فضای بیرونی قایقرانی کاپیتان

دیو اسپنسر بود در بستر, در سن 11, زمانی که برای اولین بار وایکینگ orbiters و landers به مریخ رفت. او می تواند بشنود پدر و مادر خود را در اتاق دیگر: “آیا شما فکر می کنم که ما نیاز به دیو از رختخواب برای این کار؟” آنها انجام داد. بیست سال بعد به عنوان Mars Pathfinder وارد بر روی این سیاره قرمز اسپنسر رهبری ماموریت از اتاق کنترل.

امروز اسپنسر در راس یک پروژه است که متکی نیست در راکت اما بادبان — و آن را طراحی شده به ما را به مراتب دورتر از مریخ است. به نام LightSail2 و صنعت ساخته شده توسط سازمان های غیر انتفاعی سیاره جامعه شده است در مدار زمین از ژوئیه.

تصور دانشمندان قرن اما در حال حاضر تنها یک واقعیت خورشیدی قایقرانی تمام رمان گیر کشتی قایقرانی از طریق آب. “فکر استفاده از تکنولوژی مشابه در فضا است که چنین ظریف چیزی که می گوید:” اسپنسر 54 که بزرگ شده در یک خانواده قایقرانی در ایندیاناپولیس. فقط به عنوان در آب خورشیدی قایقرانی است که “نیروی محرکه بدون سوخت می گوید:” سیارهای جامعه بنیانگذار و مدیر اجرایی سابق لوئیس فریدمن. “این تنها تکنولوژی است که می تواند ما را به ستاره.”

January 2020 Photo

صنایع دستی تکیه می کند مواد شیمیایی یا الکتریکی سوخت به موشک نیاز دارید. LightSail به جای استفاده از خورشید فوتون به افزایش آن بوکس-حلقه-اندازه مایلار بادبان ایجاد تراست. در ابتدا بادبان مدار به آرامی پس از آن سرعت حرکت را 10 بار سریع تر از شاتل فضایی. این اعزام از یک نان-نان به اندازه های ماهواره ای به نام CubeSat اریگامی خورده در بادبان.

در آینده اخترفیزیکدانان دیدن بادبان خورشیدی کاوش سیارات, فضا, مانیتورینگ خورشیدی طوفان وابسته به جاذبه زمین و سیارک ها و یا فضای باقی مانده. کوچک و چالاک پروژه دارای یک crowdfunded بودجه فقط $7.5 میلیون.

در جستجوی کسی که با سرسختی و تجربه منجر به آن فریدمن تبدیل به اسپنسر یک همکار سابق از ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) و گرجستان. در JPL اسپنسر شده بود معاون مدیر پروژه برای Phoenix Mars Lander, ماموریت, مدیر برای تاثیر عمیق و ادیسه مریخ پروژه ها و همچنین ماموریت مدیر Mars Pathfinder. قبل از پیوستن به LightSail تیم اسپنسر بود که منجر به یک Georgia Tech کوچک ماهواره ای برنامه Prox-1 که مستقر در یک فضای بادبان. در حال حاضر او اجرا می شود یک ماهواره ایرانی در دانشگاه.

“او فضاپیما تجربه سیستم های مهندسی و تجربه به علاوه او آسان برای کار با, می گوید:” زمان LightSail مدیر برنامه بروس بتی “است که مهم است که شما در تلاطم اولیه عملیات و نشستن در یک اتاق به مدت 16 ساعت در روز با هر یک از دیگر.”

فضایی است که واقعا بی رحم است.

دیو اسپنسر

در خارج از آزمایشگاه اسپنسر جوراب, نقش تنیس و به تازگی به عنوان خوانده شده وینستون چرچیل شش جلد کتاب قطور در جنگ جهانی دوم است. قبل از تبدیل شدن به یک aero مهندس شمردن او با اینکه یک نویسنده و یا یک روزنامه نگار. محض شعر و زیبایی بادبان چیزی است که او را برانگیخته. به همین دلیل طراحی مرحله از ماموریت ها یکی از بخش های مورد علاقه. عشق او به طبیعت توازن کار خود را و چیزی است که او سهام با همسرش, Viral تاسیس چشم انداز هنرمند.

Spencer Prox1 Lab Photo

هنوز اسپنسر هیچ pushover. “فضایی است که واقعا بی رحم,” او می گوید “اگر وجود دارد هر گونه ضعف در طراحی و یا حتی در تیم فضا را پیدا خواهد کرد آنها را.” بنابراین زمانی که او پیوست LightSail1 و پس از 17 سال با JPL او می دانست که او تا به حال به در کنترل ماموریت جزئیات یا او که قرار بود به این کار. سرسختی خود و حل مشکل می آید از مادر او هر چند از آن نیست همیشه برنده او دوستان است. گاهی اوقات خشک خود را از طنز و شوخی تحویل او را نجات دهد.

اسپنسر پیوست این پروژه در سال 2009 پیش از راه اندازی LightSail1. آن را سرگرم کننده بود, او می گوید: اما “چیزهایی که نیمه بنیاد هم هنگامی که آن را به launchpad,” او می گوید. حداقل بر روی زمین تست شده فضاپیما دشوار است می گوید: اسپنسر و آن را در مواجهه با مشکلات دریانوردی گرایش و ارتباطی که هنر و صنعت بود که در سایه زمین. هنوز LightSail1 به راه اندازی 200-400 مایل مدار بالای زمین و دریانوردی اعزام شده به درستی.

در مرحله بعدی از مدار زمان می تواند طولانی تر است. بنابراین اسپنسر LightSail2 تیم آزمایش شبیه سازی شکست خورده و دوباره تست شده برای جلوگیری از مشکلات نسل اول — از جمله ساخت مطمئن شوید که بادبان به درستی گرا به خورشید و تثبیت حرکت چرخ که می چرخد این فضاپیما است. “از زمانی که سر من به سمت چپ بالش صبح تا رفتم به رختخواب در شب که همه من فکر کردم در مورد” اسپنسر می گوید. “این بسیار سرگرم کننده بود.”

پس از آن آمد روز بزرگ: در جولای 23, LightSail2 مستقر شده و به مدار با استفاده از چیزی جز نور خورشید. سیارهای جامعه اعلام کرد ماموریت موفقیت در توییتر و آن را به عنوان یکی از زمان مجله بهترین اختراعات 2019.

اما دانشگاه هاروارد اخترفیزیکدان جاناتان مک داول علنا سوال که آیا قایقرانی کنترل می شد و اینکه آیا این هنر و صنعت بود غلت به جای دستیابی به مدار. سیارهای جامعه بهینه سازی چگونه آن را توصیف مدار در وب سایت خود اما حفظ این مدار یک موفقیت است. (مک داول در حال حاضر می گوید: او شما را کلمه خود را برای آن.)

این تابستان LightSail2 خواهد سوزاند و نابود شود آن را به عنوان reenters جو زمین. و کار را به سرعت بخشیدن به اسپنسر تیم همکاری با ناسا خود را در آن بادبان خورشیدی ماموریت نزدیک به زمین سیارک طلایه دار که پرواز توسط یک سیارک. که ماموریت راه اندازی در سال 2021 خواهد بود اولین بار خورشیدی قایقرانی است علمی, نرم افزار نه تنها اثبات آن کار می کند.

اما به طور معمول اسپنسر فکر بزرگتر است. در بهار امسال تیم خود را راه اندازی خواهد کرد حتی بزرگتر بادبان خورشیدی خواهد شد که 18 متر مربع است. مقصد است ؟ فضای بیرونی است.

OZY پنج پرسش و پاسخ با دیو اسپنسر

  • آنچه در آخرین کتاب شما به پایان رسید ؟ John le Carré جدید, رمان, عامل در حال اجرا در این زمینه.
  • چه چیزی شما را نگران? من نگران این است که ما یک نسل کامل در این عصر اطلاعات که در حال رشد است و نه درگیر در طبیعت و یا گرفتن, هوای آزاد, زمان مانند من وقتی که من بچه بودم.
  • شما چه کسی قهرمان است ؟ پدر بزرگ من قهرمان من. او تا به حال چنین عشق برای زندگی است. او outdoorsman و بسیاری از سرگرم کننده است.
  • چه شما یک ابزار باید? من نیاز به چیزی شبیه به یک کتاب و یا یک مقاله و یا یک فکری مشکل به جویدن و رانندگی تفکر من است.
  • چه یک آیتم در لیست سطل? من می خواهم به سفر به جهان صرف وقت گرفتن به دانستن محلی پرنیان. من جایی برای رفتن خواهد بود جزایر یونانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>