این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد استبدادی و آزادیخواه در همه ما است. می تواند ما را در دیدار این وسط ؟

libertarian_authoritarian_final

تصویر: Kelsey Wroten برای رهگیری

ایرلندی مقاله نویس و دقیق متحده-watcher Fintan اوتول به تازگی نوشت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو ادعا “من کل قدرت” و “من نمی مسئولیت در همه” نشان می دهد یک مرد “ناتوان از انسجام.” من فکر می کنم آنها فقط نشان می دهد یک megalomaniac ناتوان از پاسخگویی. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر شده خود را اعلام کرد واحد قدرت به دامن زدن به هرج و مرج است که غنی شده است که واحد قدرت است. #FireFauci. آزادسازی میشیگان! تقسیم و تسخیر: مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاسیک حرکت یک تلو تلو خوردن به جلو به بازی هر دو کاپیتان و mutineer. Incoherence نقطه است.

یک دلیل تهمت شده است شکست ناپذیر که تا کنون است که او نه تنها مظهر اما همچنین سوء استفاده های قدرتمند آمریکا تردید: در یک طرف تنبیهی استبدادی غریزه است که پشتیبانی طولانی زندان و یک ارتش قوی; از طرف دیگر ترک-من-تنهایی آزادی مندرج در این لایحه از حقوق و دفاع از افراد از قدرت دولت است.

این تردید است و نه قرمز و آبی تقسیم می شود. آن داخلی است به هر دو. در سمت راست و بی بند و مداخله اقتصاد در برابر ساییدگی مسیحی فرهنگی عدم تحمل انزوا علیه امپریالیسم. در سمت چپ استالینیست هنوز در جنگ با آنارشیستها پرستار بچه-statists با هیپی و مزه تخیلی دموکراسی مستقیم در اشغال جنبش نژادها در برابر گرسنگی برای بزرگ دولت است.

Coronavirus بحران به ارمغان آورده است این تردید به جلو. بی اعتمادی از دولت نشات گرفته از هر دو سمت راست و چپ. در لانسینگ, میشیگان به شدت astroturfed “جنبش” بال-آجیل با سلاح های خودکار طوفان های دولت و کنگره آمریکا در دفاع از آزادی به موهایشان آلوده و آلوده کردن دیگران است. در لس آنجلس مردمی جلوگیری از جاسوسی پلیس لس آنجلس ائتلاف — شبکه ای از سازمان در جوامع کم درآمد از رنگ به دنبال از بین بردن “دولت-تحریم جاسوسی و جمع آوری اطلاعات در تمام اشکال گوناگون آن” — پخش یک وبینار سری به استراتژی مقاومت به گسترش دولت پلیس در این بیماری همه گیر.

چنین مقاومت می تواند مرز خود مخرب است. وجود دارد بحث پر جنب و جوش در میان پروتستان های انجیلی در مورد این بیماری همه گیر به عنوان جناح چپ صهیونیستی جعل و یا شاید خوش آمدید اولیه نشانه ای از پایان زمان. اما آیا خدا به معنی تلفات فرقه از کشیشان و سلامت خود کلیسا کر? کسانی که تقاضاهای مصرانه برای استفاده از بازداشت خانگی به نظر می رسد میزان با انگیزه های خود را آزاد. “خسارت نگه داشتن اقتصاد بسته به آن است که می تواند بدتر از از دست دادن چند بیشتر مردم” mused در Paychex موسس و صندلی تام Golisano که برآورد خالص ارزش است $3.9 میلیارد دلار است. “شما باید به وزن جوانب مثبت و منفی” — لوکس Paychex را 11 دلار در ساعت ورود اطلاعات کارمندان نمی خواهد که هنگامی که روز می آید به ساعت.

در یک توقف پلیس لس آنجلس وبینار مجری در مورد “ملی Coronavirus پاسخ: یک نقشه راه برای بازگشایی مجدد” منتشر شده توسط آزادیخواه pro-کسب و کار فکر می کنم تانک American Enterprise Institute. این گزارش تاکید فن آوری های جدید از تست و تماس با ردیابی “زمان واقعی” تجزیه و تحلیل داده ها و تجمع “جامع COVID-19 سیستم های نظارت.” به نمایندگی از جوامع منوط به ثابت پلیس بر اساس “اخباری” الگوریتم های جرم و جنایت, تشخیص چهره نرم افزار و فایل های پلیس از سرولوژی اثر انگشت و شخصی دیگر biodata, توقف پلیس لس آنجلس است که با احتیاط از کل رویکرد است. “ما نیازی به پلیس و یا نظارت ما راه خروج از” همه گیر هماهنگ کننده حمید خان به من می گوید. این گروه نیست گفتن مردم برای دریافت تست شده اما “چشم انداز ما این است که داده های طرفدار الغای برده داری” — خنک آن با آمار فقط با قرار دادن منابع — حتی اگر داده ها substantiates نژادی و نابرابری اقتصادی است که ترک سیاه و قهوه ای بدن آسیب پذیر و یا نامتناسب نرخ Covid-19 عفونت و مرگ در این جوامع است. “ما مردمی در Skid Row لازم نیست کسی از خارج به آنها بگویید که چه چیزی اشتباه است با شرایط زمین” کان می گوید. پرسید: اگر آن را با ارزش برای دیگر مردم به دانستن به منظور عمل او مانند ائتلاف است اعتقاد ندارند.

مختلف مقاومت کنندگان بیشتر یا کمتر در توجیه ترس خود را. وبینار را به عنوان “قدرت نه پارانویا” evinces تنش برای جوامع به حاشیه رانده شده بین بقا در لحظه و حفظ خود در دراز مدت است. اما “پارانوئید” ممکن است اشتباه کلمه برای ضد مستند جمعیت. وجود دارد یکی از بازداشت در Michigan state Capitol عمل است. بودند مسلح مزاحمان سیاه و سفید و یا قهوه ای تردید پلیس شده اند به طوری انطباق از حقوق خود برای آزادی بیان و مونتاژ.

مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به زمانی تحقق رونالد ریگان ضرب المثل که “نه وحشتناک ترین کلمه” آیا “من از دولت و من اینجا هستم برای کمک به.'” بیبهره از هر گونه خوش خیم عملکرد اداری دولت و مشکوک از یک شوم دولت پلیس بسیاری از شهروندان هیچ گزینه ای جز مراقبت از خود و شانس خود را. به جای مبارزه با دولت DIYers هستند دوخت, 3-D چاپ و یا جمع آوری پول در GoFundMe برای ماسک برای کارگران بیمارستان. دیگران در حال تبدیل شدن به خشونت “دفاع از خود” در برابر درک دولت نفس بیش از حد. در میشیگان یک گارد امنیتی بود به ضرب گلوله پس از گفته بیرون آوردن یک زن مرتبط با تیرانداز از خانواده فروشگاه دلار برای پوشیدن ماسک.

در همین حال برخی از ما به بخش خصوصی نگران رقیب با انگیزه های متضاد برخاسته از اعماق روح و روان: به خوارج از همسایگان به صورت ایستاده بیش از حد نزدیک است ؟ به لمس دست از وارسی کارگر دقیقا به طور تصادفی برای یک لحظه از تماس با ؟ من به عنوان شاهد نقض جدید ما کدهای اجتماعی و شکستن آنها گاهی اوقات خودم سیاسی-شخصی ایمان در یک طرف حمایت متقابل محافظ جامعه شروع به تلو تلو خوردن. این کار نمی کند! که در آن دولت پلیس هنگامی که ما به آن نیاز دارید ؟ به عنوان اگر به من درس یک سمت شرق پایین افسر پردازد و مشت و زانو زده بر روی سر یک مرد به اتهام اجتماعی فاصله تخلف. در فیلادلفیا پلیس در حال ضبط کشیدن یک مسافر از اتوبوس برای پوشیدن ماسک.

از آن آسان است برای نوشتن اجتماعی فاصله مخالفان و یا ضد vaxxers به عنوان خودخواه Luddites و کسانی که چسبیده با این برنامه به عنوان منطقی مروج سلامت عمومی است. اما هر دو خواهد بود شتابزده. چرا که به عنوان دانشگاه میشیگان مورخ الکساندرا Minna استرن اشاره به تعاریف “عمومی” و “سلامت” در حال بحث است. برای مثال سال 1905 دیوان عالی کشور که مورد تایید قانون اساسی از واکسیناسیون اجباری در طول یک اپیدمی آبله شد reprised به عنوان سابقه در سال 1927 به قانون است که ایالت ویرجینیا نمی نقض حقوق دادرسی از نهادینه “ضعیف فکر زن” با انجام یک غیر ارادی بستن لوله های رحمی در, برای ترویج, به عنوان قانون به عنوان خوانده شده “سلامت بیمار و رفاه جامعه است.” به عبارت دیگر اصلاح نژاد بود اساسی. واکسیناسیون منطقی اصلاح نژاد جنایی ؟ در هر دو مورد قضات یافت که آزادی فردی — دلالت بدن استقلال — می تواند تابع به جمعی “خوب است.”

برای دریافت از طریق همه گیر ما نیاز به چیزی بین بیش از حد و به اندازه کافی دولت است. در جایی در وسط دروغ همبستگی: به رسمیت شناختن است که آسیب به یکی از آسیب به تمام و کمتر مجروح مسئولیت بیشتری مجروح شدند. خوشبختانه حوادث الهام بخش این روح. اما همبستگی است و نه فقط کوبیدن گلدان و قرار دادن رنگین کمان در ویندوز ما برای تشکر از کارگران ضروری. همبستگی معنی سیاست های دولت از توزیع مجدد ثروت و کافی خدمات عمومی و حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید. با جمهوری خواهان بهره گیری از این بیماری همه گیر به گسترش قدرت استبدادی و آزادسازی اقتصاد برای شرکت های بزرگ غارت و امریکا ممکن است هرگز نیاز غریزی آن شک و تردید از دولت بیشتر است. اما ما همچنین باید اجازه دهید تا خواستار آن است که دولت ترویج عمومی خوب, حتی به عنوان ما همچنان به بحث در مورد معنای این اصطلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im