انحراف از نیاز به دیدن Ahmaud Arbery مرگ در تصویری که به رسمیت شناختن خود را در زندگی اهمیت

BRUNSWICK, GA - MAY 08: Demonstrators protest the shooting death of Ahmaud Arbery at the Glynn County Courthouse on May 8, 2020 in Brunswick, Georgia. Gregory McMichael and Travis McMichael were arrested the previous night and charged with murder. (Photo by Sean Rayford/Getty Images)

تظاهرکنندگان در اعتراض به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در Glynn دادگستری شهرستان در 8 مه سال 2020 در نیوبرانزویک.

عکس: Sean Rayford/گتی ایماژ

در روز پنج شنبهبه گرجستان دفتر تحقیقات متهم Ahmaud Arbery را قاتلان قتل و تشدید حمله. می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که بدون گسترش ویروسی از یک فیلم گرفتن Arbery را دلخراش لحظات پایانی هیچ گونه هزینه خواهد آورده شده است.

Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد مرده در ماه فوریه در حالی که آهسته دویدن, شکار توسط یک پدر و پسر در یک کامیون. بیش از دو ماه گذشته بود و هیچ هزینه شده است ثبت شده توسط محلی دفتر دادستان منطقه. در عرض یک روز از این ویدیو رویه های garnering میلیون ها نفر از نمایش ها و تحریک توده اعتراض GBI شروع تحقیقات خود را. یک روز بعد گرگوری McMichael سابق محقق با Brunswick دفتر دادستان منطقه و پسرش تراویس دستگیر شدند و رزرو به زندان است.

چرا از آن است که هنوز هم لازم است که جهان را ببینید, سیاه زندگی با خشونت برش های کوتاه برای هر سازمانی به رسمیت شناختن است که سیاه و سفید زندگی می کند باید موضوع ؟

یک بار دیگر آن را در زمان کمتر از غیر قابل تحمل عینک سیاه اعدام در انظار عمومی گسترش دور و گسترده برای دولت در نظر بگیرید — یا مجبور به در نظر گرفتن حتی امکان عواقب برای کسانی که تا به آسانی در زمان زندگی خود را. چرا ما نیاز به نمایشگاه و به اشتراک گذاری دردناک مرگ یک مرد سیاه و سفید برای آن می توان اظهار داشت که او کشته شده است ؟ چرا از آن است که هنوز هم لازم است که جهان را ببینید, سیاه زندگی با خشونت برش های کوتاه برای هر سازمانی به رسمیت شناختن است که سیاه و سفید زندگی می کند باید موضوع ؟

زمانی که گرگوری و تراویس McMichael دیدم یک مرد سیاه و سفید دویدن در محله آرام, آن را سخت به تصور کنید که آنها را دیدم یک انسانی که زندگی اش خواهد بود ثبت نام به عنوان یک ریزش صورت گرفته است. در عوض آنها را دیدم جنایی تهدید برداشت اسلحه های خود را و به تعقیب. زمانی که پلیس و دادستان در اصل مسئول این پرونده گفت که “ناکافی علت احتمالی” برای دستگیری قاتلان و تراویس McMichael بود “مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود” در برابر غیرمسلح قربانی آنها اظهار داشت که Arbery زندگی نیست زندگی ارزش حفظ. این کافی نیست برای عزیزان خود را به تقاضا عدالت است. میلیون ها نفر از مردم تا به حال به گواه شدید فیلم از مجازات و به تقاضا و اقدام برای دولت شروع به ثبت نام است که Arbery زندگی تا به حال ارزش.

Arbery را واندا جونز گفت: رادیو فردا که او امیدوار است که فیلم “ثابت می کند” که او را پسر “بود و نه ارتکاب جرم. او را به صورت روزانه خود را آرام و او مانند یک حیوان شکار و کشته شدند.” S. Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده اشاره کرد: “این سری از حوادث دستگیر شده در این ویدیو تایید آنچه که همه شواهد نشان داد قبل از انتشار آن” — است که می گویند نباید در نظر گرفته شده اند ویروسی تکثیر این فیلم را برای دولت به دنبال مورد.

این McMichaels اند متهم شده اند اما وجود یک محکم تصویری است که هیچ تضمینی وجود ندارد که دولت را پیدا خواهد کرد آنها را مجرم شناخته است. آپارتاید منطق گرجستان “ایستاده خود زمین” قوانین ممکن است به خوبی مشخص است که پدر و پسر بودند در توجیه این ادعا دفاع از خود در برابر مرد آنها را دنبال. ما در حال حاضر می دانیم که مردان سفید پوست در این موارد به “خود” تلقی شایسته دفاع; Arbery اعطا شد چنین یگانگی خویشتن چنین فرض یک زندگی ارزش دفاع. شواهد تصویری تغییر نمی کند که.

ما به تماشای Philando کاستیا خونریزی در ماشین خود را پس از او به ضرب گلوله توسط یک پلیس که جان دختر فیلم برداری; ما به تماشای اریک گارنر نفس نفس به نفس به عنوان یک افسر پلیس نیویورک خفه زندگی را از او ما را تماشا Tamir برنج در سن 12 بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس به عنوان آنها افتاده از خود رزمناو. هیچ یک از پلیس در این فیلم برداری, قتل محکوم شدند; بیشتر نیست و حتی عنوان شده است. ویدئوها از مردم سیاه و سفید بودن شتابزده اعدام هستند به سختی نادر است. و به ندرت فراموش قاتل پلیس نژادپرستانه و اوباش صورت عواقب قابل توجهی است.

ویدئوها از مردم سیاه و سفید بودن شتابزده اعدام تنها وجود دارد در وهله اول به دلیل سیاه و سفید زندگی به طور مداوم در معرض وحشیانه خشونت به خصوص خشونت پلیس.

البته چنین ویدئوها تنها وجود دارد در وهله اول به دلیل سیاه و سفید زندگی به طور مداوم در معرض وحشیانه خشونت به خصوص خشونت پلیس. در عین حال نباید آن را متوجه نشوید که خبر قتل بی رحمانه از یک فرد به خصوص راست cisgender طبقه متوسط سفید فرد نیازی به همراهی با تصاویر وحشتناک به عموم مشخص شده به عنوان یک ننگین بی عدالتی است. در واقع, آن است که بیشتر مشترک برای اعضای خانواده و عزیزان به تماس برای حذف فیلم از اجساد سفید و اعدام بر این اساس است که چنین تصاویری است یافت می شود dehumanizing. در نظر بگیرید برای مثال opprobrium کارگردانی در شایعات منتشر گردید که هنوز هم فریم سفید روزنامه نگار آلیسون پارکر لحظات قبل از او کشته شد در دوربین توسط یک همکار در سال 2015.

اگر تصاویر از مرگ های خشونت آمیز تلقی dehumanizing در این گونه موارد به این دلیل است که قربانی شد و در حال حاضر انسانی در زندگی است. آنچه سپس آن را می گویند در مورد نهادی انسان زدایی از زندگی سیاه است که خانواده ها و طرفداران عدالت باید به اطلاع عموم خشن ترین تصاویر از قتل عام مردم سیاه و سفید به تقاضا است که کسانی که در زندگی به رسمیت شناخته و به ارزش ؟

بنابراین کمی تغییر کرده است. در سال 1955 ممی تا اصرار بر باز کردن تابوت برای نشان دادن قتل وحشیانه رفتار او 14 ساله و پسر, مادر امت, که بدون محاکمه اعدام شد پس از اینکه به دروغ متهم نامناسب معاشقه با یک زن. “اجازه دهید آنها را ببینید آنچه که من را دیده اند گفت:” عزادار مادر است. تصاویری از ضرب و شتم خود را در صورت منتشر در مجلات و روزنامه ها; هزاران نفر از مردم بازدید خود را باز تابوت. این دو سفید برادر که ضرب و شتم او را به مرگ تبرئه شدند توسط سفید منصفه.

گردش غیر قابل تحمل صحنه های خشونت در برابر مردم سیاه و سفید باقی می ماند لازم است. بدون آن وجود دارد به ندرت عمومی و رسمی به رسمیت شناختن است که گرفتن یک زندگی را به سادگی از آنجا که فرد را در سیاهی یک بی عدالتی است. در عین حال به رسمیت شناختن است که هیچ تضمین عدالت است. در واقع حتی اگر McMichaels یافت می شوند به جرم قتل این نمی توان به نام یک شرایط عدالت است. وجود دارد می تواند بدون عدالت در حالی که شرایط برای نژادپرستانه lynchings باقی بماند در حالی که سیاه جوامع مجبور می شوند برای به اشتراک گذاشتن خشن ترین تصاویر از آنچه اتفاق افتاده است را به عزیزان خود را به ادعا می کنند که زندگی خود اهمیت.

Ahmaud “Quez” Arbery با توجه به اگهی “بود فروتن و مهربان و با ادب است. او همیشه مطمئن ساخته شده او هرگز رفتگان از عزیزان خود را بدون یک ” من شما را دوست دارم.’ او تا به حال یک لبخند که خواهد نور تا یک اتاق است.” او عاشق ورزش و جوک گفتن. به عنوان فیلم از اعدام او virally گسترش, پس, بیش از حد, آیا عکس های او را در زندگی با لبخند خیره کننده. آن است که خود آن قبر بی حرمتی است که عکس آن لبخند این واقعیت محض است که زندگی نمی شد به اندازه کافی برای به دست آوردن چرخ عدالت در حال حرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de