ریشه های مطالعه تلخه

چرا شما باید مراقبت از

چون squeamishness در مورد مدفوع می تواند کشنده باشد.

از آن آغاز شده به عنوان یک هجو. اعضای Zuñi جامعه بومی دعوت چند, سفید آمریکا افسران نظامی مستقر در نیومکزیکو ایجاد کرد تا شاهد یک تشریفاتی عملکرد on Nov. 17, 1881. در این مراسم که Zuñi مردان در ریف در کشیش’ vestments parodying کاتولیک خدمات و برشته شرکت کنندگان. پس از آن نمایش مسخره انتقال به یک جشن — شامل گالن ادرار انسان که شرکت کنندگان quaffed در حالی که مورد مباهات outdoing یکی دیگر از شاهکارهای شدید خوردن. برخی حتی تاسف است که آنها نمی تواند خوردن مدفوع انسان است که شب. مراسم خیلی شوکه یک افسر در حضور, جان G. Bourke که او تصمیم گرفت به تحقیقات مشابه شیوه های. ده سال بعد Bourke منتشر شده 500 صفحه فروشگاه از همه چیز او در بر داشت در طول تاریخ بشر: Scatalogic مراسم از همه ملت.

John G. Bourke

امروز Bourke کتاب یک مرجع متن ذکر شده توسط بسیاری از محققان که مطالعه و بررسی چگونگی نمایش در مدفوع و ادرار در طول زمان متفاوت است و فضا به منظور درک بهتر به بحث و بهبود بهداشت. در عین حال از آن موفق به استوک تحقیقات مشابه که آن را برای اولین بار منتشر شد. که به احتمال زیاد خوشحال Bourke که در واقع می خواستم برای پیشبرد ویکتوریا دوران مقادیر نازایی —به فشار عملکردهای بدن از چشم و ذهن است. به همین دلیل برخی از مورخان وی را مشاهده کتاب به عنوان یک فرصت از دست رفته. آن را ایجاد یک باز, Daniel Gerling از Augustana دانشگاه استدلال “به بحث در مورد گه در راه جدی است.” اما به جای آن کمک به ایجاد یک جهان که در آن به عنوان سارا Jewitt از دانشگاه ناتینگهام یادداشت “مردم واقعا نمی خواهید به صحبت در مورد گه” — حتی بسیاری از دانشگاهیان — با وجود اهمیت انجام این کار است.

با بسیاری از حساب Bourke شد یک مرد باهوش که موفق به رفتن از یک کار محقق به دنبال منافع خود در حالی که در وظیفه نظامی فعال به رئیس جمهور آمریکا عامه جامعه eulogized توسط محققان همکار در یک مجله علمی پس از مرگ او در سن 49 در سال 1896. اما او همچنین یک طرفدار مشتاق به ثابت کند که خود فرهنگ و آداب و رسوم و ارزش ها بودند قطعی نسبت به آمریکایی های بومی او به طور فعال در جنگ برپا برابر از سال 1869 به سال 1883.

ناتوانی ما به بحث در مورد مدفوع رک و پوست کنده و به طور جدی به رهبری آمریکا در حال توسعه یک فقیر سیستم فاضلاب پس از دیگری.

دانیل Gerling, Augustana دانشگاه

در آن زمان Gerling یادداشت شهرهای آمریکا شد نصب دوربین سیستم های فاضلاب و داشتن یک توالت که به طرزی جادویی از بین رفته زباله در نظر گرفته شد نشانه ای لوکس و با کلاس. Bourke با هدف اثبات که هیچ چیز به جز خیط و پیت کردن و فراموش تعالی بود شرم آور ذره از انسانیت را نا روشن بین گذشته است.

بیشتر از متن است که خونسرد مجموعه ای از نقل قول از منابع قبلی است. اما هر بار که او اجازه دهید صدای خود را به متن Bourke ساخته شده ماموریت خود روشن — از جمله در جمله اول مقدمه که استدلال می کند که در ترسیم این شیوه لازم است به طوری که “پیشرفت بشریت به سمت بالا و بعد ممکن است اندازه گیری می شود.” او حتی نشان داد که او در نظر گرفته خود متن سمی مهر “نه به صورت کلی مطالعه” در پوشش آن صفحه و با توجه به Penn State–هریسبورگ folklorist Simon J. Bronner تنها توزیع نسخه به یک گروه محدود از دانشگاهیان — به احتمال زیاد کسانی که دلسوز به خود ديد.

Zuni Indians

Bourke و کتاب خود را به سختی و تنها نیروهای هل دادن به عقب در برابر باز بحث از فضولات انسانی. اکتشافات علمی در قرن 19 در مورد نقش آن در گسترش بیماری بازی بخش بزرگی در هل دادن مدفوع به بیرون از حوزه عمومی به عنوان مثال یادداشت وسترن سیدنی دانشگاه Alison M. مور. اما آنها همچنین نقش قابل توجهی در پیشبرد هنجارهای مدرن.

نتیجه ؟ “ناتوانی ما به بحث در مورد مدفوع رک و پوست کنده و به طور جدی به رهبری آمریکا در حال توسعه یک فقیر سیستم فاضلاب پس از دیگری” استدلال می کند Gerling و به کنار گذاشتن استفاده از فضولات انسانی به عنوان کود به ضرر ما اکوسیستم. آن را متوقف کرده است و مردم از صحبت علنی درباره جدی روده مسائل حتی با پزشکان. و آن را به توقف توانایی ما برای درک فرهنگ است که مشاهده مدفوع و ادرار به مراتب کمتر تابو و کار مبتنی بر ارزش های خود را برای بهبود بهداشت.

در نهایت که squeamishness به احتمال زیاد منجر به میلیون ها نفر از غیر ضروری و میر در هر سال با آب آشامیدنی آلوده و وسایل دیگر.

اما دانشگاهیان را در بر داشت راه repurposing Bourke کار در طول سال. زیگموند فروید مهمترین آنها در بر داشت یک کپی در سال 1912 و به حال آن را تجدید چاپ در سال آینده reframing آن را به عنوان یک درمان برای شرم مدفوع — یک ابزار برای اتصال با و استقبال ما حیوانات شویم. (نه هر تفسیر مجدد از کتاب مثبت بوده است. در سال 1993 ویرایشگر لوئیس P. کاپلان کاهش آن به 165-صفحه Portable Scatalogحمام طنز کتاب است.)

بیش از چند دهه گذشته محققان و پزشکان و چهره های فرهنگ پاپ را آغاز کرده اند برای عقب راندن برابر squeamishness Bourke کار مجسم و کمک به رمز. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر تحقیقات در حال حاضر در بهداشت مربوط به رفتار” یادداشت Jewitt “و نحوه تغییر آن در جاهایی که بهداشت ضعیف ارائه مهم تهدید سلامت.” Bourke کار شده است قادر به اطلاع برخی از این تحقیقات اگر اغلب به طور غیر مستقیم به عنوان یک منبع تاریخی. “این کار باید با احتیاط نزدیک به دلیل ویکتوریا مفروضات” یادداشت Bronner. “اما از آن است که مفید به عنوان یک فروشگاه.”

البته اگر Bourke می دانستند که کار او تا به حال تبدیل شدن به یک سنگ محک مرجع برای افراد علاقه مند به آشکارا به صراحت و nonjudgmentally بررسی تنوع انسانی در دیدگاه و رویکرد به زباله های او می خواهم به احتمال زیاد گه خود در قبر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im