پنتاگون یک فرآیند جدید برای پرداخت غیر نظامی و میر — اما هنوز هم آهسته به اذعان آنها

پنتاگون این است که تعمیرات اساسی راه آن آهنگ ها و گزارش پرداخت به خانواده ها از غیر نظامیان کشته و یا زخمی در ایالات متحده عملیات استانداردسازی یک فرایند است که باقی مانده است مرموز و ad hoc برای سال.

دادن پول به قربانیان جنگ معمولا به نام تسلیت یا ex gratia پرداخت شده است بخشی از استراتژی آمریکا در مناطقی مانند افغانستان که در آن فرماندهان نیز از آن استفاده می شود برای جبران غیرنظامی محلی برای تخریب اموال. در سال 2016 به عنوان مثال پس از ایالات متحده آمریکا بستری در بمباران یک بیمارستان در کندز افغانستان, مقامات نظامی در نزدیکی ایالات متحده آمریکا پایه دست هزاران دلار به بستگان برخی از 42 نفر کشته شدند.

اما در جاهایی مثل سوریه و سومالی که در آن ایالات متحده به انجام حملات هوایی با کوچکتر زمین حضور گروه های حقوق بشر با انتقاد از ارتش برای, شکست را جبران کند و یا حتی به درستی حساب برای افراد غیر نظامی بودند کشته و مجروح توسط آمریکا بمب.

در ماه مه وزارت دفاع با ارسال اولین از نوع خود گزارش به کنگره نشان می دهد که محدودیت های تسلیت پرداخت. گزارش ارسال شده در گروه وب سایت با کمی توجه می کند که در سال 2019 نظامی ساخته شده 65 تسلیت پرداخت در افغانستان شش در عراق و هیچ کدام در هر کشور دیگر.

در نیمه اول سال 2019 به گروه نظارت Airwars دنبال 43 جداگانه گزارش از تلفات غیر نظامی از آمریکا و ائتلاف به رهبری این عملیات در سوریه برآورد که بین 415 و 1,029 غیر نظامیان کشته شدند. وزارت دفاع برای مدت مشابه در سوریه اذعان کرد تنها نه “معتبر” تلفات غیرنظامی حوادث منجر به در 21 غیر نظامی و میر. هیچ یک از کسانی که به نظر می رسد منعکس شده در این گزارش جدید در تسلیت پرداخت.

لوقا jason riley یک همکار جدید امریکا و یک مدیر ارشد سابق برای مبارزه با تروریسم در, باراک اوباما در شورای امنیت ملی گفت: رهگیری که با داشتن نیروهای ایالات متحده بر روی زمین ساخته شده و آن را “آسان تر برای هر دو ارزیابی خسارت و پرداخت” در جاهایی مثل افغانستان اما افزود: “من نمی خرید که کاملا منطقی برای ساخت هر گونه ex gratia پرداخت در مکان های دیگر.”

در سال 2019 نظامی ساخته شده 65 تسلیت پرداخت در افغانستان شش در عراق و هیچ کدام در هر کشور دیگر.

کنگره مجاز پول مورد استفاده قرار گیرد برای پرداخت غرامت در سال 2017 در سوریه و در سال 2018 تمدید آن به سومالی, لیبی و یمن. در اوایل این ماه در پاسخ به یک قانون تصویب شده توسط کنگره در سال گذشته وزارت دفاع را صادر کرد “موقت مقررات” به معنای ایجاد یک فرآیند داخلی برای جمع آوری گزارش پرداخت و سپس ارسال آنها را به کنگره است.

مقررات — که انتظار می رود نهایی در اوایل سال آینده — می گویند که “هدف اصلی” از پرداخت به “کمک به مجاز فرماندهان دست آوردن و حفظ روابط دوستانه و حمایت از جمعیت های محلی که در آن نیروهای ایالات متحده در حال فعالیت است.”

Jason riley گفت که او امیدوار بود این مقررات خواهد اذعان اگر نه یک الزام قانونی حداقل یک وظیفه اخلاقی برای جبران اشتباهات آمریکا. “اشتباهات اتفاق می افتد و بخشی از این فقط برای صاف کردن همه چیز اما به تلاش در حق خود را امتحان کنید تا خوب زمانی که ما اشتباهات را,” او گفت:. “من انتظار داشتم که بیشتر اخلاقی و رفتار اخلاقی در اینجا.”

در بیانیه ای به رهگیری پنتاگون سخنگوی مایکل هوارد گفت که موقت مقررات اجازه می دهد “مجاز فرماندهان در اختیار خود” به ارائه پرداخت به عنوان یک “وسیله ابراز تسلیت یا همدردی یا به عنوان یک ژست حسن نیت در صورت صدمه به اموال شخصی آسیب و یا مرگ است که حادثه به استفاده از زور توسط نیروهای مسلح یک ائتلاف که شامل ایالات متحده, و یا یک سازمان نظامی حمایت از ایالات متحده و یا مانند ائتلاف است.”

داخلی, وزارت دفاع اشاره به تسلیت پرداخت به عنوان یک نوع از “سابق gratia پرداخت” — لاتین “از حمایت” — به این معنی که دولت ایالات متحده است که انتخاب آنها را به طور داوطلبانه و نه از حس تعهد قانونی. ارتش همچنین با استفاده از این اصطلاح برای توصیف پرداخت شده برای جبران خسارت اموال و یا پرداخت هزینه خانواده ها از سقوط افغانستان به سربازان و یا افسران پلیس که مشغول به کار بودند با ایالات متحده

“ارائه می دهد از سابق gratia پرداخت … نه از نظر قانونی لازم است و نه ممکن است آنها تعبیر می شود و یا به عنوان یک پذیرش یا قبول هر گونه تعهد قانونی برای ارائه جبران خسارت و پرداخت و یا پرداخت غرامت برای اموال شخصی آسیب و یا مرگ” موقت مقررات می گویند.

دافنه شهروند, مدیر عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا امنیت با حقوق بشر برنامه گفت: رهگیری که مقررات روشن ساخته است که نظامی نیست و حتی اقدام به ارائه این نوع از حقوقی مسئولیت پذیری مورد نیاز توسط قانون بین المللی.

“شهروندان غیرنظامی هستند. وجود ندارد ‘دوستانه’ یا ‘دوستانه’ غیرنظامیان است. شهروندان نیاز به محافظت می شود،”

“این طراحی شده است برای خدمت کوتاه مدت استراتژیک علاقه — که فرمانده بر روی زمین فکر می کند آن را مفید به روابط دوستانه با افرادی که خود را سربازان در حال تعامل با” گفت: شهروند. “این طراحی نشده است و در همه به آدرس منافع قربانیان ایالات متحده بمب گذاری.”

اکثریت قریب به اتفاق 611 پرداخت اندکی در 2019 گزارش مشخص شده به عنوان جبران “خسارت جنگ” به اموال و یا به عنوان به اصطلاح “قهرمان پرداخت” برای خانواده افتاده متحدین افغان. 71 تسلیت پرداخت در افغانستان و عراق در بازه زمانی در مقدار از $169 به $35,000.

و اگر چه حامیان حقوق بشر توصیف مقررات به عنوان یک گام رو به جلو برای شفافیت شهروند همچنین ابراز ترس با یک ماده در مقررات است که مستلزم آن است که دریافت کنندگان جبران شود “دوستانه” به نیروهای آمریکایی.

“تحت قوانین جنگ غیرنظامیان هستند نه دشمن” شهروند گفت. “شهروندان غیرنظامی هستند. وجود ندارد ‘دوستانه’ یا ‘دوستانه’ غیرنظامیان است. شهروندان نیاز به محافظت می شود،”

مزیت پرداخت در افغانستان در این گزارش نشان می دهد که جبران غیرنظامیان بخشی کلیدی از استراتژی آمریکا در این جنگ است.

در 2019 — همان دوره است که در آن ایالات متحده ساخته شده 65 تسلیت پرداخت در افغانستان — آمریکا ارزیابی شده است که 57 “گزارش” از تلفات غیر نظامی بودند “معتبر” با توجه به گروه اخیر سالانه حسابداری. کسانی که معتبر ادعا می کند اضافه شده تا 132 افغانستان کشته و حدود 91 غیرنظامیان زخمی شدند. نه هر فردی مرگ یا آسیب منجر به پرداخت اگر چه برخی از پرداخت ها ممکن است تحت پوشش افراد متعدد و هوارد گفت که “به طور کلی ایالات متحده نیروهای نظامی فعال در افغانستان ارائه تسلیت پرداخت نسبتا بالا هستند.”

اما ارتش نیز به شدت انتقاد برای چه به ندرت آن را ارزیابی که تلفات غیر نظامی صورت گرفته است. وزارت دفاع آشکارا اذعان می کند که آن را با استفاده از استاندارد های مختلف از “تلفات غیرنظامی” از سازمان ملل متحد برای افغانستان یا یوناما که تخمین زده شده که در سال 2019 “نیروهای بین المللی” — عمدتا ایالات متحده آمریکا — مسئول بودند برای 559 افغان کشته و 227 زخمی شدند.

دلیل اصلی اختلاف به عنوان یک اخیر DOD گزارش در افغانستان توضیح می دهد که نیروهای آمریکایی تنها ارزیابی ادعا می کند به عنوان “معتبر” که خود منابع از هوش می توانید بررسی کنید که غیر نظامی بودند کشته شدند. “این کمیته این گزارش تکیه عمدتا بر منابع انسانی و در بسیاری از موارد [ایالات متحده] نمی تواند منظور بررسی اعتبار یوناما منابع” این گزارش می گوید.

روزنامه نگاران و گروه های حقوق شمارنده است که بر روی زمین تحقیقات حیاتی هستند. ارتش ایالات متحده به ندرت بازدید سایت از یک حمله یا هوایی و یا مصاحبه با شاهدان عینی — و در برخی از موارد آنها را مجبور به عقب موقعیت خود را در تلفات افراد ملکی از یک حمله پس از خارج محققان ظاهر اطلاعات جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de