تا به حال تعدادی از مکالمات از سراسر کشور و ما نیز در جلسات محلی گفت:” در اواخر ماه مه. “من شده است در این گوشی به تازگی به عنوان هفته گذشته صحبت به محلی USPS مقامات و من این سوال را پرسید راست: شما با تاخیر در هر راه است ؟ آنها می گویند که آنها نیست و آنها باید آمار آن را نشان می دهد. که یک زمان نگرانی که ما داریم.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>