همه گیر قاتل شریک: Bootleg مشروب الکلی

Coronavirus ادعا کرده بیش از 170,000 زندگی در سراسر جهان اما در ایران یکی از بدترین ضربه کشورها وجود دارد یک دوم اپیدمی دم.

حداقل 300 نفر فوت کرده اند و 1000 بیمار افتاده اند در هفته های اخیر در شریعت حکومت کشور پس از مصرف متانول حلال نیز شناخته شده به عنوان الکل چوب. این یک مشکل عجیب و غریب برای یک کشور که در آن الکل ممنوع است و نوشیدن آن — البته bootleggers وجود دارد — می تواند دعوت شلاق. در این موارد اگر چه وجود دارد یک دلیل خاص قربانیان مصرف متانول: اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که مصرف الکل می تواند به دفع کردن و یا درمان COVID-19. “کشورهای دیگر تنها یک مشکل است که coronavirus همه گیر” حسین Hassanian یک مشاور ایران سلامت وزارت بهداشت گفت: آسوشیتد پرس در ماه مارس است.

اما Hassanian اشتباه بود. ایران تنها نبود. این همه گیر و فراگیر در جهان است که ترک دوم دنباله از مرگ در پی آن سوخت جعلی اخبار و bootleg مشروب الکلی. در ترکیه 30 نفر کشته و 20 بستری شده اند در سه هفته گذشته پس از مصرف اتانول خالص — درمان نشده رقیق نشده الکلی جزء از مشروب. مقامات گفته اند که قربانیان مالیده اتانول در بدن خود را قبل از gulping بقیه را در اعتقاد به این که حفاظت از آنها را از coronavirus.

گسترش قاچاق مشروبات الکلی شایع تبدیل شده است.

Anantha Krishnan, مالیات غیر مستقیم, کمیساریای از ایالت کرالا هند

در هند یک ملی مستند به اجرا اجتماعی فاصله نیز تعطیل فروشگاه ها مشروب. این باعث شده که برخی از معتادان به سمت الکی bootleg, نوشیدنی اغلب با عواقب مرگبار. در مجموع 26 نفر از جمله حداقل هفت در هر ایالت کرالا و کارناتاکا — باید خودکشی قادر به مقابله با علائم ترک مقامات می گویند.

“گسترش قاچاق مشروبات الکلی شایع تبدیل شده — و ما با تمرکز بر صید غیر قانونی مشروبات الکلی حذفی می گوید:” کرالا مالیات غیر مستقیم کمیسر Anantha کریشنان.

مرگ ناشی از مصرف, در خانه, الکل و یا مشروبات الکلی و مواد شیمیایی مانند متانول و اتانول در مقابل به شدت با تجربه از کشورهای غربی که در آن وجود دارد شواهد رو به رشد مردم در جوراب زنانه ساقه بلند در مشروب برای مدت اقامت در خانه محدودیت. تایلند هم شاهد صف طولانی در خارج از فروشگاه ها مشروب در هفته گذشته پیش از یک مستند.

که نگرانی کارشناسان پزشکی و همچنین: در آمریکا و انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی آنها هشدار داده اند که مصرف بیش از حد الکل می تواند به کاهش مقاومت فرد به کوروناویروس.

در ایران و ترکیه و هند هر چند که توصیه این است که در آینده خیلی دیر برای بسیاری از مردم که فکر می کردم برعکس شد درست است به خصوص از آن بود میفروخت اجتماعی و برنامه های پیام رسانی به عنوان منابع از متخصصان پزشکی.

“این خطرناک است که این شناور خبر جعلی امروزه در آینده نام … افرادی که در مراقبت های بهداشتی حرفه ای می گوید:” Aneel Advani, دانشیار در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی.

در کامبوج در ضمن پلیس کشف و ضبط کرده اند از 4200 لیتر متانول از یک مرد بود که گزارش برنامه ریزی برای ایجاد سمی دست عفونی. از جمله موارد نگرانی کارشناسان بهداشت و درمان به اندازه کافی به بالا پزشکی مدارس و موسسات تحقیقاتی محوری به صدور عمومی مشاوره.

“اسپری الکل یا کلر در سراسر بدن شما نمی کشتن ویروس ها است که در حال حاضر وارد بدن شما” هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت می گوید در وب سایت خود را در یک پیشنهاد به مجسمه این اسطوره ها است. “اسپری این مواد می تواند مضر به لباس و یا غشاهای مخاطی (برای مثال ، آگاه باشید که هر دو الکل و کلر می تواند مفید باشد برای ضد عفونی کردن سطوح, اما آنها نیاز به استفاده زیر مناسب توصیه.”

اما چیزی وجود دارد که می توانید ترکیب چالش در حال حاضر ارائه شده توسط fake, اخبار, نشان می دهد, استاد, Metin Başoğlu از DABATEM یک استانبول مبتنی بر رفتار پژوهشی و درمانی نهاد. “مردم ممکن است در تعامل با غیر معمول و یا به ظاهر رفتارهای غیر منطقی از یک حس شدید از ناتوانی و تلاش برای به دست آوردن برخی از حس کنترل بیش از یک وضعیت تهدید کننده زندگی,” او می گوید.

در هند, موارد خودکشی و مرگ و میر ناشی از مصرف bootleg مشروب باعث صنعت و ارقام به دنبال تجدید نظر از دولت های فدرال و ایالتی. برای مطمئن مشروب جعلی است نه یک مشکل جدید اشاره کریشنان. اما به عنوان جانباز بازیگر بالیوود Rishi Kapoor استدلال در یک صدای جیر جیر به تازگی نگه داشتن مشروب فروشگاه بسته است سرقت از دولت از مقدار مورد نیاز درآمد مالیاتی در زمانی که اقتصاد در حال حاضر مبارزه — بدون انجام هر چیزی برای متوقف کردن bootleggers.

متخصصان پزشکی از سوی دیگر نشان می دهد احتیاط. “راه رو به جلو است که عرضه آنها الکل اما به آنها را به د-اعتیاد درمان می گوید:” دکتر Abhay Bang, جامعه, سلامت و د-متخصص اعتیاد.

کنفدراسیون هندی, نوشیدنی الکلی شرکت های شبکه های اجتماعی در این کشور بالا مشروب شرکت های نوشته شده به 10 متحده ترغیب آنها به اجازه فروش مشروبات الکلی. آن را اشاره به فروش مواد مخدر و مشروب جعلی و ضرر و زیان به خزانه.

اما حتی زمانی که به نظر می رسد دولت حاضر به نشان دادن انعطاف پذیری آنها در حال پیدا کردن دادگاه برای متقاعد کردن. کرالا دادگاه عالی مثلا زده کردن یک پیشنهاد از دولت برای ارائه الکل به کسانی که معتاد اگر آنها می توانند یک نسخه از یک درمانگر می گوید کریشنان.

خبر خوب است ؟ برخی از بیماران در حال رفتن به بیمارستان که در آن آنها می تواند به درمان برای اعتیاد به الکل. موسسه سلامت روان در حیدرآباد دیده است چند صد بیماران در آمده است از اواخر ماه مارس است. پزشکان در تمام هند موسسه علوم پزشکی هند بالا بخش عمومی بیمارستان در حال حاضر تولید فیلم برای کمک به معتادان مقابله با بحران.

اما منازل به قصد سرقت در فروشگاه ها مشروب در حال افزایش بیش از حد در هند و آفریقای جنوبی کشور به خصوص با مستندات دقیق که در آن تقریبا همه کسب و کار محروم از عامل.

بنابراین حتی اگر bootlegging است که پیشتر توسط سخت اقدامات ما ممکن است یک مشکل جدید — که از افزایش جرم و جنایت توسط الکل وابسته به میان مستندات. دولت ها در سراسر جهان — در حال حاضر ضعف های مبارزه با ویروس — بهتر است مراقب باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>