این بیماری همه گیر است که ویرانگر به مردم سیاه و سفید. در اینجا چیزی است که ما می توانیم در مورد آن انجام

چرا شما باید مراقبت از

زیرا امریکا coronavirus پاسخ باید آدرس نژادی و بی عدالتی در جهت موثر باشد.

اتمام یک نسخه ویژه از OZY سیاه زنان خود گفتگو گرد هم آوردن زنان واقعی و سرپرستی یک پانل از کارشناسان حرفه ای و فکر متقاضیان از سراسر کشور با میزبان کارلوس واتسون برای یک موقع بحث در مورد چگونه ما در حال زندگی در این زمان بی سابقه. اولین ویژه پخش چهار شنبه, مارس 18 در 10 p. m. و/9 p. m. CT و 10 p. m. PT در خود.

Kailee مقیاس است مدیر عامل Black Lives Matter شبکه جهانی.

دهه ما شده اند مبارزه برای بهبود شرایط مادی زندگی ما است. ما باید در مقابل مبارزه کرده و برای غلبه بر سیستمیک نژادپرستی و نابرابری اقتصادی و جرم حبس. در حال حاضر در جهانی همه گیر تاثیر این تعصب است واضح تر از همیشه.

این ویروس ویرانگر به ما. ما کارگران ضروری است که نگه داشتن کشور از رفتن; ما پست الکترونیکی حمل و تحویل پرسنل ارائه دهندگان حمل و نقل و کارگران بیمارستان. ما نمی توانیم فقط #stayhome. در عین حال ما نماینده اکثریت قریب به اتفاق COVID مربوط به مرگ و میر در شیکاگو لوئیزیانا و میشیگان — سیاه مردم در حال مرگ هستند در نرخ هایی که دو و سه برابر ما جمعیت به اشتراک گذاری — و این است که تنها چیزی که ما می دانیم در حال حاضر. این تعداد افزایش خواهد یافت به عنوان ویروس همچنان به ورزش ما آسیب پذیر جوامع است.

ما هرگز دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی در جوامع ما و بسیاری از ما حتی نمی دانیم, ما باید شرایط موجود coronavirus تغذیه می باشد. فرزندان ما در طول تاریخ رنج می برند در سیستم آموزش و پرورش ما و در حال حاضر در خطر سقوط بیشتر پشت به علت عدم دسترسی به مجازی برنامه های آموزش و پرورش. جمعیت زندان است که به طور نامتناسبی سیاه است اسفناک و شرایط غیر بهداشتی که در آن مردم باید وقت خود را در خدمت. وجود دارد حفاظت از برنامه ریزی برای تشکلات مردم و بسیاری از آنها فاقد پایه بهداشتی لوازم. در بالا از آن تشکلات مردم اساسا قادر به عمل اجتماعی فاصله. کافی تست وجود ندارد و برای ما بنابراین ما نمی دانیم که چه کسی است و می تواند گسترش ویروس.

ما تقاضا نژادی اطلاعات در COVID-19 جمع آوری می شود منتشر شده و جمع آوری شده به منظور ارائه اطلاعات ضروری و منابع هدفمند به نیازهای ما.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش کرده است که مردم با قلب و ریه شرایط آسم و دیگر شرایط موجود هستند در معرض خطر بالا برای ابتلا به کروناویروس و آمار سرسام آور هستند:

 • سیاه و سفید کودکان 20 درصد بیشتر از دیگر کودکان به آسم است.
 • سیاه و سفید خانواده ها بیش از 40 درصد بیشتر احتمال دارد به فشار خون بالا است.
 • زنان سه بار به احتمال زیاد به لوپوس به عنوان زنان سفید.
 • مردم با داسی هستند به خصوص حساس و آسیب پذیر به ویروس های تنفسی.

این است که چرا ما را حفظ خواهد کرد مبارزه برای حفاظت و مقررات ما نیاز به زندگی می کنند. ما نیاز داریم که هر دولت و شهرداری برای جمع آوری و انتشار اطلاعات فردی که در حال انقباض است و مرگ ناشی از این بیماری است. بیشتر ما درک در مورد ویروس بهتر مجهز ما خواهد بود به تعیین منابع و بودجه مورد نیاز در جوامع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. ما ادامه خواهد داد برای تقویت و تقاضا آنچه ما نیاز داریم در جوامع ما. به طور خاص:

 • CDC باید جمع بندی و ارائه در سراسر کشور اطلاعات مورد تاثیر coronavirus در مردم است.
 • مراقبت عمل باید هدفمند نسبت به جوامع نیاز دارند. تریلیون ها دلار صرف شده بودن در حالی که مردم ما برای مراقبت و در حال مرگ هستند.
 • ما نیاز به دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که وابسته به اشتغال است.
 • ما نیاز عظیم تست در جوامع ما.
 • ما نیاز به یک طرح حفاظت از برای تشکلات مردم به عنوان به خوبی به عنوان وثیقه اصلاحات و decarceration طرح است.
 • ما نیاز به مقررات کافی برای فقیر و فقرا کار.
 • ما نیاز به رهبری مناسب, ارتباط روشن از دولت و حمایت و مقررات برای مردم ما است.

به همین دلیل ما شروع به درخواست. ما تقاضا که نژادی اطلاعات در COVID-19 جمع آوری می شود منتشر شده و جمع آوری شده به منظور ارائه اطلاعات ضروری و منابع هدفمند به نیازهای ما. لطفا ثبت درخواست.

ما همچنان به درخشش یک نور افکن در نابرابری است که در ادامه به upend جوامع ما. ما ادامه خواهد داد به تقاضای جوامع ما دریافت منابع و پشتیبانی ما نیاز دارند. ما همچنان به مبارزه برای زندگی ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>